dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 49
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 980
  1. #21

    Domyślnie

    Trudno określić. Mnie one przypominają te Alex Beige ale to mogą być każde inne. Swoją drogą bardzo ładna łazienka Ładny kolor płytek. Choć mnie ostatnio podobają się raczej ciemne łazienki. Ale doceniam aranżację

  2. #22

    Domyślnie

    Wydedukowałam, że najprawdopodobniej jest to gres Nowa Gala z kolekcji CONCEPT. Pytanie tylko - jaki odcień? CN 01, 02 czy 03?

  3. #23

    Domyślnie Jakie to płytki?

    Witam,
    Czy ktoś orientuje się jakie to płytki? Proszę o pomoc.

  4. #24

    Domyślnie

    to dekor gardenia orchidea seria luminor kolor grigio. Mam je w swojej łazience ale z innym dekorem.

  5. #25

  6. #26

    Domyślnie

    Bardzo ładne płytki Sam uwielbiam motywy kwiatowe, aczkolwiek za zwyczaj takie płytki są dużo droższe - choć np ten motyw Poema Zefir nie wychodzi tak drogo, ale jest to tylko jedna płytka... Ile kosztuje motyw prezentowany w pierwszym poście ?

  7. #27

    Domyślnie

    Ten decor kosztował około 2000, ale z racji że ta seria nie będzie więcej produkowana to wyprzedają za 1300. Tutaj moje pierwsze wizualizacje z tymi płytkami http://forum.muratordom.pl/showthrea...pinie-i-porady

  8. #28

    Domyślnie

    ja sam bardzo lubię wstawki kwiatowe, szczególnie w łazience/kuchni do tych płytek podobne znam Armanda Bianco Inserto - według mnie motyw bogatszy... oczywiście nie znaczy to, że musi się bardziej podobać.

  9. #29

    Domyślnie

    ok, dzięki. kurde, spora cena ;P nawet z tą obniżką... ale motyw piękny - szczególnie z wizualizacją robi wrażenie, projektant bardzo ładnie ją zrobił - łazienka niewielka, ale ma wszystko co potrzeba, poza tym uwielbiam taki "marmurowy" styl

  10. #30

    Domyślnie Pomóżcie zidentyfikować płytki...

    Żona mi żyć nie daje i tylko takie płytki sobie upatrzyła. Problem jest taki, że nie wiem co to za producent. Pomoże ktoś?

  11. #31

    Domyślnie

    grespania chodzi mi po głowie, ale to tylko taka myśl, nic pewnego

  12. #32

    Domyślnie

    Cytat Napisał jaksie Zobacz post
    grespania chodzi mi po głowie, ale to tylko taka myśl, nic pewnego
    Dzięki serdeczne to faktycznie grespania shine. Zaczynam poszukiwania tych płytek w sklepach internetowych...

  13. #33
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    estre

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    1

    Domyślnie Co to za płytki? Może ktoś pomoże...

    Poszukuję takiej glazury jak na zdjęciu.
    Są już położone w kuchni, chciałam jednak położyć także za szafką pod zlew i za lodówką, ale niestety nie wiem, gdzie je dostać.
    Może ktoś z Was je widział w sklepach?
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1030691..JPG
Wyświetleń:	354
Rozmiar:	32,0 KB
ID:	35385  

  14. #34
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Lightbulb Kto wie, co to za...??? Poszukiwania...

    W ramach remanentu proponuję do jednego wątku zebrać wszystkie posty pt. "co to za płytki", "co to za podłoga" itp. Postaram się dotychczasowe pytania przenieść tutaj - co Wy na to?

  15. #35
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Porządek musi być

  16. #36

  17. #37

  18. #38
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Klodziki
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Skąd
    Wrocław/Wilkszyn
    Posty
    1.056

    Domyślnie

    Też mi się podobają Co to za płytki???
    ------------
    Z91 L GP2

  19. #39

  20. #40

    Domyślnie

    Znalezione na forum muratora
    Może ktoś wie jakie to płytkiKliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	b51f1ac352c28361..jpg
Wyświetleń:	2248
Rozmiar:	23,2 KB
ID:	41163

Strona 2 z 49