dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 91 z 91
Pokaż wyniki od 1.801 do 1.818 z 1818
  1. #1801

    Domyślnie

    ok, dziękuję, poszukam
    ale jakby ktoś gdzieś miał coś godnego uwagi pod ręką, to poproszę

  2. #1802

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2016-06-29_111703.jpg
Wyświetleń:	137
Rozmiar:	12,4 KB
ID:	359588

    Czy podoba wam się taki rodzaj nieba w sypialni? Pomysł na gwieździste niebo nad łóżkiem jest ciekawy ale zastanawia mnie jak taka sypialnia jest funkcjonalna ( w końcu światła to aż tyle nie generuje)

  3. #1803

    Domyślnie

    dla mnie kicz
    taka jestem...

  4. #1804
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.144
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał mada27 Zobacz post
    ok, dziękuję, poszukam
    ale jakby ktoś gdzieś miał coś godnego uwagi pod ręką, to poproszę


    https://www.google.pl/search?q=bed+u...w=1920&bih=982

  5. #1805

    Domyślnie

    Dziękuję Elfir pewnie nie pamiętasz ale nie raz mi coś podpowiadałaś, a nawet jak się zastanowić to mam cały dom wybudowany wg Twoich wskazówek naprawdę bardzo dziekuję

  6. #1806

    Domyślnie

    Moja sypialnia jest jasnofioletowa a sufit biały bardzo dobrze mi sie odpoczywa przy takich jasnych odcieniach kiedys miałam pomarańćz. i to był zły pomysł

  7. #1807
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Paskudztwo bez względu na to, czy kto kryptoreklama, czy rzeczywiste pytanie... Nie idź tą drogą

  8. #1808

    Domyślnie

    Witam

    I proszę o pomoc w urządzeniu mojej małej sypialni chodzi mi zwłaszcza o kolor ścian sprawa bardzo pilna bo Pan malarz już przyszedł i jutro będzie robił gładzie a ja nie mam na nią pomysłu. Sypialnia ma okno wychodzące na taras zadaszony więc jest raczej mało światła. Planuję do sypialni zakupić nowe łóżko tapicerowane (myślałam o białym ) ze starego umeblowania pozostaje mi komoda z litego dębu woskowana z tej serii co zdjęcie poniżej tylko bardziej pionowaKliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1111.jpg
Wyświetleń:	24
Rozmiar:	87,0 KB
ID:	360001 , roleta w kolorze ciemno beżowym i lampki nocne ścienne srebrne małe coś w tym styluKliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	123.jpg
Wyświetleń:	4
Rozmiar:	7,0 KB
ID:	360002 lampa sufitowa coś takiego tylko jeszcze z kryształkami od spodu [ATTACH=CONFIG]360003 . Na forum znalazłam taką inspiracje kolorystyczna która mnie zachwyciła ale wiem że moje lampy do tego zestawienia nie pasują[/ATTACH]Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1.jpg
Wyświetleń:	23
Rozmiar:	22,2 KB
ID:	360000 . Podłoga, drzwi i parapet to naturalny dąb a okno białe, to już chyba wszystko dziękuję z podpowiedzi i pozdrawiam
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	123344.jpg
Wyświetleń:	13
Rozmiar:	95,7 KB
ID:	360003  

  9. #1809
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    ja w zeszły weekend malowałam u młodej i wybrała sobie kolor TAKIE JEST NIEBO - bondex, ceramiczna, ok. 74 zł za 2,5 l w casto (pięknie kryje, nie chlapie ani kropelki i ładnie się zmywa, bez śladu po plamie, naprawdę polecam, choć droga)



    do tego dokupiłam jej w Home & You parę dodatków














    Lampy ma białe z IKEA, do tego białe ramki na zdjęcia i drobiazgi, a jeden stalowy reflektor wymienię z czasem (taki jak Twój).
    Ja wolałam jakiś pudrowy róż, ale się uparła, a to w końcu jej pokój, a nie mój



    Podobał m się też kolor ( i jaka piękna nazwa!) MAŁY KSIĄŻĘ


    Ostatnio edytowane przez piu ; 05-07-2016 o 08:49

  10. #1810
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    aniarka

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Kórnik
    Kod pocztowy
    62-035
    Posty
    28

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	received_1033746020012546.jpg
Wyświetleń:	251
Rozmiar:	6,1 KB
ID:	361130
    co prawda nie udzielałam się na forum ale byłam i jestem wiernym czytelnikiem. Skorzystałam z wielu Waszych inspiracji, może kogoś ja zainspiruję

  11. #1811

    Domyślnie

    u siebie mam jasny niebieski i brązowe meble Dodatki mam różnokolorowe co by coś sypialnie ożywiło

  12. #1812

    Domyślnie






    Mam problem z doborem oświetlenia, na piętrze pokoje są dosyć niskie szukam jakiegoś płaskiego oświetlenia które będzie pasowało.

  13. #1813

    Domyślnie

    Ja mam (nie)całkiem szarą sypialkę
    Więcej fotek na blogu
    Zapraszam http://mojemagiczne.blogspot.com/2016/09/sypialnia.htmlKliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	fm1.jpg
Wyświetleń:	165
Rozmiar:	29,2 KB
ID:	368149Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	fm2.jpg
Wyświetleń:	144
Rozmiar:	23,1 KB
ID:	368150Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	fm3.jpg
Wyświetleń:	139
Rozmiar:	17,8 KB
ID:	368151
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	fm.jpg
Wyświetleń:	137
Rozmiar:	32,9 KB
ID:	368147   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20160911_165435.jpg
Wyświetleń:	109
Rozmiar:	28,6 KB
ID:	368148  

  14. #1814

    Domyślnie

    Witam. Ja zastanawiam się jaką farbą w sypialni pomalować sufit ( nowe budownictwo ). Farbą Akrylową czy Lateksową ?
    Jak pomalowaliście u siebie ?

  15. #1815

    Domyślnie

    Na sufit mozesz akrylową, na sciany lepiej lateks.

  16. #1816

    Domyślnie

    "" Mogę akrylową ""- Nie chodzi mi o cenę, tylko o to która była by zdrowsza. Z jednej strony akryl bardziej przepuszcza powietrze, ale z drugiej strony jest bardziej porowaty więc zapewne kurz i brud też bardziej przyjmuje Dlatego pytam czy akrylem czy lateksem pomalowaliście sufity u siebie ?

  17. #1817
    Internetowy rzecznik Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka S.A Zapraszam do zadawania pytań na forum oraz przesyłania ich na adres [email protected] www.sniezka.pl

    Domyślnie

    A może Satynowa, która posiada właściwości antystatyczne – kurz mniej przywiera, ale też pozwala łatwo i bez wybłyszczania powierzchni usunąć zabrudzenia z powierzchni powłoki.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20.jpg
Wyświetleń:	21
Rozmiar:	50,8 KB
ID:	441600Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20a.jpg
Wyświetleń:	17
Rozmiar:	72,6 KB
ID:	441601Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20b.jpg
Wyświetleń:	19
Rozmiar:	38,5 KB
ID:	441602
    Piękne kolory znakomicie sprawdzą się w sypialni tworząc przytulną atmosferę.

  18. #1818
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Bernard123

    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Skąd
    Pułtusk
    Kod pocztowy
    00-811
    Posty
    21

    Domyślnie

    Cytat Napisał E-Rzecznik Śnieżka Zobacz post
    A może Satynowa, która posiada właściwości antystatyczne – kurz mniej przywiera, ale też pozwala łatwo i bez wybłyszczania powierzchni usunąć zabrudzenia z powierzchni powłoki.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20.jpg
Wyświetleń:	21
Rozmiar:	50,8 KB
ID:	441600Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20a.jpg
Wyświetleń:	17
Rozmiar:	72,6 KB
ID:	441601Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20b.jpg
Wyświetleń:	19
Rozmiar:	38,5 KB
ID:	441602
    Piękne kolory znakomicie sprawdzą się w sypialni tworząc przytulną atmosferę.
    Ten kremowy sypialniany design jest mega! Normalnie chyba odtworzę! Jest możliwość zdobycia info, co to za łóżko oraz jak nazywa się kolor?

Strona 91 z 91

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony