dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 66
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 1306
  1. #21
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Danka

    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    8

    Domyślnie

    Przepraszam ale chyba pare dni przespałam Sofy fajne .
    Mam pytanko? Jak długo czeka się naprawdę na realizację
    zamówienia czy to co mówią i piszą pokrywa się zprawdą
    Czy prócz Mebelplastu nikt nie robi już ciekawych wypoczynków?

  2. #22

    Domyślnie

    Mnie spodobały się meble z Italsofa. Nie pałacowe, raczej nowoczesne (przynajmniej te modele, które brałam pod uwagę), bardzo wygodne - na razie po przetestowaniu w sklepie.
    Model który wybrałam to I226, ale w wersji narożnika.

    http://www.meblepolskie.pl/pokaz.php...t=1&id_prod=24

  3. #23

    Domyślnie

    www.vinotti.pl kolekcja Neiser
    od miesięcy "choruję" na te kanapy....

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Napisał kasiola
    www.vinotti.pl kolekcja Neiser
    od miesięcy "choruję" na te kanapy....
    ja też zachorowałam na nie,ale ceny kosmos

  5. #25
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Danka

    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    8

    Domyślnie

    Może jestem troszkę staroświedzka Vinotti jest O.K.
    Myślę , że te mebelki b. nowoczesne szybko się opatrzą .Ja jestem
    ;młoda ;ale ; kilka ; latek już mam za sobą . Jak oglądam domy i mieszkania
    urządzone klasycznie ze wskazaniem jednak na postęp, to gdy w nich
    jestem czuję się miło. Ostatnio byłam w domu ; super kosmos ; Nowy,
    ta prostota tej nowoczesności i ta jasność , te super kanapy Kenzo itp.
    sprawiły , że poczułam się jak w gabinecie u stomatologa .Niby wszystko
    dobrane kolorystycznie ale to nie jest dom , w którym mogłabym
    mieszkać . Jednak preferuję te krągłości kanap i kominek , który podobny jest
    do kominka.Nie lubię też staroci w całym domu .Jeżeli już to mały akcent
    lub ładna podróbka .Dlatego właśnie szukam kanapę taką , że się trochę
    w nią wpada , oparcie musi być wysokie a nie takie do ; nerek ;
    Mogą też być grubaśne frędzle na dole Kobieta na takich kanapach
    wygląda pięknie . Zaznaczam , że jeszcze nie noszę ; kapci i skarpet ;
    Chociaż ładne skarpetki kolekcjonuję Pozdrawiam serdecznie

  6. #26
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Danka

    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    8

    Domyślnie

    Ja mam ok. 60 postów a zalogowałam się Listopad 2007
    Coś im się ; U Góry ; pokićkało!!!!!

  7. #27
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    gulux

    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    3

    Domyślnie

    www.meblopax.pl/ mam ich kanapy, są bardzo wygodne i dobrze wykonane, oparcia wystarczająco wysokie a siedziska szerokie.Niestety ich strona internetowa jest uboga.
    Zimny jak głaz

  8. #28

  9. #29

  10. #30
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Cytat Napisał gulux
    www.meblopax.pl/ mam ich kanapy, są bardzo wygodne i dobrze wykonane, oparcia wystarczająco wysokie a siedziska szerokie.Niestety ich strona internetowa jest uboga.
    Ja bym powiedziała, że bardziej uboga jest ich dystrybucja. Strona w sumie nienajgorsza

  11. #31

    Domyślnie

    Ja ostatnio zachorowałam na narożnik tej firmy :

    www.studioone.pl
    pozdrawiam maaja222

  12. #32

    Domyślnie

    A moze cos takiego?
    Artemix w Szczecinie
    Odzial maja tez w Poznaniu




    Pozdrawiam

  13. #33

    Domyślnie

    Mam Zestaw firmy studioone. Bardzo wygodny.

  14. #34
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Nie mam zaufania do ludzi, którzy przychodzą na forum tylko po to, by pochwalić jakąś firmę. Na dodatek, zobaczcie wszyscy co piszą Google o wejściu w tak zachwalany adres! http://tiny.pl/kj5b

  15. #35

    Domyślnie

    Cytat Napisał jestem45
    Cytat Napisał kasiola
    www.vinotti.pl kolekcja Neiser
    od miesięcy "choruję" na te kanapy....
    ja też zachorowałam na nie,ale ceny kosmos
    To znaczy ile? Bo faktycznie ladny ten Neiser

  16. #36

    Domyślnie

    Witam
    Może tu coś ciekawego znajdziecie.

    http://www.meblotap.com.pl/
    zdolność opierania się pokusom jest miarą charakteru
    "Ostateczna walka rozegra się między złodziejami pamięci a okradanymi z niej narodami" - G.Herling-Grudziński

  17. #37

    Domyślnie

    Strasznie mi sie podoba wypoczynek firmy ETAP- Calore. Czy ktos ma moze doswiadczenia z sofami tej firmy. W sklepie wygladaja bosko a jak z ich jakościa po latach ??

    http://www.etap-sofa.pl/oferta.htm
    Nasze pomyłki są konieczne i pożyteczne... Sprawiają przecież wielką radość innym...

  18. #38

    Domyślnie

    Natrafiłam na bardzo ładne sofy w salonie. Nie uzytkuje zadnej jeszcze, wiec nie wiem jak z trwaloscia, ale wygladały bardzo efektownie.
    Oto strone producenta:
    www.sofa.net.pl

    Zachorowałam na taka, tylko jasna:

  19. #39
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Monika $ Seba
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    1.499
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    127

    Domyślnie

    Cytat Napisał majcia
    Strasznie mi sie podoba wypoczynek firmy ETAP- Calore. Czy ktos ma moze doswiadczenia z sofami tej firmy. W sklepie wygladaja bosko a jak z ich jakościa po latach ??

    http://www.etap-sofa.pl/oferta.htm
    doświadczenia jeszcze nie mamy ale sami ulegliśmy pokusie- zamówiliśmy azurro, przyjechał śliczniutki

  20. #40

    Domyślnie

    Czy ktoś myślał o sofach w sklepie z meblami , amerykańskimi ( Swarzędz )
    Ogladałam ostatnio , są niekture ciekawe.
    Cena wysoka Są duże i wygodne . Ciekawa jestem
    czy są tak solidne jak wyglądają?

Strona 2 z 66

Tagi dla tego tematu

Edytuj Tagi
>>>>, 90x90, ????, aluminiowej, amerykańskich, anthill, antyrama., aranjues, ażurowe, bardzo, baterie, beton, bezdystansowy, biała, białe, biało-czarna, biały, biały półmat, biały stół, bidet, bielsko biła, biurko, blacha miedziana, blat, blaty, bloku, brodzik, brokatem, century, ceramiczne, cross, cudo, czajnik, czarne, czarno, czarno-białe, czerwone, czerwony, czerwonych, czyli, dekoracyjny, desert, deski, dobry, dodatki, dodatków, domów?, domu, dostać, dozownik, drewniane, drzwi, drzwi caro, drzwi szklane, drzwiczki, durasan, dużą, dywan, dziecka, dzwi, elastyczna???, elektryczny, fajny, flizelina, flizelinowa, flizelinowe, folii, fontanną., fotel, fototapete, fuga, fuksja, futon, gdzie, gdzie?, gdzieś, glazura, gniecionej, granitowy, gres, gres!, grzejnik, grzenik, hokery!, imitującyh, jakie, jasno, jasnoszare, jest, jodelka, kabina, kabinę, kabiny, kalahari, kanapa, kanapy, kloszy, kolorze, komora, kontakty, kraków, kremowe, krzesła, krzesło, ktokolwiek, którym, ktos, kuchennej, kuchennych, kuchni, kuchni-gdzie, kuchniach, kupić, kupic?, kupię, kupię...?, kupię?, kupię???, kupujecie, lakierowane, lampek, larsus, lateksowy?, lazienka, light, listwa, lustra, lustra-ozdoba, lustro, massive, materac, mebelki???, meble na wymiar, meble łazienkowe, meble?, mebli, meblowa, meblu, mieszkania, miski, mniejsza, mocowane, model?, modułowe, motyw, mozaika, możliiwie, można, muszelka, mydło, naczynia, naklejka, naklejki, nakładki, napis, narożna, narożnik, naroznika, narzuta, nazwać, niech, niska wanna, niskiej, niż, novabell, nowoczesna, nowoczesne, nowych, nóżki, numerem, ociekacz, odpowiednika, okapu, okien, okolice-, okrągły, oparciem, oświetlenie, otwierana, panele, pantograf, parawan, parkiet, pastelowych, pasy, piasek, pleksę, plisy, podobne, podpowiedź, podłoga, podłogowe, podłogowych, podłokietniki, podłoża., podłużne, pojemnik ociekacz kuchnia, pokój, pokój dzienny, poliwęglan-, polke??, polki, pomarańczowych, pomoc, pomocy, pomocy!, pomocy!gdzie, pomoże, porcelanowe, posiadanych, poszukiwana, poszukiwane, poszukiwania, poszukiwany, poszukiwany!!!!, poszukuję, poznaniu, półka, półką..., połysk, prośba, prostokątnej, prostokątny, prysznicowa, prysznicowe?, przedpokój krzesło, przedpokoju, pufki, pufy, płyte, płytek, płytka wanna, płytki, płytki., płytki?, rattanu., retro, retro panele ścienne lamperie, roca, rodzinka.pl, rolety, róż/fuksja, różyczki, rzymskie, salonie, salonu, ściane, ścianie, ścienna, sedesowej, skąd?, skandynawskich, skośnego, składane, śmietankowe, sofa, sofy, stare, stelaż?, stojącej, stolikdo kawy, stół, stół 4 nogi, styl angielski, stylowa, stylowe, stylowe fronty, stylowe wnętrza, sufit, suszarka, świetlne, swoich, sypialni, szablony-, szafa, szafa na wymiar, szafę, szafek, szafka, szafkami, szafke, szafki, szare, szare/srebrzyste, szarych, szczycie, szeroki???, szerokość, szklana, szklane stoliki, szklanki, sztucznego, szukać, szukam, szukam..., tabliczka, taka, taki, takich, takie, tańszego, tapeta, tapete, tapety, tekstylia, toledo, turkusowa, tylnym, uchwyt, uchwyty, umywalkowa, vives, wanny, warszawa, wąskie, wbudowanymi, wentylacyjna, wewnątrz, widział, wie, wieszak, wieszak uchylny, wiszącej, wkład, wnękowa, wnętrz-gdzie, wnętrze, wpust, wpuszczane, wyjściem., wykładzina, wykładziny, wymarzonego, wyposażenie, wysokim, wyspy, wzorem, właczniki, własnym, zagubione, zagłówkiem, zakup, żaluzja drewniana 35mm, zamki, zamowinie, zaokrągloną, zawiasów, zbiornik, zdjęcia, zegar?, zewnętrzne, zielonych, zlew, zlew jedna komowa kuchnia, zlewozmywak, zlewu, znajde, znaleźć, znaleźć?, znaleznienu, żółtych, łazience, łazienka, łazienka grzejnik, łazienki, łazienki wnętrza, łazienkowa, łazienkowy, łazienkowych, łóżeczko, łóżka, łóżko

Tagi

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony