dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 7
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 129
  1. #1
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar basiab
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    247
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    36

    Domyślnie Orchidea i nasze miejsce na ziemi...-komentarze

    Witam wszystkich serdecznie.
    Będzie mi miło gościć każdego kto zechce towarzyszyć nam w drodze do naszego upragnionego domku.
    Zapraszam

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    Rom

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    10.035

    Domyślnie

    basiab ja Wa,m chętnie pokibicuje w Waszej drodze do własnego domku Pozdrówka

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) UŚMIECH FORUM Avatar frosch
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Posty
    17.024
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    basiu !!! no wreszcie !!!!

    co sie natrzymalam kciukasow i naplulam , to ...tylko ty wiesz ..
    ale sie udalo i macie juz upragniony kawalek ziemi , w dodatku calkiem ladny
    troche zaluje , ze nie wzielismy tej dzialki w Sadowie , ale....u mnie tez jest ladnie , a do Lublinca bede jezdzic do ...Biedronki na zakupy i do Ciebie
    Zycze Tobie basiu szybkiej i udanej budowy i zapowiadam , ze bede czestym gosciem w twoich komentarzach
    Nie pozwól, aby twoje marzenia zarosły chwastami...ziemia i kobieta nie powinny leżeć odłogiem...
    http://suwaczki.slub-wesele.pl/20100522580113.html

  4. #4
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar basiab
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    247
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    36

    Domyślnie

    Rom bardzo dziękuję za odwiedziny i serdecznie zapraszam do częstych odwiedzin. Od poniedziałku zaczynam papierologię, więc mam nadzieję, że cały czas coś się będzie działo

    Frosiu już raz to zrobiłam, ale jeszcze raz za wszystko bardzo dziękuję. Twoje wsparcie wiele dla mnie znaczyło i dlaej znaczy więc nie przestawaj Ja też żałuję, że jednak tej działeczki w Sadowiu nie kupiłaś, ale na szczęście odległość między naszymi przyszłymi domkami jest nie duża. A w moich komentarzach czuj się jak u siebie

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    Rom

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    10.035

    Domyślnie

    hihi jak raz się pojawię to już się nie odczepię

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) UŚMIECH FORUM Avatar frosch
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Posty
    17.024
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rom
    hihi jak raz się pojawię to już się nie odczepię


    zastanawiam sie , dlaczego cie jeszcze u mnie nie bylo
    Nie pozwól, aby twoje marzenia zarosły chwastami...ziemia i kobieta nie powinny leżeć odłogiem...
    http://suwaczki.slub-wesele.pl/20100522580113.html

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    Rom

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    10.035

    Domyślnie

    jak to nie

  8. #8
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar basiab
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    247
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    36

    Domyślnie

    Rom to bardzo sie cieszę, im więcej życzliwych osób tym milej i weselej, a budowa będzie szybciej postępowała. A na jakim ty jesteś etapie?

  9. #9
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar ola&tomek
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    553
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    To i my się wpiszemy i pokibicujemy

  10. #10
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar basiab
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    247
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    36

    Domyślnie

    Ola&Tomek witam u siebie. Mam nadzieję że będziecie zaglądać i jak trzeba będzie doradzicie

  11. #11
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    Rom

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    10.035

    Domyślnie

    Cytat Napisał basiab
    Rom to bardzo sie cieszę, im więcej życzliwych osób tym milej i weselej, a budowa będzie szybciej postępowała. A na jakim ty jesteś etapie?
    od roku mieszkam w niewykończonym domku. Zajmujemy na razie dół a góra czeka sobie na wykończenie. Jeszcze50 lat i już nasz domek będzie skończony .......i będziemy się mogli wziąść za remonty

  12. #12
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    Rom

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    10.035

    Domyślnie

    basiab jakoś pomysł siatki leśnej średnio mnie przekonuje. Nie lepiej wydać trochę więcej i zrobić porządną siatkę ze słupkami? Murki już niekoniecznie muszą być. Siatka leśna kojarzy mi się jakoś z prowizorką. Cienka, krucha.....ale może mnie przekonasz?

  13. #13
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Też zajrzałam i ... jeśli pozwolisz zostanę na dłużej!! Ładna ta Wasza "Orchidea"!!

    Powodzenia życzę we wszystkim
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  14. #14
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar basiab
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    247
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    36

    Domyślnie

    Braza bardzo się cieszę że do mnie zawitałaś i chcesz tu bywać, oby jak najczęściej.

    Rom ja do tej leśnej też nie jestem przekonana, stąd te pnącza, żeby ją zakryć. Mamy do ogrodzenia 2,6 ha w tym kawałek lasu, więc trochę tych słupków i siatki będzie. Kurcze nie wiem ile to może być metrów bieżących, może jeszcze wpadniemy na jakiś inny pomysł. A co sądzisz o żywopłocie?

  15. #15
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Też pozwoliłam sobie wpaść tu i... zatchnęło mnie! Ależ masz miejsca na ogród!!!
    Rzeczywiście z ogrodzeniem będzie nielichy kłopot, chyba, że w totka wygrasz. Sam żywopłot? Niby ładny, ale czy tego KTOŚ nie zje? Musiałby być z czegoś, czego okoliczna żywizna nie lubi. A i tak może po prostu staranować nie konsumując. No i żywopłot musi urosnąć... Chyba bym zostawiła tę siatkę leśną, a przed nią posadziła żywopłot. Krzaczki ją zasłonią, a siatka zabezpieczy krzaczki przez zjedzeniem. Jeżeli słupki będą porządne, to w razie nagłego wzbogacenia zawsze można na nich powiesić lepszą siatkę.

    PS. Niezłą piekarnię macie w Lublińcu! Zawsze z podróży służbowych mój małż przywozi chlebek i sernik!
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  16. #16
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    Rom

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    10.035

    Domyślnie

    upsssss 2,6 ha
    no to uznaj moje wcześniejsze porady płotowe za niebyłe. Dawaj siatkę leśną. Na zwykłą siatkę ocynkowaną wydasz majątek!!! To już lepiej inwestować w dom. A siatę zawsze będzie można zmienić. Zgadzam sie w pełni z Agdusią - zainwestuj w metalowe słupki wbetonowane w ziemię. Nie dawaj drewnianych bo po paru latach zgniją i się przewrócą

  17. #17
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar basiab
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    247
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    36

    Domyślnie

    Agduś dzięki za odwiedziny i oczywiście rady. Ja też tak właśnie to wszystko sobie zaplanowałam. W dzienniku zapytałam o radę, bo uznałam, że pewnie jeszcze dużo rzeczy nie wiem, a może jest ktoś kto grodził taki duży obszar i wymyślił coś fajnego Chętnie poczytam twoją historię, ale pewnie troszkę mi to zajmie

    Rom no troszke tego jest, ale urok tego miejsca rekompensuje nam te wieksze koszty. Tylko musimy się właśnie od tej zwierzyny odgrodzić (dziki lubią zaglądać) no i od obcych także.

    Życzę wszystkim miłej niedzieli

  18. #18
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Jako pnącze niejadalne w całości, doskonale zabezpieczające przed "obcymi" i zarazem pożyteczne polecam jeżyny. Takie zwykłe - kolczaste. Jak się dobrze rozrosną, będą nieprzebyty gąszcz stanowiły. Widziałam kiedyś tak obrośnięty płot - odrzucał samym widokiem. A jeżynki były nagrodą dla cierpliwych i ostrożnych.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  19. #19
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar basiab
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    247
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    36

    Domyślnie

    Agduś świetny pomysł. Jeżynki nie przyszły mi do głowy, a to połączenie przyjemnego z pożytecznym. Już widzę te słoiczki z powidłami jeżynowymi i buteleczki z sokiem, a dla obcych rzeczywiście będzie kłującą barierą. Bardzo dziękuję, bardzo mi się to podoba.

  20. #20
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

Strona 1 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony