dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 49
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 980
  1. #1

    Lightbulb Kto wie, co to za...??? Poszukiwania płytek, uchwytów itp.



    sadze ze te "paski" to jest Tubądzin tajga,czy ktos potwierdzi lub powie co to jest jesli to cos nnego?

    a to nad paskami to jakis panel czy to mozliwe ze sa to plytki paradyz PINEA BROWN???

    Ta lazienka mi sie strasznie podoba ,chcialbym wlasnie za kompaktem dac na scianie 2 kolumny tajgi tak jak na tym zdjecie,a takze wanne i cala wneke na wanne dookola bo mam podobne pomieszczenie.
    Nie dyskutuj z glupkiem bo pierw sprowadzi Cie do swojego poziomu,a potem wygra doswiadczeniem...

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Margoth*
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Skąd
    Bogatynia
    Posty
    1.249

    Domyślnie

    Nie odpowiem na wszystko, o co pytasz, powiem tylko, że te płytki nad pasakmi to nie Pinea z Paradyża, bo jak na Pineę, to mają za duży format i mają zbyt wyraźny wzór drewna. Wiem stąd, bo przymierzam się do kupna Pinei i oglądalam ją w sklepie 15 razy.
    Pozdrawiam, Margoth*
    Nasza eLKa

  3. #3

    Domyślnie

    a znowu te paski to raczej nie tajga,z tego co wiem to tajga jest matowa a na zdjęciu te paski są z połyskiem.

  4. #4

    Domyślnie

    No wlasnie tez mnie zastanawia i myli ten odblask,ale te na wannie na scianie przy wannie to 100% Tajga,policzylem tak mniej wiecej wymairy na oko i tez pasuja.

    W takim razie pytanie do Margoth*;
    Co sadzisz o polaczeniu Pinei z Tajga z Tubądzina???
    Nie dyskutuj z glupkiem bo pierw sprowadzi Cie do swojego poziomu,a potem wygra doswiadczeniem...

  5. #5

    Domyślnie

    podejrzewam jednak, ze to nie są "nasze" płytki

  6. #6

    Domyślnie



    znalazlem na forum takie zdjecie i to jest Tajga,jak widac ma delikatny odblask przy przychylnym swietle, daje mi to nadzieje ze i na tymtym zdjeciu moze to tez byc ten rodzaj plytek
    Nie dyskutuj z glupkiem bo pierw sprowadzi Cie do swojego poziomu,a potem wygra doswiadczeniem...

  7. #7

    Domyślnie

    To raczej nie tajga, sądząc po kolorach i mozaice na wannie. Moim zdaniem to Madera z Pilcha, kolory cerezo i wenge.

  8. #8

    Domyślnie

    Akurat madere z Pilcha mamy w kuchni,właśnie wenge wiec tego że to nie jest madera jestem pewien.
    Nie dyskutuj z glupkiem bo pierw sprowadzi Cie do swojego poziomu,a potem wygra doswiadczeniem...

  9. #9
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar markoto
    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    21.633
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    220

    Domyślnie

    Nad kaflami zapewne sa szafki z frontami drewniaanymi

  10. #10
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Margoth*
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Skąd
    Bogatynia
    Posty
    1.249

    Domyślnie

    Cytat Napisał psm
    W takim razie pytanie do Margoth*;
    Co sadzisz o polaczeniu Pinei z Tajga z Tubądzina???
    Pinea ma wzór drewna, Tajga skłania się ku geometrii. Moim zdaniem kolorystycznie pasują do siebie, ale nie pasują pod względem wzoru. Tajga jest prosta, gładka, pasuje do nowoczesnej lazienki. Pinea natomiast ze swoim "drewnianym" wzorem nadaje się do łazienek klasycznych, z obłymi kształtami ceramiki sanitarnej. Słowem: ja bym nie łączyła tych dwóch rodzajów kafli.
    Pozdrawiam, Margoth*
    Nasza eLKa

  11. #11
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Kryniooo

    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Posty
    4

    Domyślnie

    Niejestem pewien ale Opoczno Kolekcja wood i cement jest podobna listwa do tej natomiast ta z boku jest podobna do płytki Fiji Beż ...

    Pozdrawiam allll
    Hmmmmmmmm

  12. #12

    Lightbulb Kto wie, co to za...??? Poszukiwania płytek, uchwytów itp.

    http://images.google.pl/imgres?imgur...N%26start%3D40


    NIE CHODZI MI O TEN UCHWYT NA PRZYPRAWY ale uchwyt szufladowy-do otwierania szuflady i drzwiczek- jakiej to moze byc firmy czy co to za seria?

  13. #13
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ciotka klotka

    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała, okolice
    Posty
    92

    Domyślnie

    Witam, jest to uchwyt STRECKET z Ikei, mam takie w swojej kuchni.
    Pozdrawiam

  14. #14

  15. #15

    Domyślnie Co to za płytki i decor ?????????????

    Witam,
    Znalazłem decor oraz płytki jakie wymarzyły mi się w łazience. Czy ktoś może spotkał się z nimi?
    Jakiej to jest firmy i ile może kosztować ???
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC09021..jpg
Wyświetleń:	864
Rozmiar:	87,6 KB
ID:	22966  

  16. #16

    Domyślnie

    Poszukaj w katalogu tej firmy (nazwe firmy masz na podanym przez Ciebie zdjęciu), jak już znajdziesz to, czego szukasz, to zapytaj w sklepie czy są w stanie Ci sprowadzic hiszpański gres. Link do katalogu firmy Keraben: http://www.keraben-cr.cz/catalog2008/katalog2008.pdf Powodzenia

  17. #17

    Domyślnie

    Tylko że ta nazwa firmy odnosiła się nie do tych płytek tylko czegoś co widocznie stało obok
    Ale już znalazłem, firma Impronta seria Rhus

  18. #18
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Kolekcja LE LACCHE

  19. #19
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    traszka

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    2

    Domyślnie Szukam płytek :)

    Witam. Poszukuję płytek w kształcie cegieł ale nie białych czy czarnych z połyskiem. Rozglądam się za matowymi szarymi lub grafitowymi bądź takimi jak na zdjęciu. Może ktoś wie, gdzie takie dostanę?
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	NAJPIEKNIEJSZA I KO&.jpg
Wyświetleń:	239
Rozmiar:	30,9 KB
ID:	23358  

  20. #20

    Domyślnie Beżowe płytki - proszę o pomoc

    Witam,
    Szukam płytek na ścianę i podłogę w łazience - beżowych, o ciepłym odcieniu, bez tzw. "maziajów"
    Znalazłam taką aranżację w internecie.



    Jeśli ktoś z forumowiczów orientuje się jakie to są płytki, będę bardzo wdzięczna za pomoc.
    Ostatnio edytowane przez makowapanienka ; 19-09-2010 o 10:08

Strona 1 z 49