dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 11 z 12
Pokaż wyniki od 201 do 220 z 222
  1. #201
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    gieras1988

    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Skąd
    Końskie
    Kod pocztowy
    26-200
    Posty
    25

    Domyślnie

    Cytat Napisał Remiks Zobacz post
    Tak na pewno nie a to dom z bali szkieletowych
    o co Ci chodzi bo nie rozumiem ? dom z bali tez wchodzi w grę jeśli cena nie będzie kosmiczna

    Nie można na forum zadać tak oczywistego pytania ?

    Może ktoś poda inną firmę z którą opłaca się coś zbudować w Świętokrzyskim

  2. #202
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Remiks
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Kod pocztowy
    58-560
    Posty
    4.685
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    16

    Domyślnie

    Cytat Napisał gieras1988 Zobacz post
    o co Ci chodzi bo nie rozumiem ? dom z bali tez wchodzi w grę jeśli cena nie będzie kosmiczna

    Nie można na forum zadać tak oczywistego pytania ?

    Może ktoś poda inną firmę z którą opłaca się coś zbudować w Świętokrzyskim
    Pytanie można na forum zadać ale to akurat takie oczywiste nie jest , raczej reklamowe.
    Aby być mądrym, nie wystarczy mieć wiele ksiąg: osioł dźwigający na grzbiecie wiele książek nie jest przez to mądrzejszy.
    Mark Twain "Nigdy nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem... "

  3. #203
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    gieras1988

    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Skąd
    Końskie
    Kod pocztowy
    26-200
    Posty
    25

    Domyślnie

    Okej, w takim razie proszę o podpowiedź gdzie znajdę opinie o tej firmie skoro szukając w internecie nie ma nic a domów stawiają raczej dużo.
    Na forum również nie bardzo mogę się czegoś dowiedzieć jak widać.
    Będę wdzięczny za pomoc

  4. #204
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Remiks
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Kod pocztowy
    58-560
    Posty
    4.685
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    16

    Domyślnie

    Cytat Napisał gieras1988 Zobacz post
    Okej, w takim razie proszę o podpowiedź gdzie znajdę opinie o tej firmie skoro szukając w internecie nie ma nic a domów stawiają raczej dużo.
    Na forum również nie bardzo mogę się czegoś dowiedzieć jak widać.
    Będę wdzięczny za pomoc
    Może zadaj pytanie w odpowiednim dziale, forum (domy szkieletowe prefabrykowane). Nie dziwi Cię że nie możesz znaleźć opinii o firmie. Mają na swojej stronie dział "referencje" tyle że referencje kończą się na fotkach albo grafikach do tego domniemane miejsca budowy w 99% poza polską. To czego nie możesz znaleźć to też pewne informacje a wnioski należą do Ciebie.
    Aby być mądrym, nie wystarczy mieć wiele ksiąg: osioł dźwigający na grzbiecie wiele książek nie jest przez to mądrzejszy.
    Mark Twain "Nigdy nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem... "

  5. #205
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar durius
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    częstochowskie
    Posty
    15

    Domyślnie

    Witam.
    Czy zna ktoś z Was tutaj ( może się zetknął) z firmą pana Rutkowskiego z Bieszczad. Jak wyglądają jego domy i gdzie takowy można zobaczyć na ŻYWO.
    I jeszcze jedno. Prosił bym o jakieś projekty małych domów z bali. Interesuje mnie dom z dwoma pokojami , parterowy , dwuspadowy.
    Może jakiś link.
    Z góry dziękuję.

  6. #206

    Domyślnie

    Podpytaj może Macieja z Magody, to jego tereny. Ale z tego co mi mówił kiedyś z wykonawcami to jest bida w Bieszczadach.
    W tym miejscu próbowałem pochwalić swoich wykonawców, ale jak twierdzą administratorzy forum: "Reklama na Forum jest patna."

  7. #207
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar durius
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    częstochowskie
    Posty
    15

    Domyślnie

    Cytat Napisał aglar Zobacz post
    Ale z tego co mi mówił kiedyś z wykonawcami to jest bida w Bieszczadach.
    Co masz na myśli mówiąc TO ?
    A tego Macieja to gdzie mam szukać ?

  8. #208

    Domyślnie

    Wystarczy użyć google: http://chatamagoda.pl/kontakt/

    Mam na myśli to, że Maciej sam jest wykonawcą i przenosi stare chaty, więc ma rozeznanie na rynku, gdyż sam często musi korzystać z fachowców.
    W tym miejscu próbowałem pochwalić swoich wykonawców, ale jak twierdzą administratorzy forum: "Reklama na Forum jest patna."

  9. #209
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar durius
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    częstochowskie
    Posty
    15

    Domyślnie

    Jakiż ten świat malutki. Przez przypadek czytałem opinię o jego kobiecie i nie podoba mi się jak określa się politycznie ,tak zresztą jak i GOŚCIOM którzy u niej przebywali. Jak już takim czymś się zajmują to powinni milczeć i nie wyrażać swojej racji, ale.... .
    Na pewno już nie skorzystam z ich rad, ale dziękuję Ci za pomoc.
    Znalazłem " tam" ekipę zajmującą się balem.

  10. #210

    Domyślnie

    Jakiś marudny jesteś Co ma jedno do drugiego? Ale już szczytem bezczelności jest wystawianie przez Ciebie negatywa, choć nawet nie byłeś na miejscu i nie poznałeś właścicieli. Ładnie się odwdzięczasz za moją chęć pomocy. Maciej pomógł bardzo wielu osobom na tym forum, bo jest fachowcem w dziedzinie, a Ty bez żadnych doświadczeń z tymi ludźmi potrafisz ich oceniać. Skąd wiesz, że to nie wpis np. konkurencji? Ale to już Twój wybór, w jaki sposób zweryfikujesz wykonawcę, szukaj dalej, pamiętaj jednak, że złośliwości i hejt szybko się mszczą.
    Ostatnio edytowane przez aglar ; 25-05-2018 o 18:47
    W tym miejscu próbowałem pochwalić swoich wykonawców, ale jak twierdzą administratorzy forum: "Reklama na Forum jest patna."

  11. #211
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar durius
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    częstochowskie
    Posty
    15

    Domyślnie

    Nie wymądrzaj się i mnie nie pouczaj . Prosiłem o pomoc , doradziłeś,podziękowałem ? Jeszcze coś powinienem zrobić dla Ciebie ?
    Napisałem swoją opinię i do tego mam prawo. A więc już zamilcz.

  12. #212

    Domyślnie

    Chłopie, zluzuj majty, nikt Ci już na tym forum nie pomoże, skoro w taki sposób się "odwdzięczasz".
    A oto oczerniający wpis duriusa w dniu, w którym poleciłem kontakt z naszym zasłużonym użytkownikiem tego forum, pomimo iż nigdy nie był w miejscu które ocenia i nigdy nie poznał gospodarzy tego miejsca:


    EOT. Z mojej strony koniec dyskusji.
    W tym miejscu próbowałem pochwalić swoich wykonawców, ale jak twierdzą administratorzy forum: "Reklama na Forum jest patna."

  13. #213
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    anst13

    Zarejestrowany
    Sep 2018
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    93-249
    Posty
    1

    Domyślnie prośba

    Cytat Napisał magda-j Zobacz post
    Witajcie
    Czy ktoś z Was miał odczyniania z formą SENDOM z pomorskiego??
    Zakochaliśmy się w jednym ich projekcie - domku całorocznym. Pojawił się pomysł sprzedaży mieszkania i wybudowania takiego domku. Jesteśmy jednak laikami w temacie, póki co sie rozgadamy, marzymy itp..
    http://www.sendom.pl/
    Proszę o ocenę ich technologi.

    Zastanawiam się jeszcze, jak to jest? Kupuję taki projekt, płacę im według ceny i to obejmuję ich transport do miejsca budowy oraz ekipę??

    ja też chcę kupić dom w tej firmie czy Ty skorzystałaś z oferty firmy SENDOM? Jesteś zadowolona z drewnianego domu ?
    amożee jakieś suggestie?

  14. #214
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Kamila85

    Zarejestrowany
    Feb 2019
    Skąd
    Turawa
    Kod pocztowy
    46-045
    Posty
    2

    Domyślnie

    Dzień dobry. Proszę o kontakt na priv lub maila ([email protected]), osoby które mają dom całoroczny z bali kwadratowych/prostokątnych. Nasz projekt domu "się robi" i szukamy wykonawcy.

  15. #215

    Domyślnie

    Dzien dobry,
    Poszukuje wykonawcy domu z bali w okolicy Krakowa. Preferowalbym bale okragle, ale jezeli jest ktos kto dobrze robi domy z bala "kwadratowego" lub płazow to rozwazylbym i takie.

    Jezeli znacie architekta albo kierownika budowy to tez bardzo prosze o namiary.

    Wojtek

    PS. Doczytalem sie, ze bale "kwadratowe" sa zawsze klejone. Naprawde?

  16. #216

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kamila85 Zobacz post
    Dzień dobry. Proszę o kontakt na priv lub maila ([email protected]), osoby które mają dom całoroczny z bali kwadratowych/prostokątnych. Nasz projekt domu "się robi" i szukamy wykonawcy.
    Zgłoś się na PW, moze będę mógł pomóc.


    Dzien dobry,
    Poszukuje wykonawcy domu z bali w okolicy Krakowa. Preferowalbym bale okragle, ale jezeli jest ktos kto dobrze robi domy z bala "kwadratowego" lub płazow to rozwazylbym i takie.

    Jezeli znacie architekta albo kierownika budowy to tez bardzo prosze o namiary.

    Zgłoś się na PW, z architektem myślę, że też mogę pomóc.
    W tym miejscu próbowałem pochwalić swoich wykonawców, ale jak twierdzą administratorzy forum: "Reklama na Forum jest patna."

  17. #217
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    maniulka

    Zarejestrowany
    Aug 2018
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    30
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Dzień dobry,
    poszukuję solidnej firmy do postawienia domu z bala, działka w woj. mazowieckim, mam wybrany projekt. Niestety wszystkie dotychczasowe kontakty nie spełniły moich oczekiwań. Czy ktoś może pomóc?

  18. #218

    Domyślnie

    Hej A jakie masz oczekiwania, szczególnie te niespełnione?
    W tym miejscu próbowałem pochwalić swoich wykonawców, ale jak twierdzą administratorzy forum: "Reklama na Forum jest patna."

  19. #219

    Domyślnie

    u nas właśnie zakończył się pierwszy etap budowy - stan surowy zamknięty.
    jesteśmy w 100% zadowoleni z ekipy firmy Skibiński.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	64681130_2489307281115433_5291408118217965568_n.jpg
Wyświetleń:	262
Rozmiar:	52,1 KB
ID:	431643

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	64374253_2489307294448765_876335867126349824_n.jpg
Wyświetleń:	124
Rozmiar:	54,0 KB
ID:	431644

  20. #220

Strona 11 z 12

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony