dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 66
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 1306
  1. #41

    Domyślnie

    Cytat Napisał Monika $ Seba
    Cytat Napisał majcia
    Strasznie mi sie podoba wypoczynek firmy ETAP- Calore. Czy ktos ma moze doswiadczenia z sofami tej firmy. W sklepie wygladaja bosko a jak z ich jakościa po latach ??

    http://www.etap-sofa.pl/oferta.htm
    doświadczenia jeszcze nie mamy ale sami ulegliśmy pokusie- zamówiliśmy azurro, przyjechał śliczniutki
    To tak jak my. Zamowlilismy jednak 3+2 Calore Mam nadzieje, ze jak przyjada ( za 6 tyg ) to tez beda śliczniutkie Pozdrawiam
    Nasze pomyłki są konieczne i pożyteczne... Sprawiają przecież wielką radość innym...

  2. #42

    Domyślnie

    Spróbuj w Meblotece na Bukowskiej
    www.mebloteka.pl

    i niedaleko Castoramy otworzyli duży salon meblowy, nie pamiętam nazwy, ale chyba Poslkei meble czy coś w tym stylu. Na parterze znajduje sie duży sklep i sa fajne kanapy.

    Ja swoja sofę akurat kupiłam w ETC.
    Pozdrawiam i życę powodzenia

  3. #43

    Domyślnie

    do tego co pisałam powyżej przesyłam linka do strony firmy w której kupiłam sofę i fotele w ETC

    http://www.komfortmeble.com.pl

  4. #44

    Domyślnie

    Cytat Napisał okyas
    do tego co pisałam powyżej przesyłam linka do strony firmy w której kupiłam sofę i fotele w ETC

    http://www.komfortmeble.com.pl
    Trzeba przyznac, ze maja bardzo ladny design...ciekazi mnie jakosc wykonania i cena....bo strona sama w sobie kiepska, niestety...

  5. #45

    Domyślnie

    kanapy są bardzo wygodne, co do wykonania - nie moge narzekać. Cena zalezy od materiału użytego, wielkości sofy i czy ma miec funkcje spania itd.

  6. #46

    Domyślnie

    My będziemy kupować kanapę w EMI Deko:

    http://www.emi-deco.pl/pl/

    Zestaw Modena- 3-osobowa kanapa i 2 fotele rozchylane do tyłu z wysuwanym podnóżkiem i obracające sie 360stopni. Dodatkowo fotele bujają się w przód i w tył z czego wynikła dość zabawna- nie dla wszystkich - sytuacja, kiedy w krótkiej sukience usiadłam na rzeczonym fotelu nie zdając sobie sprawy z jego udogodnień i bajerów Jak mnie bujneło do tyłu- to ekipa sklepowa miała niezły ubaw- głównie Panowie z moim własnym na czele. Teraz chodzę tam w spodniach

    A wracając do Emi Deko to sklep mają np. w Domotece na parterze. Mają dużą wystawę i mnóstwo zestawów wypoczynkowych. Każdy znajdzie coś dla siebie.

  7. #47

    Domyślnie

    interesujący wątek....przyda się przy urządzaniu

  8. #48

    Domyślnie via internet

    Co sadszicie o kupowaniu sof przez internet?
    Jestem wlasnie na etapie intensywnychj poszukiwan dwoch 3-osobowych sof + 2 puffy do siedzenia. Wiecej moj salon nie zniesie.
    Skora - chyba - odpada; moze skusze sie na welur lub na tkaniny obiciowe.
    Ulozenie bedzie troche nietypowe, bo bokiem do wykuszu okiennego i bokiem do kominka (w przeciwnym razie zawsze cos sie bedzie tracic, bo albo tylem do okien albo - co niedopuszczalne - tylem do kominka); mysle jeszcze nad czyms laczonym;

    Juz nie moge sie doczekac przeprowadzki...

  9. #49

    Domyślnie Re: via internet

    Cytat Napisał Galain
    Co sadszicie o kupowaniu sof przez internet?
    Gdyby mi ktoś wysłał na maila zdjęcia tkanian obiciowych to pewnie bym się zdecydowała na zamówienie przez net A tak upatrzyłam sobie sofy w internecie i ze względu na wybór tkaniny pojechałam do sklepu zamówić.

  10. #50

  11. #51
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar semir
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    1.501
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    512

    Domyślnie

    Cytat Napisał raffran
    Jak wypasione to moze tutaj www.kler.pl
    kler są ok. mamy od 6 lat , typowe oparcia wysokie ,bardzo wygodne
    ale niestety nie należą do tanich.(dalej wygladaja jak nowe, nie sa "wysiedziane" nie widac na nich 6 lat użytkowania.)

  12. #52

    Domyślnie

    CZy jasne ,prawie białe skórzane sofy trudno jest utrzymać w czystosci? CZy bardzo widać na nich brud? Mąż stanowczo sprzeciwia sie aby w naszym salonie był jasny wypoczynek natomiast mnie tylko taki sie podoba.

  13. #53

    Domyślnie

    Nie kupiłabym sofy przez internet, no chyba że taką przetestowaną wcześniej własnopupnie.
    Ostatnio tak sie napaliliśmy na sofę ze Swarzędza, ze pojechaliśmy 100 km żeby ją wypróbować.
    I całe szczęście, bo okazała się twarda jak cholera.
    Z każdym dniem coraz mniej kurzu...

    http://picasaweb.google.pl/kasiaura7

  14. #54

    Domyślnie

    Cytat Napisał tuuska1
    CZy jasne ,prawie białe skórzane sofy trudno jest utrzymać w czystosci? CZy bardzo widać na nich brud? Mąż stanowczo sprzeciwia sie aby w naszym salonie był jasny wypoczynek natomiast mnie tylko taki sie podoba.
    nie wiem jak jest ze skórzanymi, ale ja i moi rodzice mamy wypoczynki z eskóry ekologicznej i nie ma problemu z czyszczeniem, wystarczy ściereczka, ciepła woda z szarym myudłem i czyściutkie

    Ale prawidzwą skórę to chyba trzeba potraktować jakimś specjalnym preparatem.

    ale tak ogólnie jasne wcale się nie brudzi tak szybko

  15. #55

    Domyślnie

    Mowie nieco zartobliwie, ale sam rozwazam takie rozwiazanie w przyszlosci : na targu/w sklepach w Bangkoku (generalnie wszystkie meble).

  16. #56

    Domyślnie

    A ma ktos jakies doświadczenia z Helvetia Furniture. Zdecydowana byłam na zestaw Kenya ze skóry, super miękki i klasyczny, ale po ostatniej wizycie zastanawiam sie nad Lyon w tkaninie z teflonem. Tylko ta tkanina... ile wytrzyma?

  17. #57

    Domyślnie

    Cytat Napisał marhaba
    A ma ktos jakies doświadczenia z Helvetia Furniture. Zdecydowana byłam na zestaw Kenya ze skóry, super miękki i klasyczny, ale po ostatniej wizycie zastanawiam sie nad Lyon w tkaninie z teflonem. Tylko ta tkanina... ile wytrzyma?
    Nasi bardzo dobrzy znajomi mają kenyę z helvetii. Meblelki rewelacyjne, bardzo miękkie i dobrze wykonane. Ich wersja jest z ciemnej, brązowej skóry.

  18. #58

    Domyślnie

    A my moze i bysmy zainteresowali sie meblami Helvetia Furniture,ale pech chcial ze ich sklep-salon padl.

  19. #59

    Domyślnie

    A my moze i bysmy zainteresowali sie meblami Helvetia Furniture,ale pech chcial ze ich sklep-salon padl.

  20. #60
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Który salon padł? Wydaje mi się, że mają się dobrze i są coraz bardziej popularni

    Zawsze podobał mi się narożnik "Westlife", ale teraz zrobili nową wersję ze skróconym oparciem i to już nie jest to.

    Natomiast podoba mi się Rico:



    i co dla mnie ważne, nie jest ze skóry

Strona 3 z 66

Tagi dla tego tematu

Edytuj Tagi
>>>>, 90x90, ????, aluminiowej, amerykańskich, anthill, antyrama., aranjues, ażurowe, bardzo, baterie, beton, bezdystansowy, biała, białe, biało-czarna, biały, biały półmat, biały stół, bidet, bielsko biła, biurko, blacha miedziana, blat, blaty, bloku, brodzik, brokatem, century, ceramiczne, cross, cudo, czajnik, czarne, czarno, czarno-białe, czerwone, czerwony, czerwonych, czyli, dekoracyjny, desert, deski, dobry, dodatki, dodatków, domów?, domu, dostać, dozownik, drewniane, drzwi, drzwi caro, drzwi szklane, drzwiczki, durasan, dużą, dywan, dziecka, dzwi, elastyczna???, elektryczny, fajny, flizelina, flizelinowa, flizelinowe, folii, fontanną., fotel, fototapete, fuga, fuksja, futon, gdzie, gdzie?, gdzieś, glazura, gniecionej, granitowy, gres, gres!, grzejnik, grzenik, hokery!, imitującyh, jakie, jasno, jasnoszare, jest, jodelka, kabina, kabinę, kabiny, kalahari, kanapa, kanapy, kloszy, kolorze, komora, kontakty, kraków, kremowe, krzesła, krzesło, ktokolwiek, którym, ktos, kuchennej, kuchennych, kuchni, kuchni-gdzie, kuchniach, kupić, kupic?, kupię, kupię...?, kupię?, kupię???, kupujecie, lakierowane, lampek, larsus, lateksowy?, lazienka, light, listwa, lustra, lustra-ozdoba, lustro, massive, materac, mebelki???, meble na wymiar, meble łazienkowe, meble?, mebli, meblowa, meblu, mieszkania, miski, mniejsza, mocowane, model?, modułowe, motyw, mozaika, możliiwie, można, muszelka, mydło, naczynia, naklejka, naklejki, nakładki, napis, narożna, narożnik, naroznika, narzuta, nazwać, niech, niska wanna, niskiej, niż, novabell, nowoczesna, nowoczesne, nowych, nóżki, numerem, ociekacz, odpowiednika, okapu, okien, okolice-, okrągły, oparciem, oświetlenie, otwierana, panele, pantograf, parawan, parkiet, pastelowych, pasy, piasek, pleksę, plisy, podobne, podpowiedź, podłoga, podłogowe, podłogowych, podłokietniki, podłoża., podłużne, pojemnik ociekacz kuchnia, pokój, pokój dzienny, poliwęglan-, polke??, polki, pomarańczowych, pomoc, pomocy, pomocy!, pomocy!gdzie, pomoże, porcelanowe, posiadanych, poszukiwana, poszukiwane, poszukiwania, poszukiwany, poszukiwany!!!!, poszukuję, poznaniu, półka, półką..., połysk, prośba, prostokątnej, prostokątny, prysznicowa, prysznicowe?, przedpokój krzesło, przedpokoju, pufki, pufy, płyte, płytek, płytka wanna, płytki, płytki., płytki?, rattanu., retro, retro panele ścienne lamperie, roca, rodzinka.pl, rolety, róż/fuksja, różyczki, rzymskie, salonie, salonu, ściane, ścianie, ścienna, sedesowej, skąd?, skandynawskich, skośnego, składane, śmietankowe, sofa, sofy, stare, stelaż?, stojącej, stolikdo kawy, stół, stół 4 nogi, styl angielski, stylowa, stylowe, stylowe fronty, stylowe wnętrza, sufit, suszarka, świetlne, swoich, sypialni, szablony-, szafa, szafa na wymiar, szafę, szafek, szafka, szafkami, szafke, szafki, szare, szare/srebrzyste, szarych, szczycie, szeroki???, szerokość, szklana, szklane stoliki, szklanki, sztucznego, szukać, szukam, szukam..., tabliczka, taka, taki, takich, takie, tańszego, tapeta, tapete, tapety, tekstylia, toledo, turkusowa, tylnym, uchwyt, uchwyty, umywalkowa, vives, wanny, warszawa, wąskie, wbudowanymi, wentylacyjna, wewnątrz, widział, wie, wieszak, wieszak uchylny, wiszącej, wkład, wnękowa, wnętrz-gdzie, wnętrze, wpust, wpuszczane, wyjściem., wykładzina, wykładziny, wymarzonego, wyposażenie, wysokim, wyspy, wzorem, właczniki, własnym, zagubione, zagłówkiem, zakup, żaluzja drewniana 35mm, zamki, zamowinie, zaokrągloną, zawiasów, zbiornik, zdjęcia, zegar?, zewnętrzne, zielonych, zlew, zlew jedna komowa kuchnia, zlewozmywak, zlewu, znajde, znaleźć, znaleźć?, znaleznienu, żółtych, łazience, łazienka, łazienka grzejnik, łazienki, łazienki wnętrza, łazienkowa, łazienkowy, łazienkowych, łóżeczko, łóżka, łóżko

Tagi

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony