dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: jaka kostka brukowa, granitowa czy inna?

Głosujących
43. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Jadar

    1 2,33%
  • Semmelrock

    2 4,65%
  • Libet

    12 27,91%
  • Polbruk

    7 16,28%
  • Brukbet

    5 11,63%
  • inna

    5 11,63%
  • GRANITOWA

    11 25,58%
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 35 z 35
  1. #21
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    brukmar

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Lubin
    Kod pocztowy
    59-300
    Posty
    8

    Domyślnie

    Ibf lub polbruk.sa

  2. #22

    Domyślnie

    kostka betonowa - CERTUS - osobiście polecam - materiał pierwsza klasa (mocna i po przecięciu widać że beton był tip top z kruszywem jak trzeba) - ja położyłem o grubości 8cm tradycyjną około 160m2

  3. #23
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Kat Alog

    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-001
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam,
    ja mam kostkę szwed z wrkb
    http://wrkb-granit.pl/kostka-cieta.php
    od 2 lat na razie. Nic się z nią nie dzieje, jestem zadowolony.

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kat Alog Zobacz post
    Witam,
    ja mam kostkę szwed z wrkb
    http://wrkb-granit.pl/kostka-cieta.php
    od 2 lat na razie. Nic się z nią nie dzieje, jestem zadowolony.
    No gratuluję, jeszcze znajdź klienta bogatego na taką kostkę. Co się niby z nią ma dziać? Przecie to granit!
    Jak mi to sprzedasz w cenie betonu to będzie szczyt moich marzeń

  5. #25
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Dominik111

    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    Kielce
    Kod pocztowy
    32-382
    Posty
    1

    Domyślnie

    Mnie tam podoba się taka:
    KLIK
    albo taka:
    KLIK
    a czy są dobre, to może mi ktoś podpowie?

  6. #26
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    agardprojektowanie

    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-461
    Posty
    4

    Domyślnie

    Ostatnio edytowane przez joliska ; 14-05-2014 o 06:56

  7. #27

    Domyślnie

    A patrzysz może na daty postów?

  8. #28

    Domyślnie

    Polskie marki, te budowlane, produkujące kostki brukowe również, zatrudniają firmy, które zajmują się szemranym marketingiem w Internecie.
    Jak widać, niektóre z tych firemek robią to wyjątkowo nieudolnie i naiwnie, że tylko siąść i płakać.
    Zamiast tego, radzę producentom polskiego betonu: zacznijcie brać odpowiedzialność za badziewie, które sprzedajecie i realizujcie uczciwie reklamacje, do tego skupcie się na jakości produktów, to tych reklamacji nie będzie!

    Dla forumowiczów rada jest jedna: polska kostka brukowa, produkowana obecnie jest bardzo niskiej jakości, więc nie brukujcie betonem.
    Czasy, gdy bruk betonowy wytrzymywał 20 lat, mamy już za sobą. Do tego gwarancja polskiego producenta istnieje tylko na papierze.
    Wszelkie kosmiczne technologie produkcji oraz impregnacje TO ŚCIEMA!

  9. #29
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar bowess
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Skąd
    TG
    Posty
    2.049
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    34

    Domyślnie

    Dopiszę niewymieniony dotychczas Betrad. Od roku mam ich kostkę i na razie bez zastrzeżeń. Nie wiem, czy sprzedają w innych częściach Polski - my mieszkamy niedaleko Długołęki, więc składy mają ich produkty, na naszym osiedlu układano z ich kostki chodniki i jezdnie.
    Mam kostkę Dado, kolor burgund, powierzchnia melanż i do tego wstawki z płukanej biały granit.
    Budujemy domek
    Dziennik budowy
    Komentarze do dziennika
    Bez linków zewnętrznych, proszę

  10. #30
    Banned
    Janek1979

    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-178
    Posty
    141

    Domyślnie

    Hm, ten artykuł jest bardzo ogólny i mówi rzeczy, które są oczywiste. Jakie możliwe wzory, albo to, że można łączyć/dobierać różne rodzaje kostek ze sobą to chyba każdy zdaję sobie z tego sprawę. Takiej przydatnej wiedzy o układaniu to tam nie znalazłem.

