dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 65 z 66
Pokaż wyniki od 1.281 do 1.300 z 1306
  1. #1281

    Domyślnie

    Znalazłem niemieckie płytki klinkierowe na tej ukraińskiej stronie https://alfa-deluxe.com/brand/sds-keramik/. Kto wie, czy można go kupić w Polsce?

  2. #1282

    Domyślnie

    Gdzie zakupię meble w dobrej cenie? Jest tyle meblowych sklepów internetowych, że można dostać fioła. Macie coś sprawdzonego? Zależy mi na przystępnych cenach i szybkim czasie dostawy mebli.

    Nazwa:  meble.png
Wyświetleń: 419
Rozmiar:  86 Bajtów
    Ostatnio edytowane przez lokalny ; 10-09-2021 o 11:14

  3. #1283
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Paweł45

    Zarejestrowany
    Oct 2021
    Skąd
    Gdańsk
    Kod pocztowy
    80-000
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam, ja wymyśliłem u siebie kuchnię z kamiennymi blatami oraz posadzką i teraz szukam zakładu kamieniarskiego, który by się tego podjął. Jestem z okolic Gdańska czy możecie coś konkretnie polecić?

  4. #1284
    Banned
    SebastekBil

    Zarejestrowany
    Oct 2021
    Skąd
    Sopot
    Kod pocztowy
    80-336
    Posty
    3

    Domyślnie

    Paweł myślę, że mam coś, co Cię zainteresuje . u mnie ta firma robiła schody, ale wiem, że mają również wiele innych realizacji
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 18-10-2021 o 20:39

  5. #1285
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Paweł45

    Zarejestrowany
    Oct 2021
    Skąd
    Gdańsk
    Kod pocztowy
    80-000
    Posty
    2

    Domyślnie

    jak się nazywa ta firma?

  6. #1286
    Banned
    SebastekBil

    Zarejestrowany
    Oct 2021
    Skąd
    Sopot
    Kod pocztowy
    80-336
    Posty
    3

    Domyślnie

    pracownia
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 21-10-2021 o 14:14

  7. #1287

    Domyślnie

    Gdzie się wyposażę w fajne meble na wymiar. Interesuje mnie Olsztyn, lub okolice województwa warmińsko-mazurskiego. Znacie może jakieś fajne studio meblowe. Potrzebuję kilka szafek oraz fajną kuchnie. Z góry dzięki za pomoc
    Nazwa:  meble na wymiar olsztyn.png
Wyświetleń: 353
Rozmiar:  136 Bajtów
    Ostatnio edytowane przez abpiwek ; 26-10-2021 o 21:42

  8. #1288

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o meble tapicerowane to prawdziwym specjalistą w tym temacie jest sklep internetowy Na tej stronie na pewno znajdziesz zestaw wypoczynkowy, o jakim marzysz.
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 05-12-2021 o 15:59

  9. #1289
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Luxum
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-703
    Posty
    579
    Luxum - Wyposażenie nowoczesnych łazienek Nowoczesne wyposażenie łazienek i wnętrz według indywidualnego projektu. W DOWOLNYCH ROZMIARACH, FORMACH I KOLORACH : Umywalki Wanny Brodziki Meble łazienkowe Beton architektoniczny www.luxum.pl Cała Polska

    Domyślnie

    Ciekawe rozwiązania z "zardzewiałą" blachą COR-TEN.
    Gotowe, na życzenie fabrycznie patynowane i impregnowane panele ścienne COR-TECH z oryginalnej blachy kortenowskiej.
    https://luxum.pl/stal-kortenowska-corten/
    To nie sztuka wybudować nowy dom. Sztuka sprawić by miał w sobie duszę...

    http://luxum.pl/

    Awangarda wyposażenia wnętrz

    Zajrzyj osobiście lub wirtualnie do nowego salonu w Krakowie.
    Galeria Wnętrz Kreatywnych Luxum
    https://luxum.pl/wirtualny-spacer/



  10. #1290

    Domyślnie

    Poszukuję umywalki naściennej (zintegrowanej z szafką) o szerokosci 120cm z jednym odpływem bez otworów na baterie z dość wygodnymi rantami od strony ściany oraz boków żeby odstawić kosmetyki, szczoteczki etc. Dodatkowo jeśliby byłaby bardziej kanciasta niż owalna to byłoby cudnie. Odpływ klasyczny, nie takie nowoczesne, podłużne liniowe.
    Póki co znalazłam umywalkę koło traffic, ale jeszcze poszukuję. Dzięki za podzielenie się jeśli napotkaliśie coś fajnego.
    Ostatnio edytowane przez nicol21 ; 13-02-2022 o 18:32
    Mieszkamy od 8.12.2011 w szeregówce a pomału zbieramy się do budowy domu parterowego [z ewentualnym poddaszem do adaptacji], zatem rozglądam się i doradzam lepiej poinformowanych.

  11. #1291
    Banned
    ngreen

    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-028
    Posty
    147

    Domyślnie

    Moim zdaniem nie warto jest rezygnować z okapu w przypadku rekuperacji. Rekuperacja dobrze radzi sobie z odprowadzaniem nieprzyjemnych zapachów, aczkolwiek może nie być wystarczająca podczas gotowania. Albo smażenia. Okap zagwarantuje, że nie będziemy czuli w całym mieszkaniu tego co się akurat gotuje.
    Poza tym wiele okapów pełni rolę dekoracyjną.
    https://krzywaprosta.pl/okap-sufitow...nio-w-suficie/

    Ciekawie wyglądają te montowaane w suficie.
    Ostatnio edytowane przez ngreen ; 22-03-2022 o 10:07

  12. #1292

    Domyślnie

    Gdzie kupowaliście zastawę stołową? Aktualnie zastanawiamy się nad kupieniem sobie nowej zastawy stołowej, zależy nam na zamówieniu jeszcze przed świetami, tak wieć mam świadomośc, ze dzisiaj albo jutro to totalny deadline.
    Interesują mnie raczej polskie marki takie jak Lubiana czy Ćmielów. Kiedyś mieliśmy sklep z zastawą stołową w naszym mieście, obecnie jednak nieestety takiego miejsca już nie ma a nie usmiecha mi się kupowanie tego w sklepach pokroju pepko, bo mozna tam znaleźć jedynie chińszczyznę.


    Jakieś opinie o firmie Lubiana?
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 24-05-2022 o 14:59

  13. #1293

    Domyślnie

    Zobacz sobie ten wpis - masz przegląd białej zastawy stołowej może coś Ci się spodoba, bo wybór jest ogromny. Zdecydowanie polecam porcelanę, bo jest najbardziej szlachetna.
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 22-03-2023 o 08:29

  14. #1294

    Domyślnie

    Dzięki za namiar.

    Sama nie mogę przeboleć obecnie faktu, ze zamyka się firma produkująca zastawę Krzysztof Zakupiłam sobie cały komplet ich zastawy stołowej rok temu z myślą o tym, ze potem bęę po prostu dokupywała sobie poszczególne elementy jak coś się stłucze. Obawiam się, ze w momencie kryzysu wiele takich firm padnie.

    Jeśli chodzi o mnie to również takie rzeczy zamawiam głównie przez internet:


    Od siebie mogę polecić miejsce, gdzie w ostatnim czasie zamawiałam sobie do salonu dywan. I jestem zadowolona. Mają dobre ceny i spory wybór ciekawych dodatków.
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 22-03-2023 o 08:30

  15. #1295

    Domyślnie

    [QUOTE=lokalny;8077736]Gdzie zakupię meble w dobrej cenie? Jest tyle meblowych sklepów internetowych, że można dostać fioła. Macie coś sprawdzonego? Zależy mi na przystępnych cenach i szybkim czasie dostawy mebli.

    Jest to portal, gdzie są meble kilku producentów. Często są promocje 10%.
    Dobrze jest zobaczyć kto jest producentem danych mebli i zobaczyć jaka cena jest bezpośrednio. Ja miałem sytuację, że na Gama Meble było -10%, a u producenta -15% (Black Friday), co przy całej kuchni robi się kilka stówek.
    W każdym razie kupowałem przez Gama Meble -10% (nie zdążyłem na Black Friday). Realizacja była zapowiadana na 1-6 tygodni, dostałem po 18 dniach. Przyszło na palecie.

    Po dwóch tygodniach zabrałem się za skręcanie i zauważyłem, że jedna z paczek jest uszkodzona. Reklamacja została rozpatrzona pozytywnie na drugi dzień - doślą uszkodzony element (bok zabudowy lodówki, duża płyta). Uszkodzony element dostałem po 14 dniach.

    Same meble nic szczególnego, cienka płyta 15mm, za to fronty ładne. Nie ma problemu z montażem, czytelna instrukcja.
    Generalnie tanie, dobrze wyglądające meble. Zobaczymy jak będzie w użytkowaniu. Jeśli komuś zależy na cenie i na wyglądzie, to polecam.
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 24-02-2023 o 08:31

  16. #1296

    Domyślnie

    Cytat Napisał nosalam Zobacz post
    Gdzie kupowaliście zastawę stołową? Aktualnie zastanawiamy się nad kupieniem sobie nowej zastawy stołowej, zależy nam na zamówieniu jeszcze przed świetami, tak wieć mam świadomośc, ze dzisiaj albo jutro to totalny deadline.
    Interesują mnie raczej polskie marki takie jak Lubiana czy Ćmielów. Kiedyś mieliśmy sklep z zastawą stołową w naszym mieście, obecnie jednak nieestety takiego miejsca już nie ma a nie usmiecha mi się kupowanie tego w sklepach pokroju pepko, bo mozna tam znaleźć jedynie chińszczyznę.


    Jakieś opinie o firmie Lubiana?
    Na Allegro. Szukasz interesującej Cię zastawy, potem wybraną zastawę szukasz na Google Zakupy i na stronie producenta. My wybraliśmy zastawę Manufakturę Poznańską - dobre komentarze. Na Allegro było najtaniej. Dzisiaj odbieram z paczkomatu.

    Lubiana - słyszałem dobre opinie.
    Ostatnio edytowane przez Jacek A ; 29-01-2023 o 10:58

  17. #1297

    Domyślnie

    Meble płytki, panele kupicie po prostu w marketach budowlanych, ważne by były dobrego producenta i tyle I aż tyle

  18. #1298
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    lesmiserable

    Zarejestrowany
    Feb 2023
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    33-340
    Posty
    5

    Domyślnie

    Ja polecam moje odkrycie roku, mianowicie skrzynie jako element aranżacji wnętrza. Może jestem niezbyt rozgarnięta, ale naprawdę nie widziałam wcześniej takich dodatków czy mebli do wnętrza. Kupiłam prosto z Anglii, z wysyłką do PL i teraz jeszcze nie wiem gdzie je postawić. Na szczęście po przeprowadzce będę mogła szaleć bo zyskam trochę miejsca. Ja mam takie obite metalem:
    Właśnie - określenie walizki może bardziej pasuje
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 24-02-2023 o 08:28

  19. #1299
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    lesmiserable

    Zarejestrowany
    Feb 2023
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    33-340
    Posty
    5

    Domyślnie

    Lubiana mam i polecam każdemu od lat

  20. #1300

    Domyślnie

    Cytat Napisał Stig Zobacz post
    Witam

    Chciałbym kupić łóżko z naturalnego drewna, (bo dosyć mam nietrwałych imitacji ), i nie wiem jak to zrobić. W lokalnych sklepach nic ciekawego nie ma a o dobrą jakość jeszcze trudniej. Może macie jakieś doświadczenia albo znacie jakiś sklep internetowy. Proszę o informację.

    Pozdrawiam - Stig
    tutaj znajdziesz świetne meble z okleiną imitującą naturalne drewno!
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 13-03-2023 o 11:34

Strona 65 z 66

Tagi dla tego tematu

Edytuj Tagi
>>>>, 90x90, ????, aluminiowej, amerykańskich, anthill, antyrama., aranjues, ażurowe, bardzo, baterie, beton, bezdystansowy, biała, białe, biało-czarna, biały, biały półmat, biały stół, bidet, bielsko biła, biurko, blacha miedziana, blat, blaty, bloku, brodzik, brokatem, century, ceramiczne, cross, cudo, czajnik, czarne, czarno, czarno-białe, czerwone, czerwony, czerwonych, czyli, dekoracyjny, desert, deski, dobry, dodatki, dodatków, domów?, domu, dostać, dozownik, drewniane, drzwi, drzwi caro, drzwi szklane, drzwiczki, durasan, dużą, dywan, dziecka, dzwi, elastyczna???, elektryczny, fajny, flizelina, flizelinowa, flizelinowe, folii, fontanną., fotel, fototapete, fuga, fuksja, futon, gdzie, gdzie?, gdzieś, glazura, gniecionej, granitowy, gres, gres!, grzejnik, grzenik, hokery!, imitującyh, jakie, jasno, jasnoszare, jest, jodelka, kabina, kabinę, kabiny, kalahari, kanapa, kanapy, kloszy, kolorze, komora, kontakty, kraków, kremowe, krzesła, krzesło, ktokolwiek, którym, ktos, kuchennej, kuchennych, kuchni, kuchni-gdzie, kuchniach, kupić, kupic?, kupię, kupię...?, kupię?, kupię???, kupujecie, lakierowane, lampek, larsus, lateksowy?, lazienka, light, listwa, lustra, lustra-ozdoba, lustro, massive, materac, mebelki???, meble na wymiar, meble łazienkowe, meble?, mebli, meblowa, meblu, mieszkania, miski, mniejsza, mocowane, model?, modułowe, motyw, mozaika, możliiwie, można, muszelka, mydło, naczynia, naklejka, naklejki, nakładki, napis, narożna, narożnik, naroznika, narzuta, nazwać, niech, niska wanna, niskiej, niż, novabell, nowoczesna, nowoczesne, nowych, nóżki, numerem, ociekacz, odpowiednika, okapu, okien, okolice-, okrągły, oparciem, oświetlenie, otwierana, panele, pantograf, parawan, parkiet, pastelowych, pasy, piasek, pleksę, plisy, podobne, podpowiedź, podłoga, podłogowe, podłogowych, podłokietniki, podłoża., podłużne, pojemnik ociekacz kuchnia, pokój, pokój dzienny, poliwęglan-, polke??, polki, pomarańczowych, pomoc, pomocy, pomocy!, pomocy!gdzie, pomoże, porcelanowe, posiadanych, poszukiwana, poszukiwane, poszukiwania, poszukiwany, poszukiwany!!!!, poszukuję, poznaniu, półka, półką..., połysk, prośba, prostokątnej, prostokątny, prysznicowa, prysznicowe?, przedpokój krzesło, przedpokoju, pufki, pufy, płyte, płytek, płytka wanna, płytki, płytki., płytki?, rattanu., retro, retro panele ścienne lamperie, roca, rodzinka.pl, rolety, róż/fuksja, różyczki, rzymskie, salonie, salonu, ściane, ścianie, ścienna, sedesowej, skąd?, skandynawskich, skośnego, składane, śmietankowe, sofa, sofy, stare, stelaż?, stojącej, stolikdo kawy, stół, stół 4 nogi, styl angielski, stylowa, stylowe, stylowe fronty, stylowe wnętrza, sufit, suszarka, świetlne, swoich, sypialni, szablony-, szafa, szafa na wymiar, szafę, szafek, szafka, szafkami, szafke, szafki, szare, szare/srebrzyste, szarych, szczycie, szeroki???, szerokość, szklana, szklane stoliki, szklanki, sztucznego, szukać, szukam, szukam..., tabliczka, taka, taki, takich, takie, tańszego, tapeta, tapete, tapety, tekstylia, toledo, turkusowa, tylnym, uchwyt, uchwyty, umywalkowa, vives, wanny, warszawa, wąskie, wbudowanymi, wentylacyjna, wewnątrz, widział, wie, wieszak, wieszak uchylny, wiszącej, wkład, wnękowa, wnętrz-gdzie, wnętrze, wpust, wpuszczane, wyjściem., wykładzina, wykładziny, wymarzonego, wyposażenie, wysokim, wyspy, wzorem, właczniki, własnym, zagubione, zagłówkiem, zakup, żaluzja drewniana 35mm, zamki, zamowinie, zaokrągloną, zawiasów, zbiornik, zdjęcia, zegar?, zewnętrzne, zielonych, zlew, zlew jedna komowa kuchnia, zlewozmywak, zlewu, znajde, znaleźć, znaleźć?, znaleznienu, żółtych, łazience, łazienka, łazienka grzejnik, łazienki, łazienki wnętrza, łazienkowa, łazienkowy, łazienkowych, łóżeczko, łóżka, łóżko

Tagi

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony