dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 4
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 64
  1. #21
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Cytat Napisał annecy Zobacz post
    naprawdę nie macie nic więcej do zaproponowania?

    wszyscy tak spędzają wieczorki kawalerskie nachlani ? a ci bardziej imprezowi nachlani i na dziwkach... ?
    współczuję....
    Troche mnie Twój wpis zirytował. Nie wiem, jak sie spędza wieczór kawalerski, bo nigdy nie byłam kawalerem. No i skoro taki kreatywny jesteś, to wymyśl również coś i zaproponuj, to może inni skorzystają.

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Napisał amalfi Zobacz post
    Troche mnie Twój wpis zirytował. Nie wiem, jak sie spędza wieczór kawalerski, bo nigdy nie byłam kawalerem. No i skoro taki kreatywny jesteś, to wymyśl również coś i zaproponuj, to może inni skorzystają.
    nie turbuj się Waszmość , Hetman coś wymyśli... póki co zbieram propozycje...
    ale sama musisz przyznać , że załamać się idzie jak się czyta o tej tradycji w polskim wykonaniu. aż się nie chce wierzyć , że sie większość zgadza na taką choojnię...
    opcje jak widać są dwie - albo gwarantowany ból głowy albo gwarantowany ból głowy plus kac moralny...

    napić sie i pobrykać po mieście z kolegami to można praktycznie co wieczór , więc czym się ma różnić ten słynny wieczorek od zwykłej soboty w karnawale?
    że tym razem koledzy stawiają....?

    szkoda prądu.... na takie wieczorki...
    założyłem ten post , bo myślę sobie , że nie jestem jedynym, który by chciał coś fajnego i wyjątkowego przeżyć podczas takiego spotkania....
    pozdr

  3. #23
    Pepeg z Gumy
    Guest
    Pepeg z Gumy

    Domyślnie

    Cytat Napisał annecy Zobacz post
    ale sama musisz przyznać , że załamać się idzie jak się czyta o tej tradycji w polskim wykonaniu. aż się nie chce wierzyć , że sie większość zgadza na taką choojnię...
    opcje jak widać są dwie - albo gwarantowany ból głowy albo gwarantowany ból głowy plus kac moralny...
    Pić trza umić a i dupcyć też i wiedzieć z kim oraz kiedy - wtedy nie ma i bólu i kaca.
    Pogadamy poważnie jak będziesz organizował stypę.
    Złe miejsce sobie wybrałeś na taki wewątek , gdzie panuje wolna amerykanka i raczej nikt nie podejdzie do tematu serio.
    Przejdź z tym do " Psychologa" ( piętro wyżej), tam Cię nikt nie potraktuje rozrywkowo.
    Tutaj jest miejsce dla przypadków klinicznych wśród wariatów.

  4. #24
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar jola_krzysiek
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Posty
    2.260
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    82

    Domyślnie

    załamać się idzie jak się czyta o tej tradycji w polskim wykonaniu
    Ja bym się lepiej przyjrzał nowej tradycji wieczorów panieńskich. Jak się popatrzy na jutubie co łone wyprawiają z tymi cipendejsami! Sodomia i Gomoria.
    K.
    Gdyby pieniądze umiały mówić, mówiłyby: "do widzenia".

  5. #25
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Kurcze, a jak ja brałam ślub, to nie było cipendejsów.

    Annecy, nie znam Twoich znajomych. Być może to jakieś wyjątkowe samce, co to będą w siódmym niebie, kiedy na wieczorze kawalerskim przyjdzie im układać puzzle przy akompaniamencie kwartetu smyczkowego, albo po uroczej wycieczce z przewodnikiem śladami zabytków kultury żydowskiej, przy lampce szmpana spędzą uroczy wieczór w kinie podczas maratonu filmowego (polecam nowofalowe kino francuskie). Może być też ekstremalnie: niedzielne popołudnie w czeskim wesołym miasteczku. Powodzenia.

  6. #26
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar jola_krzysiek
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Posty
    2.260
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    82

    Domyślnie

    Cytat Napisał amalfi Zobacz post
    Kurcze, a jak ja brałam ślub, to nie było cipendejsów.

    Annecy, nie znam Twoich znajomych. Być może to jakieś wyjątkowe samce, co to będą w siódmym niebie, kiedy na wieczorze kawalerskim przyjdzie im układać puzzle przy akompaniamencie kwartetu smyczkowego, albo (...)
    No właśnie, nie padło podstawowe pytanie: ile lat ma pan młody i jego drużbowie ? Bo jeżeli pow. 75 to pomysł z puzzlami jest extra!
    K.
    Gdyby pieniądze umiały mówić, mówiłyby: "do widzenia".

  7. #27

    Domyślnie

    No to żeby było konstruktywnie:

    Annecy, nie wiem gdzie mieszkasz, ale jeśli masz blisko do morza (lub zatoki), to wystarczy wszystkich wsadzić na większy jacht i przy dobrej fali nawet jednej flaszki nie trzeba,*żeby wszyscy rzygali...
    Ostatnio edytowane przez bratki ; 18-02-2011 o 17:33 Powód: .

  8. #28
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Cytat Napisał bratki Zobacz post
    No to żeby było konstruktywnie:

    Annecy, nie wiem gdzie mieszkasz, ale jeśli masz blisko do morza (lub zatoki), to wystarczy wszystkich wsadzić na większy jacht i przy dobrej fali nawet jednej flaszki nie trzeba,*żeby wszyscy rzygali...
    on chce serio, a ty swoje
    A tak serio, to nie znam głupszego zwyczaju, niż wieczory panieńskie / kawalerskie.
    Po kiego to robić? Państwo młodzi już zwykle od dawna razem mieszkają, rozstanie z czasami kawalerstwa bywa niejednokrotnie hmmm czasowe. Co za ceremonie! Jako okazja do ochlaju to riozumiem, dla niektórych kazda okazja jest dobra. Podobnie z dupceniem i to legalnie!! Znaczy za pozwoleniem drugiej połowy (czy aby na pewno!) a po co do tego ideologię dorabiać?
    Chcesz miec elegancko, idź w ślady angoli - tam panienki wynajmowały dłuuugi samochód, panowie drugi dłuuugi samochód i jeżdzili po miescie przystając przy modniejszych lokalach, w których miejsca były od dawna dyskretnie i przypadkiem zarezerowane. Z zewnątrz wygladało, ze bawią się dobrze, z wewnatrz nie wiem - to nie ta sfera.

  9. #29

    Domyślnie

    EZS dobrze gada.. dać mu wódki...!!!!!!!!!!!!!!

  10. #30
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Cytat Napisał annecy Zobacz post
    EZS dobrze gada.. dać mu wódki...!!!!!!!!!!!!!!
    EZS to dziewczynka i ma Ewa na imię (w stopce pisze),

  11. #31

    Domyślnie

    Cytat Napisał amalfi Zobacz post
    EZS to dziewczynka i ma Ewa na imię (w stopce pisze),
    ja tam nie macałem , to nie wiem... napisać sobie każdy może....

  12. #32
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Cytat Napisał annecy Zobacz post
    ja tam nie macałem , to nie wiem... napisać sobie każdy może....
    nie macaj, uwierz na słowo

  13. #33
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Cytat Napisał annecy Zobacz post
    ja tam nie macałem , to nie wiem... napisać sobie każdy może....
    Znaczy, musimy Cię obmacać, coby stwierdzić ktoś Ty

  14. #34

    Domyślnie

    Cytat Napisał cieszynianka Zobacz post
    Znaczy, musimy Cię obmacać, coby stwierdzić ktoś Ty
    Towar macany należy do macanta.

  15. #35
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Cytat Napisał wykrot Zobacz post
    Towar macany należy do macanta.
    No to będę macać w rękawiczkach. Tak na wszelki wypadek, gdyby mi się nie spodobało to macane stworzenie

  16. #36

    Domyślnie

    A tak w ogóle, to na wieczór kawalerski dobre są "rozmowy niedokończone..."

  17. #37
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    kamil33

    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    lodz
    Kod pocztowy
    94-003
    Posty
    1

    Domyślnie

    kawalerskie

    W ostatni weekend,wraz z grupą kilku kolegów,postanowiliśmy zorganizować
    naszemu przyjacielowi wieczór kawalerski.Wybraliśmy [za reklamowanie swojej knajpy prosze zapłacić] )impreza była ekstra,śmiało mogę powiedzieć..jedna z najlepszych
    na jakiej byliśmy.Pan młody również podzielał nasze zdanie.Co do jedzenia,
    porcje były spore i sycące,a jedzenie bardzo smaczne,i co najważniejsze-ceny
    na każdą kieszeń,również jeżeli chodzi o napoje i alkohol.Było super,
    bawiliśmy się do rana.Na pewno będziemy wracać do tego klubu,ze swoimi
    znajomymi.Znależliśmy lokal dla siebie,również z powodu muzyki jaką tu grają,
    są to przeboje lat 70"80"90"-tych,najnowsze hity,i dużo polskich szlagierów,
    dzięki którym już poczuliśmy klimat wesela,przy której bardzo dobrze się
    bawiliśmy.Polecam wszystkim ten lokal,nie tylko na wieczory kawalerskie.W
    końcu jesteśmy po 30-tce i trudno znależć Nam było,klub dla takich staruchów
    jak my z muzyką dla Nas do potańczenia.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 05-08-2014 o 15:15

  18. #38
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    kiepska knajpa
    nie opłaca się do Łodzi jechać akurat do niej, jest wiele lepszych

  19. #39

    Domyślnie

    Reklama też kiepska.
    Zarejestrować się specjalnie po to, by taką laurkę machnąć knajpie w pierwszym poście.
    A computer, like an air-conditioner, works correctly, until you open windows.

  20. #40

    Domyślnie

    No ja nie wiem, czy dziesięciu chłopa wejdzie w ślubna limuzynę. Lepiej już chyba wynająć minibusa. A potem to już można albo jeździć po mieście od klubu do klubu, albo nawet jechać do innego miasta. Jak mieszkacie niedaleko granicy, to nawet do innego kraju. Na pewno opłacałoby się wybrać w ten wieczór do Berlina, tam mają bardzo fajne kluby i dyskoteki, ale i w Polskich miastach jest tego sporo. Zapewne możecie też wybrać się do kasyna czy klubu gogo, który wcale nie oznacza od razu burdelu. Bezpieczniej chyba jednak i bardziej komfortowo brzmi wynajęcie VIP roomu w dobrym klubie i zaproszenie tam striptizerek. Może nie jest to coś oryginalnego, ale jeśli i klub i kobiety będą na poziomie, to każdemu z gości powinno przypaść do gustu.
    Ostatnio edytowane przez Wika23 ; 30-12-2014 o 21:39

Strona 2 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony