dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar kalio
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Krzyżacka ziemia
    Posty
    1.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    15

    Domyślnie Alupex TYTAN kto zna ?? Opinie

    Witam

    Jak w temacie wiem że wavin to marka ale te tytany mam po 1,36 pytanie jak się sprawowały i czy nie było problemów przy podłogówce.

  2. #2

    Domyślnie

    przecież to mega chińczyk - jak większość produktów perfeximu...

    Czytając forum ogarnia mnie coraz to większe zdziwienie. Wiadomo - każdy chce zaoszczędzić ale czy inwestując w budowe co najmniej 400 tys złotych - warto oszczędzać na tym co kładziemy pod podłogą i tynkiem???

    Na domek idzie średnio powiedzmy 600m pexa + 400 na podłogówkę. Razem mamy 1000m i powiedzmy jak kupimy jakąś szajsrurkę o 1zł tańszą niz w miarę przyzwoity produkt - cały tysiaczek ląduje w kieszeni. Dodajemy do tego powiedzmy 20 zaworków kulowych tańszych o 3-4zł na sztuce, chińskie mosieżne rozdzielaczew których zawartość mosiądzu jest większa w nazwie "mosiężny" niż w samym produkcie no robi się niebagatelna kwota 1500-2000zł na całej inwestycji stanowiąca powiedzmy 0,5% wartości całości robót.

    Jeśli ktoś nigdy nie miał doczynienia z takimi akcjami jak rwanie podłogi z parkietem, płytkami i szlichtą to może cieżko będzie zrozumieć moja słowa.

    Jako ciekawostkę mogę opisać przypadek gdzie jedna firma zamontowała chiński zaworek. Nie wiem czy przypadkiem na taki trafili czy celowo chcieli zaoszczedzić ale zworek średnicy fi 25 pękł zalewając mieszkania od bodajże 5 piętra w dół. Jako że były to świeta ludzie powyjezdzali a woda się lała. Budynek apartamentowy, mieszkania drogo wykonczone, egzotyczne parkiety i straty na kilkaset tysięcy złotych........
    Ostatnio edytowane przez Artis0 ; 06-03-2011 o 18:29 Powód: ortografia;)

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar kalio
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Krzyżacka ziemia
    Posty
    1.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    15

    Domyślnie

    A wavin gdzie jest produkowany ???

  4. #4

    Domyślnie

    Wavin w PL akurat

  5. #5
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar 1950
    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Skąd
    Bieruń
    Posty
    8.119

    Domyślnie

    w Strzelinie, tam gdzie TECE

  6. #6

    Domyślnie

    dokładnie - TECE również system godny polecenia

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony