dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 13 z 14
Pokaż wyniki od 241 do 260 z 261
  1. #241
    Lider FORUM (min. 2800)
    Pytajnick

    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Skąd
    Lubuskie Lasy
    Posty
    2.926

    Domyślnie

    Nie wiem jaka będzie jakość okien itd, które mi zamontują jutro, ale co do terminu - umowę podpisałem 20go marca i mogłem mieć montaż prawie dwa tygodnie temu, ale się z dachem nie wyrobiłem i przesunąłem.
    Mnie się wydaje, że terminy to nie problem producenta a sprzedawców, którzy nałapią ludzi na "zimową promocję" i się nie wyrabiają z terminami.

  2. #242
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał magdziek Zobacz post
    Ja również nie polecam firmy Vetrex. Zamówienie złożone w listopadzie 2018. Uzgodnienie montażu wczesną wiosną jak tylko temperatury będą dodatnie. W marcu zaczęłam upominać sie o montaż okien na co informacja od dystrybutora że w fabryce opóźnienia i będa wyprodukowane dopier na połowę kwietnia. Finalnie montaż 6.05. Na miejscu dowiaduję się że w oknie tarasowym był uszkodzony profil więc okno wraca do producenta. Po 2 tygodniach informacja że okno dojechało ale ze względu na złe zabezpieczenie producenta spadło i jest całkowicie uszkodzone. Po kilku dniach informacja że vetrex uwzględnił reklamację i okno będzie w pierwszym tygodniu czerwca. Dziś informacja że okno będzie dopiero na 17.06. Tak wię jesli myślicie że czas oczekiwania na okna to max 7 tygodni... możecie się zdziwić. Ogólnie nie polecam. Mają gdzieś swoich klientów i to że kolejne prace są do wykonania a na tynkarzy trzeba umawiać sie z półrocznym opóźnieniem. Jeżeli tak traktują klienta producenci PREMIUM to aż się boję jak jest u innych.
    Miałem się nie odzywać, ale .. logistyka w Vetrexie jest na naprawdę wysokim poziomie (prawdę mówiąc to mam ochotę napisać że najwyższym). Oczywiście mam niekiedy "spięcia" w sprawach drobnych (brak minimum) ale co do zasady są terminowi. O usterkę taką jak opisywana bardzo ciężko.
    W tej konkretnej sytuacji warto zdzwonić do fabryki i dopytać, bo zamówienia są realizowane terminowo. W przypadku zamówień z promocji zimowej salon mógł wskazać odległy termin realizacji, który okazał się (?) nietrafiony + splot nieszczęśliwych okoliczności.
    Dlatego osobiście wolę gdy okna przyjeżdżają do mnie w pierwszym terminie realizacji i spokojnie czekają na montaż. Tym bardziej że i tak są opłacone.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  3. #243
    Lider FORUM (min. 2800)
    Pytajnick

    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Skąd
    Lubuskie Lasy
    Posty
    2.926

    Domyślnie

    Montaż jeszcze nie skończony (brak tarasowego, doklejenie taśm itp) ale do szyb w oknach wstawionych na tę chwilę nie mam żadnych zastrzeżeń. Fakt - sprawdzałem przy pomocy latarki, bo późno wróciłem i szaro było, ale żadnych paprochów w pakietach nie widziałem. Może jutro wrócę wcześniej i zobaczę przy świetle dziennym.

  4. #244

    Domyślnie

    Te zielone naklejki sobie odklej bo po kilku miesiącach ciężko schodzą

  5. #245
    Lider FORUM (min. 2800)
    Pytajnick

    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Skąd
    Lubuskie Lasy
    Posty
    2.926

    Domyślnie

    Naklejki pozdejmowałem
    Do okien ,drzwi tarasowych , bramy garażowej i montażu nie mam żadnych zastrzeżeń.

  6. #246

    Domyślnie

    ciąg dalszy. Po kolejnych kilku tygodniach oczekiwania na nowe okno. 14.06 dostałam telefon że ekipa już w drodze.. Przyjechało !!! - Tym razem o za krótkich listwach przyszybowych, uszkodzonej maskownicy. Ba Panowie z firmy domsystem pieczołowicie montowali i nie powiedzieli ani słowa. A montaż trwał raptem 6 godzin. Dopiero jak skończyli sama zauważyłam. Odpowiedź ... no widzieliśmy zanim wyjechaliśmy, pani sobie zareklamuje... Litości.
    Tak więc nadal utrzymuję swoje zdanie!! - Vetrex - nie polecam!!! Domsystem - autoryzowany salon - zdecydowanie nie polecam.

    Ostatnio edytowane przez magdziek ; 16-06-2019 o 12:19

  7. #247
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Na prawdę proponuję kontakt z fabryką, bo to nie wygląda wiarygodnie /w sensie cała ta historia z reklamacjami/. Takiego okna się nie przyjmuje tylko odsyła by po tygodniu wróciło bez wad. Może zbyt pochopnie wydaję osąd, ale mam wrażenie że to okno przestało uszkodzone u dilera /stąd termiczne rozstępy na listwach/ y
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 16-06-2019 o 14:23
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  8. #248

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Na prawdę proponuję kontakt z fabryką, bo to nie wygląda wiarygodnie /w sensie cała ta historia z reklamacjami/. Takiego okna się nie przyjmuje tylko odsyła by po tygodniu wróciło bez wad. Może zbyt pochopnie wydaję osąd, ale mam wrażenie że to okno przestało uszkodzone u dilera /stąd termiczne rozstępy na listwach/ y
    Tak zrobię, bo to już naprawdę przegięcie. Co najgorsze ekipa świetnie wiedziała co wiezie do mnie. Montowali je 6 godzin i nie raczyli w tym czasie poinformować że cokolwiek jest z nim nie tak. Dopiero sama zobaczyłam jak już kończyli.