  11. #31
    Banned
    pawcio_er

    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-348
    Posty
    24

    Domyślnie

    Granit tylko, nie ściera się tak szybko, nie robi się śliski, co jest ważne przy podjazdach

  12. #32

    Domyślnie

    Cytat Napisał pawcio_er Zobacz post
    Granit tylko, nie ściera się tak szybko, nie robi się śliski, co jest ważne przy podjazdach
    Na podjazdach z nachyleniem. Przy podjazdach prostych nie ma to już takiego znaczenia.

  13. #33

    Domyślnie

    Stanowczo odradzam produkty firmy Polbruk. Zakupiłem kostkę Ideo i Multicomplex wczesną wiosną 2018 u oficjalnego Dystrybutora firmy Polbruk. Wszytko prawidłowo z umową i fakturą. Obsługa przedsprzedażowa i montaż – super! Miałem nawet opcję darmowego projektu, z którego nie skorzystałem. Kilka dni po wykonaniu montażu przez Dystrybutora okazało się, że kilka sztuk kostki pękło - w tym jedna największa Multicomplex na środku tarasu. Zadzwoniłem z reklamacją, wysłałem zdjęcia. Dystrybutor oczywiście przeprosił i od razu powiedział ze reklamacja uwzględniona i kostkę wymieni. W tym momencie byłem jeszcze bardzo zadowolonym klientem - % uszkodzonych elementów był dość niski i Dystrybutor bez słowa obiecał je wymienić.

    Do dnia dzisiejszego uszkodzona kostka nie została jednak wymieniona, ponieważ jak twierdzi Dystrybutor firma Polbruk nie ma kostki na stanie. Po ponad roku stwierdziłem, że dość czekania na Dystrybutora i zwrócę się o pomoc bezpośrednio do firmy Polbruk - w końcu firma Polbruk daje 3 lata gwarancji na swoje produkty, zależy mi w zasadnie na jednym kawałku betonu (jedna sztuka na tarasie). Podczas rozmowy z Działem handlowym i opiekunem mojego Dystrybutora w mojej miejscowości niestety okazało się, że gwarancja (3 letnia) jest pomiędzy firmą Polbruk a Dystrybutorem! Nie dotyczy klienta końcowego! Jako klient końcowy mogę jedynie korzystać z ustawowej rękojmi i gwarancji jakiej udzielił mi Dystrybutor w umowie (jeśli takowej udzielił). Firma Polbruk całkowicie umywa ręce: „A czy ma Pan fakturę od firmy Polbruk czy od Pana „Kowalskiego”? Proszę rozmawiać jedynie z Dystrybutorem. Relacja Pana z Panem „Kowalskim” mnie nie interesuje.” Pracownik firmy Polbruk nie był nawet chętny wysłać mi jednej sztuki uszkodzonej kostki abym sam sobie wymienił.

    Przy budowie domu, kupując dość dużą ilość przedmiotów byłem zmuszony kilkukrotnie korzystać z gwarancji. Obsługa po-sprzedażowa firmy Polbruk jest zdecydowanie na najgorszym poziomie. Zdecydowanie. Całe zamówienie opiewało na kwotę ponad 15 000 PLN, a pracownik działu handlowego zakończył rozmowę: „Nie mam czasu z Panem rozmawiać, bo mam ważniejsze telefony”.

  14. #34

    Domyślnie

    Polecam kostkę granitową z firmy . Kostka granitowa jest niezniszczalna.
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 08-08-2020 o 14:30

  15. #35

    Domyślnie kostka

    ja kupiłem z kontura. ładna i jest na rybitwach 4 w Krakowie sklep z wystawką. tzw ogródek wystawowy. Można się po niej przejść i jej przyczepność jest rewelacyjna a ja mam stromy podjazd. Od razu jest tam sklep i jak się na końcu okazało miał najlepszą cenę.
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 12-03-2021 o 18:29

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony