dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 49 z 49
Pokaż wyniki od 961 do 980 z 980
  1. #961

    Domyślnie

    Hej,
    Muszę się zapytać o alternatywę płytek łazienkowych wyglądającą jak panel.
    Nie mam pojecia jak zdefiniować nazwę tego czego szukam- niby panel ścienny ale na takie hasło wyszujuje mi zwykłe panele itp. rzeczy.
    Spóbuję to opisać:
    Chodzi mi o panel ścienny, stosowany przeważnie w prysznicach otwartych w "lepszej" klasy hotelach.
    Wygląda to jak dobrej jakości tworzywo sztuczne, przeważnie szare lub kremowe (beżowe?), tworzące całą ścianę prysznicową.
    Jest gładki i wg mnie elegancko wygląda.
    Wie ktoś jak sie to fachowo nazywa i gdzie można kupić takie panele ścienne?.

  2. #962
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał Oszolom Zobacz post
    Hej,

    Wie ktoś jak sie to fachowo nazywa i gdzie można kupić takie panele ścienne?.

    Spytaj katki, to projektant wnętrz i może ma rozeznanie w nietypowych materiałach.

  3. #963

    Domyślnie

    Czy wie ktoś co to za nazwa koloru frontów?

    https://www.hoder.eu/obrazy/pliki/pr...1321/4000c.jpg

  4. #964

    Domyślnie

    Ktoś wie z czego wykonana jest ściana i gdzie to kupić? montował ktoś u siebie?


  5. #965
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    libra100

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    131

    Domyślnie

    Cytat Napisał pawnook Zobacz post
    Ktoś wie z czego wykonana jest ściana i gdzie to kupić? montował ktoś u siebie?


    Hehe, ech dobry człowieku...doktoryzowałam się z tematu, bo również mnie urzekły te listewki. W Polsce gotowych elementów nie znajdziesz, za granicą są, ale drogie bardzo więc nawet nie interesowałam się czy w ogóle wysyłają do PL. Takie rzeczy robią stolarze, za straszne pieniądze - wiem, wyceniałam. Są na allegro panele z takim motywem, ale małe stosunkowo, które składasz sobie potem na ścianie. Moim zdaniem nie dadzą oczekiwanego efektu. Także co, będę robić to sama Efekt nie wyjdzie jak na tym zdjęciu, ale powinien być całkiem niekiepski jak zrobię, to się pochwalę. Za materiał posłużą mi kantówki, bejca i płyta meblowa.

    Powodzenia!

  6. #966
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    lite drewno lub fornirowane kantówki mocowane do fornirowanej sklejki.
    Indywidualne wykonawstwo stolarskie.

  7. #967

    Domyślnie

    Cytat Napisał libra100 Zobacz post
    Hehe, ech dobry człowieku...doktoryzowałam się z tematu, bo również mnie urzekły te listewki. W Polsce gotowych elementów nie znajdziesz, za granicą są, ale drogie bardzo więc nawet nie interesowałam się czy w ogóle wysyłają do PL. Takie rzeczy robią stolarze, za straszne pieniądze - wiem, wyceniałam. Są na allegro panele z takim motywem, ale małe stosunkowo, które składasz sobie potem na ścianie. Moim zdaniem nie dadzą oczekiwanego efektu. Także co, będę robić to sama Efekt nie wyjdzie jak na tym zdjęciu, ale powinien być całkiem niekiepski jak zrobię, to się pochwalę. Za materiał posłużą mi kantówki, bejca i płyta meblowa.

    Powodzenia!
    Dzieki. Odpuszczam

  8. #968

    Domyślnie

    szukam nazwy/modelu tych płyteczek różowych, ktoś pomoże?


  9. #969

    Domyślnie

    Może Magma Coral Pink 6,5x20cm z Equipe
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Magma-Coral-Pink-65x200-kitchen-819x1024.jpg
Wyświetleń:	50
Rozmiar:	94,0 KB
ID:	444273

  10. #970

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20201117_141727.jpg
Wyświetleń:	80
Rozmiar:	91,1 KB
ID:	450370
    Witam, poszukuję takich płytek. Czy ktoś widział je w jakimś sklepie?

  11. #971
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Gargalinka

    Zarejestrowany
    Jun 2021
    Skąd
    Sulechów
    Kod pocztowy
    66-100
    Posty
    6

    Domyślnie

    Czy warto wybierać duże płytki czy raczej małe? Chodzi mi o niewielkie pomieszczenie, małą toaletę. Czy większe płytki to nie większe ryzyko ich pęknięcia?

  12. #972
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    jak się nie umie układać, to tak

  13. #973

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Przechwytywanie.JPG
Wyświetleń:	49
Rozmiar:	41,2 KB
ID:	459169

    Dzień dobry moi drodzy.

    Chciałabym osiągnąć taki efekt w łazience. Czy spotkaliście się może z takimi płytkami?
    Będę wdzieczna za odp

  14. #974

    Domyślnie

    W nowym domu mam 3 różne miski - Koło Ego, Ideal Standard Tesi i Roca Gap. Najfajniejsze jest to Tesi moim zdaniem, najgorsze Koło. Wszystkie bezkołnierzowe i to właściwie najważniejsze. Super łatwe mycie.
    Ostatnio edytowane przez nosalam ; 10-05-2022 o 13:50

  15. #975

    Domyślnie

    Jakie płytki błękitne do kuchni?

  16. #976
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    na pewno wpisałeś w google płytki błękitne. Dlaczego te wyniki nie są wystarczające? jakie masz konkretne zapotrzebowanie poza kolorem?

  17. #977
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał anorb Zobacz post
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Przechwytywanie.JPG
Wyświetleń:	49
Rozmiar:	41,2 KB
ID:	459169

    Dzień dobry moi drodzy.

    Chciałabym osiągnąć taki efekt w łazience. Czy spotkaliście się może z takimi płytkami?
    Będę wdzieczna za odp
    Equipe artisan ma coś w tym stylu

  18. #978

    Domyślnie

    Cytat Napisał anorb Zobacz post
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Przechwytywanie.JPG
Wyświetleń:	49
Rozmiar:	41,2 KB
ID:	459169

    Dzień dobry moi drodzy.

    Chciałabym osiągnąć taki efekt w łazience. Czy spotkaliście się może z takimi płytkami?
    Będę wdzieczna za odp
    Equipe Altea i Artisan zobacz, jest sporo kolorów do wyboru.

  19. #979

    Domyślnie

    Equipe i Artisan jak tutaj wspomina osoba powyżej. Sam w swojej łazience mam płytki od Artisan błękitne. NIe były tanie ale wyglądają w rzeczywistości nawet lepiej niż na zdjęciach. Wydaje mi się również, ze jest to model płytek ponadczasowy tak wiec nie powinny tak szybko wyjść z mody.



    Jeśli decydujesz się na taki styl retro, polecam dobrać odpowiednie baterie oraz inne . Zerknij sobie na stronę Kuchinox - na stronie znajdziesz wiele takich propozycji.
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 10-01-2023 o 13:14

  20. #980

    Domyślnie

    Czego nie polecam:
    Czarne płytki gdziekolwiek. Porażka.
    Ściany w łazience (zwłaszcza małej) z kaflami tylko do połowy ściany.
    Kabina prysznicowa z zakamareczkami
    Toaleta zamontowana odpływem w podłodze, a nie w ścianie.
    Meble w kuchni nie pod sam sufit. Zostaje takie coś... Gdzie wiecznie jest kurz zamiast szafki do przechowywania rzeczy, z których korzysta się sporadycznie.

Strona 49 z 49