  9. #249

    Domyślnie

    Magdziej ja też mam okna vetrex z Domsystem filia Rzeszów i KATEGORYCZNIE NIE POLECAM, co do samych okien na razie nie mam zastrzeżeń 2 m-ce po montażu, który przebiegł całkiem sprawnie, nie wiem ile mają ekip ale u mnie chłopaki się starali, ale bramę garażowa mam do poprawy, reklamacja zgłoszona i cisza nawet nie dzwonie bo usłyszę kolejne wymówki, szkoda mi czasu i nerwów. Co do twojej sprawy kontaktował bym się z właścicielem w Stalowe Woli. Ja mogłem kupić w bliższej okolicy ale myślałem że otrzymam lepszy standard obsługi w większym mieście i teoretycznie większej firmie.. PORAŻKA. Dla wszystkich stojących przed wyborem okien cały rynek okien to ten sam producent (2 firmy z profilami, okuciami i szybami) decydując się kierujcie się opiniami na temat jakości obsługi i montażu.

  10. #250

    Domyślnie

    Os tanimi dniami zgłosiłem reklamację na okno z VETREXU - pęknięcie na zgrzewie w oknie tarasowym - jak wygląda procedura naprawy takiego okna?

  11. #251
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał lukasz1006 Zobacz post
    Os tanimi dniami zgłosiłem reklamację na okno z VETREXU - pęknięcie na zgrzewie w oknie tarasowym - jak wygląda procedura naprawy takiego okna?
    Pęknięcie na ramie czy skrzydle?
    W pierwszej kolejności zostanie rozpatrzona przyczyna.. Mi się nie zdarzyło jeszcze pęknięcie "fabryczne", tj. zawsze widziałem przyczynę inną niż tkwiącą w produkcie. I w takiej sytuacji trudno liczyć na naprawę w ramach gwarancji Producenta.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  12. #252

    Domyślnie

    pękniecie na zgrzewie ramy okno PSK. - okna montowane 09.2015r.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1.jpg
Wyświetleń:	244
Rozmiar:	95,0 KB
ID:	443526  

  13. #253
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.288
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał lukasz1006 Zobacz post
    Os tanimi dniami zgłosiłem reklamację na okno z VETREXU - pęknięcie na zgrzewie w oknie tarasowym - jak wygląda procedura naprawy takiego okna?
    Wrzuć fotki z montażu (jak rozmieszczone klocki, kliny, wkręty itd.)

  14. #254

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kaizen Zobacz post
    Wrzuć fotki z montażu (jak rozmieszczone klocki, kliny, wkręty itd.)
    niestety nie posiadam takich zdjęć - ale z tego co pamiętam wszystko było montowane zgodnie z wytycznymi producenta, poszerzenia, podkłady (takie zielone płytki pod poszerzenia okna do wypoziomowania) i rozstawy kotwień itp, taśmy rozprężne i taśmy wewnętrzne systemowe Ilbrucka
    Jestem ciekawy jak zachowa się VETREX i co jest warta ich 7 letnia gwarancja.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	12186627_402315169975311_1658368831890154534_o.jpg
Wyświetleń:	101
Rozmiar:	95,7 KB
ID:	443527  
    Ostatnio edytowane przez lukasz1006 ; 29-04-2020 o 11:54

  15. #255

    Domyślnie

    U mnie też popekaly spawy w naroznikach ramy, nie skrzydła. Tylko dolne i tylko w tych oknach i drzwiach balkonowych na które pada dłużej slonce. Tam gdzie słońce nie operuje albo tylko krótko wszystko jest ok.
    Okna produkcja luty 2013, montaż kwiecień 2013. Montaż dokładnie w/g specyfikacji producenta.

  16. #256

    Domyślnie

    Profil V90+
    -nie mogę edytować na telefonie.

  17. #257

    Domyślnie

    A czy reklamowałeś swoje okna?

  18. #258
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.288
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał lukasz1006 Zobacz post
    Jestem ciekawy jak zachowa się VETREX i co jest warta ich 7 letnia gwarancja.
    U mnie serwis Vetrexa był ładnych parę miesięcy temu - drzwi tarasowe obniżały się. Firma montażowa wcześniej regulowała (podkładkami szklenia i imbusem) - stwierdzili, że jak problem powróci, to przyjedzie serwis fabryczny wymienić zawias. Okazało się, że serwis fabryczny zapuścił tylko trochę silikonu do sklejenia pakietu z ramą. Problem juz nie wrócił (a wracał po tygodniu czy dwóch).

  19. #259
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    mnowak02

    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    61-777
    Posty
    104

    Domyślnie

    @lukasz1006 i jak się zakonczyła reklamacja? jaka była odpowiedź Vetrexu?
    Dodatkowo jeżeli jest pęknięcie na dolnym zgrzewie od HST od części nieprzesuwalnej to jak się to naprawia?
    Ostatnio edytowane przez mnowak02 ; 21-05-2020 o 20:36

  20. #260

    Domyślnie

    Serwis się jeszcze nie pojawił, i się nie kontaktował, a zgłaszane było 29.04.

Strona 13 z 14

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony