dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 9
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 163

Temat: isobooster

  1. #1

    Domyślnie isobooster

    czy ktoś z szanownych forumowiczów stosował ten produkt?

    http://isobooster.pl

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIA Avatar Jani_63
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    2.375

    Domyślnie

    Kolejna izolacja refleksyjna.
    Będzie Ci ciężko zdobyć opinie użytkowe, bo takie "cudowne" wynalazki nie budzą zaufania.
    Choćby przykład:
    - lambda (0,010) lepsza od Aerogels'u, najlepszego izolatora cieplnego na świecie.
    Ale też jestem ciekawy czy użytkownicy podzielą się wrażeniami
    Ostatnio edytowane przez Jani_63 ; 25-02-2011 o 11:14
    Jani_63

    --------------------------------
    Nie sztuką robić. Sztuką zrobić DOBRZE !!!

  3. #3

    Domyślnie

    Wtam!

    Tez musze wybrac izolacje, ale sie wacham czy Isobooster jest dobry.

  4. #4

    Domyślnie

    Nie rur, poddasza, skosow i stropu miedzy poddaszem a strychem. A tu pojawia sie Isobooster. Czy sie do tego nadaje?. Jeszcze malo ludzi go wypobowalo i niewiele wiadomo.
    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez imported_Kiciuś ; 01-03-2011 o 12:16

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał imported_Kiciuś Zobacz post
    Nie rur, poddasza, skosow i stropu miedzy poddaszem a strychem. A tu pojawia sie Isobooster. Czy sie do tego nadaje?. Jeszcze malo ludzi go wypobowalo i niewiele wiadomo.
    pozdrawiam
    zgadza się, jeżeli jest to dobry produkt to można by dać wełnę między krokwie a na to isobooster i po sprawie

  6. #6

    Domyślnie isobooster

    Cytat Napisał mamut 74 Zobacz post
    czy ktoś z szanownych forumowiczów stosował ten produkt?

    http://isobooster.pl
    Witam , jestem wykonawcą (poddasza etc.etc.) materiał fajny prosty w montażu , i z tego co mi mówili moi klienci to spełnia swoją rolę.Szczególnie latem( warunek zaciemnione okna) a i zimą jest ok.Nikt nie narzeka a wykonanych jest przeze mnie kilka domków.Nie jestem anonimowy , tel do mnie w sprawie pytań 607 098 852 .pozdr

  7. #7

    Domyślnie

    ile to kosztuje ?

  8. #8
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIA Avatar Jani_63
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    2.375

    Domyślnie

    Albo podaje niekompletne dane, albo do izolacji podszedł... no właśnie jak?
    Zawierzył ulotkom reklamowym, i pewnie nawet nie może tego reklamować bo nie zachował odpowiednich grubości "poduszek
    powietrznych" o których wspominają w swoich materiał producenci izolacji refleksyjnej.
    Zresztą czas upływa, a psalmy pochwalne na jej temat wśród użytkowników jakoś się nie pojawiają.
    Jani_63

    --------------------------------
    Nie sztuką robić. Sztuką zrobić DOBRZE !!!

  9. #9

    Domyślnie

    o ile się nie mylę to ktoś bufor tym ocieplał i żadna rewela

  10. #10
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIA Avatar Jani_63
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    2.375

    Domyślnie

    Fakt rewelacji nie było.
    Bufor był ocieplany (owijany) Alufoxem... ale to nie ja.
    Jani_63

    --------------------------------
    Nie sztuką robić. Sztuką zrobić DOBRZE !!!

  11. #11

    Domyślnie

    wiem że są izolacje na rynku europejskim gdzie 2cm zastępuje 20, wykorzystywane są przez NASA do ociepleń promów kosmicznych, stosowane są w budownictwie ale czy można je kupić u nas tego nie wiem

  12. #12
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    podol151

    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    52-230
    Posty
    1

    Domyślnie

    widzę że od 2 lat kiedy kupowałem maty isooboster nie wiele sie zminilo i nadal w necie nie mozna znalejsc zbyt wiele opini uzytkownikow na temat tego produktu. ja kupilem te maty 2 lata temu i pamietam jak zona mi odradzala bo mowila ze to nowosc i pewnie to jakas lipa, ostatnio sama wrocila do tego tematu jak dowiedziala sie ze nasz sasiad ktory ma taki sam segment pali rocznie o prawie tone ekogroszku wiecej a temperature w domu zima utrzymujemy mniej wiecej na tym samym poziomie 23-24stopnie, na dodatek powiem ze nie kupil on wcale naj tanszej waty z hipermarketow tylko porzadna wate renomowanej marki po prawie 30zł za metr. dzis z zona polecamy juz wszystkim znajomym i nikt nam nie powiedzial zeby byl nie zadowolony.

  13. #13
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    mostek

    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Leszno
    Kod pocztowy
    64-100
    Posty
    114

    Domyślnie

    hmm, fajnie jakby ktos wymyslil jakis material z próżnią ... nawet by centymetr wystarczyl ,,, a jakby bylo cieplutko ...

  14. #14
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    DIY

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    M2? już nie, teraz 120m^
    Dzielnica
    Garaż
    Posty
    177

    Domyślnie

    Cytat Napisał mostek Zobacz post
    hmm, fajnie jakby ktos wymyslil jakis material z próżnią ... nawet by centymetr wystarczyl ,,, a jakby bylo cieplutko ...
    Służę pomocą posiadam panele o grubości 3cm i lambdzie 0,007
    Wuj to miejsce urojone, tu nie każdy cię złapie bo nie ma go na mapie.
    Nie odpowiadam na wiadomości PW.

  15. #15
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    karoka65

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Stary Grodków
    Kod pocztowy
    48-319
    Posty
    11.077

    Domyślnie

    Czeka mnie również docieplenie poddasza i od jakiegoś czasu też rozważam isobooster, myślałem dać część wełny a od wewnątrz dołożyć te folie.
    Nie jest to tanie bo już od jakiegoś czasu jest wystawiane na alledrogo. Co myślicie o takim rozwiązaniu.
    Krokwie nie są za wysokie a obniżać już nie chcę, wełna musiała by stykać się z matą i poduszki by nie było.

  16. #16

    Domyślnie

    Daj sobie spokój z isoboosterem , przecież to folia bąbelkowa podklejona aluminium ...

    Aerogel to inna sprawa , sam bym kupił gdyby nie cena i docieplił szpalety przy oknach dachowych.

    @DIY napisz coś więcej o tych próżniowych panelach.
    Panas 9kW, podłogówka, WM+reku, PV 9,6kW, G12W

  17. #17

    Domyślnie

    Cytat Napisał karoka65 Zobacz post
    Czeka mnie również docieplenie poddasza i od jakiegoś czasu też rozważam isobooster, myślałem dać część wełny a od wewnątrz dołożyć te folie.
    Nie jest to tanie bo już od jakiegoś czasu jest wystawiane na alledrogo. Co myślicie o takim rozwiązaniu.
    Krokwie nie są za wysokie a obniżać już nie chcę, wełna musiała by stykać się z matą i poduszki by nie było.
    Masz zamiarać ocieplać tylko na wysokoś krokwi ?
    aedifico
    "...Zadziwiające, że składniki dobrego i złego betonu są dokładnie takie same, a jedynie umiejętności, poparte przez zrozumienie wykonywanych czynności i zachodzących procesów są odpowiedzialne za różnice."
    A.M. Neville "Właściwości betonu"

  18. #18
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Kamil324

    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Posty
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał karoka65 Zobacz post
    Czeka mnie również docieplenie poddasza i od jakiegoś czasu też rozważam isobooster, myślałem dać część wełny a od wewnątrz dołożyć te folie.
    Nie jest to tanie bo już od jakiegoś czasu jest wystawiane na alledrogo. Co myślicie o takim rozwiązaniu.
    Krokwie nie są za wysokie a obniżać już nie chcę, wełna musiała by stykać się z matą i poduszki by nie było.
    Ja będę ocieplał Isoboosterem pod koniec czerwca . Kolega tym ocieplał dwa lata temu i jest super zadowolony , jestem u niego częstym bywalcem i sam mogłem się przekonać - w domu gorąco a i w portfelu sporo zostaje . Cena isoboostera jest bardzo przystępna porównując do wełny dobrej jakości , no chyba że myślisz o jakimś badziewiu z marketu . Jeśli chcesz połączyć z wełną to myślę że przestrzeń między wełną a isoboosterem lepiej żeby była .

  19. #19
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    karoka65

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Stary Grodków
    Kod pocztowy
    48-319
    Posty
    11.077

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aedifico Zobacz post
    Masz zamiarać ocieplać tylko na wysokoś krokwi ?
    Tak.

  20. #20
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    krzysiekkukl11

    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-243
    Posty
    8

    Domyślnie

    Kupując ten produkt ryzykowalem, bo nie mialem zbytnio od kogo zasięgnąc opinii na jego temat. Ale ponieważ mialem dość wyrzucania w błoto pieniędzy na stara izolacje która kompletnie sie nie sprawdzala, ciagle tylko podchodzila wilgocia, postanowilem wyprobować cos nowego. Roznica jest kolosalna. Isobooster jest swietna izolacja, co najlepiej widac po rachunkach. W domu ogrzewam olejem, widze znacza oszczednosc w spalaniu i duza roznice w rachunkach. Teraz jestem w trakcie robienia remontu u moich rodziców i ocieplam im dach wlasnie isoboosterem, bo poprzednia izolacja zsiala tylko spustoszenie i zostawila wiecej strat niz koprzysci.

Strona 1 z 9

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony