dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    basia z b.

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Białystok
    Kod pocztowy
    15-827
    Posty
    28

    Domyślnie pokój w stylu gier

    Zamierzam odnowić pokój syna. Jako motyw przewodni wybrał sobie gry komputerowe. Czy ktoś może realizował podobny pomysł? Proszę o inspirację.

  2. #2

    Domyślnie

    hej, a czy syn moglby wypowiedziec sie wiecej o tym jakie gry lubi, bo np. dla mnie grą jest Mario ale nie sądze żeby syn był zadowolony.
    Jako że gusta się zmieniają i chłopak pewnie za 2-3lata będzie miał inne upodobania [w jakim wieku jest teraz?] to raczej bym postawiła na tymczasowe rozwiązania wplecione w strukturę pokoju. Jakieś obrazy postaci [chodzi mi o takie wycięte z kartonu, jak np. czasem są w kinach] z tych gier które najbardziej lubi, powstawiane w różnych miejscach pokoju.
    pozatym o samym pokoju nic nei wiemy, więc nie wiadomo ile jest miejsca i też nie napisałaś co zamierzasz zmieniać - czy generalny remont, czy np. jakieś przemalowanie mebli etc wchodzi tylko w grę.
    Ciężko podać insprację jeśli nic się nie wie ani o dziecku ani o jego ulubionych grach ani o pokoju ani o budżecie....
    Mieszkamy od 8.12.2011 w szeregówce a pomału zbieramy się do budowy domu parterowego [z ewentualnym poddaszem do adaptacji], zatem rozglądam się i doradzam lepiej poinformowanych.

  3. #3
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    basia z b.

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Białystok
    Kod pocztowy
    15-827
    Posty
    28

    Domyślnie

    Cześć,
    szukałam inspiracji w sklepach, ale nadal nic. Umieszczenie zdjęć pokoju na razie nie powiodło się, może uda się jutro.
    Syn ma 14 lat, więc zależy mi, żeby to był już trochę męski pokój (obecny raczej nie ma żadnego charakteru). Mario to rzeczywiście nie jego bajka. Powiedział, że lubi RPG i FPS. Widziałam kilka postaci i może to być trudne dla mnie do zniesienia. Ponieważ ma to być raczej szybkie odświeżenie zakres prac jest ograniczony. Kolor ścian przemalowany z żółtego na żółty, meble zostaną.
    Czego potrzebuję?
    1. Pomysłu na umieszczenie elementów związanych z grami, które zaznaczyłyby jakoś motyw przewodni.
    2. Pomysłu co zrobić z górą plecaków i innych toreb.
    3. Pomysłu co zrobić, jak wyeksponować kolekcję smyczy (na razie wyrzucić nie można).
    Na razie to tyle, popracuję nad umieszczeniem zdjęć.

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    żółty do RPG i FPS?

    FUJ!

    Szary, biały, czarny - to są męskie kolory.
    Do tego siatka maskująca na suficie lub jedna ściana w moro (nawiązanie do FPS). Żółty jedynie jako czarno-żółty szlaczek ostrzegawczy wokół drzwi:


    Z RPGowych dodatków to raczej miecz na ścianę

    Plecaki i inne torby powinny być w skrzyni - może być RPGowo "średniowieczna" z okuciami lub taka wojskowa, metalowa.

    A smycze nad łóżkiem na listewce z haczykami.

  5. #5
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    basia z b.

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Białystok
    Kod pocztowy
    15-827
    Posty
    28

    Domyślnie

    Przepraszam za ciszę, ale wczoraj ruszyły prace. Tak pokój wyglądał przed:


















    Wczoraj zagruntowaliśmy 2 razy. Dziś robimy sufit.
    Pojawił się też motyw pewnego człowieka:


Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony