dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 64 z 66
Pokaż wyniki od 1.261 do 1.280 z 1306
  1. #1261
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Po 10 latach raczej kolekcji już nie odnajdziesz. A jak z marketu to mógł być jednorazowy chiński transport.
    Na dodatek płytki z innej serii produkcuyjnej mogą mieć inny kolor.

    Zobacz czy to nie Garam BEIGE z paradyża?
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 03-02-2020 o 22:46

  2. #1262
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    kroles

    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Kod pocztowy
    42-253
    Posty
    501

    Domyślnie

    Obawiam się, że masz rację. To nie jest Garam beige, mają charakterystyczny "ostry" wzór z poprzecznych prążków widoczny z bliska.
    Z tej samej serii są płytki na ścianę i dekory jak na zdjęciu, to chyba bardziej charakterystyczne.

  3. #1263
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    kroles

    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Kod pocztowy
    42-253
    Posty
    501

    Domyślnie

    Dla potomnych: http://www.polcolorit.pl/, Ceramica Marconi, seria Greta.
    Ostatnio edytowane przez kroles ; 10-02-2020 o 21:13 Powód: lit.

  4. #1264
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Luxum
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-703
    Posty
    579
    Luxum - Wyposażenie nowoczesnych łazienek Nowoczesne wyposażenie łazienek i wnętrz według indywidualnego projektu. W DOWOLNYCH ROZMIARACH, FORMACH I KOLORACH : Umywalki Wanny Brodziki Meble łazienkowe Beton architektoniczny www.luxum.pl Cała Polska

    Domyślnie Beton architektoniczny - modne płyty dekoracyjne na ściany i kominki.

    Jedno z najmodniejszych rozwiązań na ściany w salonie, korytarzu i na kominki
    Beton architektoniczny w płytach, do łatwego montażu na klej.

    Beton architektoniczny w płytach, warto wybrać jako dekoracyjną okładzinę ścienną, ze względu na uniwersalność, możliwość późniejszej zmiany koloru poprzez malowanie lub wytrawianie.


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1.jpg
Wyświetleń:	53
Rozmiar:	92,7 KB
ID:	440891

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Apartementy -71.jpg
Wyświetleń:	7
Rozmiar:	37,9 KB
ID:	440892

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20180419_100416.jpg
Wyświetleń:	6
Rozmiar:	84,7 KB
ID:	440893

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20180419_100127.jpg
Wyświetleń:	5
Rozmiar:	85,1 KB
ID:	440894

    https://luxum.pl/beton-architektoniczny/
    To nie sztuka wybudować nowy dom. Sztuka sprawić by miał w sobie duszę...

    http://luxum.pl/

    Awangarda wyposażenia wnętrz

    Zajrzyj osobiście lub wirtualnie do nowego salonu w Krakowie.
    Galeria Wnętrz Kreatywnych Luxum
    https://luxum.pl/wirtualny-spacer/



  5. #1265

    Domyślnie

    Wiecie gdzie w Polsce można dostać spłuczki angielskie do WC albo chociaż samą klamkę? Różnią się tym, że zamiast przycisku na górze mają klamkę od frontu, która służy do spuszczania wody. Wygląda to mniej więcej tak, jak na zdjęciu poniżej.

    Ostatnio edytowane przez james5 ; 24-02-2020 o 23:48

  6. #1266
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    pierotez

    Zarejestrowany
    May 2016
    Skąd
    Polana nad rzeką
    Posty
    16

    Domyślnie

    Słuchajcie kto teraz robi meble kuchenne z mdf? Już znudziły mi się rozlazłe szajki stojące i pęczniejące od wody blaty.
    Mały dodatek mdf jest teraz tylko na wzmocnienia a większość materiału to niestety paździerz

  7. #1267
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    stolarz

  8. #1268

    Domyślnie uchwyty do frontów mebli młodzieżowych

    Poszukuję uchwytów do mebli córki, 2 - do szafy, nam się wyłamały, chciałabym dokupić. Są mocowane na 2 śrubki, rozstaw otworów ma 3 cm. Widział ktoś takie?
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	szuflada.jpg
Wyświetleń:	18
Rozmiar:	84,4 KB
ID:	443575  

  9. #1269

    Domyślnie

    Je sli chodzi o fajne , stylowe baterie łazienkowe lub kuchenne polecam .Zamówilismy baterie u nich własnie, nowoczesna, porządnie wykonana, na pewno posłuży lata. Mamy kuchnię w stylu skandynawskim, bateria własnie do tego stylu pasująca
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 31-05-2020 o 19:08

  10. #1270
    Banned
    DorotaMilewicz

    Zarejestrowany
    Apr 2020
    Skąd
    Stargard
    Kod pocztowy
    73-110
    Posty
    6

    Domyślnie Piękne drewniane meble

    Cytat Napisał Stig Zobacz post
    Witam

    Chciałbym kupić łóżko z naturalnego drewna, (bo dosyć mam nietrwałych imitacji ), i nie wiem jak to zrobić. W lokalnych sklepach nic ciekawego nie ma a o dobrą jakość jeszcze trudniej. Może macie jakieś doświadczenia albo znacie jakiś sklep internetowy. Proszę o informację.

    Pozdrawiam - Stig
    Polecam polskie meble Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	lozko-vestre-maxi-sosnowe-160x200.jpg
Wyświetleń:	31
Rozmiar:	85,9 KB
ID:	444757
    dostępne także w wersji bukowej, dostęne na stronie internetowej
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 01-06-2020 o 21:48

  11. #1271

    Domyślnie

    Gdzie kupić taki fotel - niekonicznie ten kolor?
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	fotel.jpg
Wyświetleń:	23
Rozmiar:	12,3 KB
ID:	446643  
    Ostatnio edytowane przez Sylw. ; 01-08-2020 o 18:52

  12. #1272
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Wolt

    Zarejestrowany
    May 2020
    Skąd
    Tarnów
    Kod pocztowy
    33-100
    Posty
    8

    Domyślnie

    Ja kupiłam zestaw mebli do sypialni z i jestem mega zadowolona. Mam je już 7 lat i nic się z nimi nie dzieje Co prawda nie są wykonane z naturalnego drewna, ale na prawdę są wytrzymałe
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 03-08-2020 o 10:46

  13. #1273
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Greengaz
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Żyrardów
    Kod pocztowy
    96-300
    Posty
    4.616

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wolt Zobacz post
    Ja kupiłam zestaw mebli do sypialni z i jestem mega zadowolona. Mam je już 7 lat i nic się z nimi nie dzieje Co prawda nie są wykonane z naturalnego drewna, ale na prawdę są wytrzymałe
    Zdecyduj się

    Cytat Napisał Wolt Zobacz post
    Ja u siebie mam indukcję z Boscha i zmywarkę z Amica i jestem zadowolony z zakupu. ......

  14. #1274

    Domyślnie

    Jeśli szukacie ciekawych mebli to jest tego sporo. Ja ostatnio kupowałem fotel w i był całkiem spoko.
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 21-08-2020 o 08:06

  15. #1275

    Domyślnie

    Ciężko mi znaleźć temat na zapytanie ale tutaj, to chyba odpowiednie miejsce. Panowie co myślicie hamulcach tej firmy https://akcesoria.meble.pl/p18204,ai...y-adapter.html ? Myślałem, żeby zamontować w większości mebli w domu takie a to są praktycznie połowę tańsze jak od Blum. Zna ktoś, montował u siebie?

  16. #1276

    Domyślnie

    Zakupiliśmy ostatnio mieszkanie w którym poprzedni właściciel zainstalował meble typu komoda na jednej ze ścian. Wizualnie bardzo nam one odpowiadają ale musimy dokupić jeszcze jedną taką komodę, problem w tym, że poprzedni właściciel nie pamięta gdzie kupował te meble 3 lata temu :?
    Może ktoś kojarzy skąd mogą być te meble :?:
    Wymiary: wysokość 72cm, głębokość 31cm, szerokość 120cm.

    Do kilku producentów wysłałem maila ale nikt się do nich nie przyznaje.


  17. #1277

    Domyślnie

    A nie ma gdzieś z tyłu szafki albo pod spodem szuflady lub gdzieś wewnątrz korpusu żadnej nalepki/info etc.? Myślałem, że może google obrazy coś znajdzie ale link prowadzi do zdjęcia tutaj więc ciężko będzie. Może zamiast kolejnej szafki trzeba regał na CD/vinyle postawić?

  18. #1278

    Domyślnie

    Czy jest jakaś sieciówka meblowa stacjonarna (oprócz ikei) która oferuje meble z natychmistowym odbiorem,lub dostawą max 1-2 dni od dnia zakupu?

  19. #1279
    Banned
    mebleszafa

    Zarejestrowany
    Feb 2021
    Skąd
    Płock
    Kod pocztowy
    09-410
    Posty
    8

    Domyślnie

    Witam , jakieś fajne sklepy ?

  20. #1280

    Domyślnie

    Dobrej jakości, nowoczesne meble wypoczynkowe z to jest to czego szukasz!
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 06-09-2021 o 09:36

Strona 64 z 66

Tagi dla tego tematu

Edytuj Tagi
>>>>, 90x90, ????, aluminiowej, amerykańskich, anthill, antyrama., aranjues, ażurowe, bardzo, baterie, beton, bezdystansowy, biała, białe, biało-czarna, biały, biały półmat, biały stół, bidet, bielsko biła, biurko, blacha miedziana, blat, blaty, bloku, brodzik, brokatem, century, ceramiczne, cross, cudo, czajnik, czarne, czarno, czarno-białe, czerwone, czerwony, czerwonych, czyli, dekoracyjny, desert, deski, dobry, dodatki, dodatków, domów?, domu, dostać, dozownik, drewniane, drzwi, drzwi caro, drzwi szklane, drzwiczki, durasan, dużą, dywan, dziecka, dzwi, elastyczna???, elektryczny, fajny, flizelina, flizelinowa, flizelinowe, folii, fontanną., fotel, fototapete, fuga, fuksja, futon, gdzie, gdzie?, gdzieś, glazura, gniecionej, granitowy, gres, gres!, grzejnik, grzenik, hokery!, imitującyh, jakie, jasno, jasnoszare, jest, jodelka, kabina, kabinę, kabiny, kalahari, kanapa, kanapy, kloszy, kolorze, komora, kontakty, kraków, kremowe, krzesła, krzesło, ktokolwiek, którym, ktos, kuchennej, kuchennych, kuchni, kuchni-gdzie, kuchniach, kupić, kupic?, kupię, kupię...?, kupię?, kupię???, kupujecie, lakierowane, lampek, larsus, lateksowy?, lazienka, light, listwa, lustra, lustra-ozdoba, lustro, massive, materac, mebelki???, meble na wymiar, meble łazienkowe, meble?, mebli, meblowa, meblu, mieszkania, miski, mniejsza, mocowane, model?, modułowe, motyw, mozaika, możliiwie, można, muszelka, mydło, naczynia, naklejka, naklejki, nakładki, napis, narożna, narożnik, naroznika, narzuta, nazwać, niech, niska wanna, niskiej, niż, novabell, nowoczesna, nowoczesne, nowych, nóżki, numerem, ociekacz, odpowiednika, okapu, okien, okolice-, okrągły, oparciem, oświetlenie, otwierana, panele, pantograf, parawan, parkiet, pastelowych, pasy, piasek, pleksę, plisy, podobne, podpowiedź, podłoga, podłogowe, podłogowych, podłokietniki, podłoża., podłużne, pojemnik ociekacz kuchnia, pokój, pokój dzienny, poliwęglan-, polke??, polki, pomarańczowych, pomoc, pomocy, pomocy!, pomocy!gdzie, pomoże, porcelanowe, posiadanych, poszukiwana, poszukiwane, poszukiwania, poszukiwany, poszukiwany!!!!, poszukuję, poznaniu, półka, półką..., połysk, prośba, prostokątnej, prostokątny, prysznicowa, prysznicowe?, przedpokój krzesło, przedpokoju, pufki, pufy, płyte, płytek, płytka wanna, płytki, płytki., płytki?, rattanu., retro, retro panele ścienne lamperie, roca, rodzinka.pl, rolety, róż/fuksja, różyczki, rzymskie, salonie, salonu, ściane, ścianie, ścienna, sedesowej, skąd?, skandynawskich, skośnego, składane, śmietankowe, sofa, sofy, stare, stelaż?, stojącej, stolikdo kawy, stół, stół 4 nogi, styl angielski, stylowa, stylowe, stylowe fronty, stylowe wnętrza, sufit, suszarka, świetlne, swoich, sypialni, szablony-, szafa, szafa na wymiar, szafę, szafek, szafka, szafkami, szafke, szafki, szare, szare/srebrzyste, szarych, szczycie, szeroki???, szerokość, szklana, szklane stoliki, szklanki, sztucznego, szukać, szukam, szukam..., tabliczka, taka, taki, takich, takie, tańszego, tapeta, tapete, tapety, tekstylia, toledo, turkusowa, tylnym, uchwyt, uchwyty, umywalkowa, vives, wanny, warszawa, wąskie, wbudowanymi, wentylacyjna, wewnątrz, widział, wie, wieszak, wieszak uchylny, wiszącej, wkład, wnękowa, wnętrz-gdzie, wnętrze, wpust, wpuszczane, wyjściem., wykładzina, wykładziny, wymarzonego, wyposażenie, wysokim, wyspy, wzorem, właczniki, własnym, zagubione, zagłówkiem, zakup, żaluzja drewniana 35mm, zamki, zamowinie, zaokrągloną, zawiasów, zbiornik, zdjęcia, zegar?, zewnętrzne, zielonych, zlew, zlew jedna komowa kuchnia, zlewozmywak, zlewu, znajde, znaleźć, znaleźć?, znaleznienu, żółtych, łazience, łazienka, łazienka grzejnik, łazienki, łazienki wnętrza, łazienkowa, łazienkowy, łazienkowych, łóżeczko, łóżka, łóżko

Tagi

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony