dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    zanka07

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    2

    Domyślnie parapety wewnętrzne - problem

    Witam
    posiadam drewniane wewnetrzne parapety, od których strasznie wieje. Problem jest taki ze zostaly juz wymienione te zewnetrzne, zerwana zostala listwa maskujaca szczeline miedzy oknem a parapetem, dodam ze szczelina zostala wypelniona silikonem. Niestety problem nie zniknal. Sprzedawca okien sam nie wie juz co robic, wczoraj mieli wyrywac parapety, to oczywiscie tego nie zrobili tylko zmienili uszczelki w oknach! Tlumaczylam im ze wieje nie od skrzydla ale jak polozy sie reke na parapecie, stwierdzili ze powietrze zwiewa ze skrzydla na parapet !!!!!!!!Czy macie jakies inne pomysly?
    wklejam zdjecia parapatu z listwa maskujaca od ktorej wieje !!

    [IMG]030511125346.jpg[/IMG]

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał zanka07 Zobacz post
    Witam
    posiadam drewniane wewnetrzne parapety, od których strasznie wieje. Problem jest taki ze zostaly juz wymienione te zewnetrzne, zerwana zostala listwa maskujaca szczeline miedzy oknem a parapetem, dodam ze szczelina zostala wypelniona silikonem. Niestety problem nie zniknal. Sprzedawca okien sam nie wie juz co robic, wczoraj mieli wyrywac parapety, to oczywiscie tego nie zrobili tylko zmienili uszczelki w oknach! Tlumaczylam im ze wieje nie od skrzydla ale jak polozy sie reke na parapecie, stwierdzili ze powietrze zwiewa ze skrzydla na parapet !!!!!!!!Czy macie jakies inne pomysly?
    wklejam zdjecia parapatu z listwa maskujaca od ktorej wieje !!
    Oooo, ładne drewno.
    Miałem u siebie podobny kłopot - nieszczelność była nie na styku parapetu z ościeżnicą tylko na styku parapetu z murem (czyli pod parapetem). Ale skoro u ciebie zmieniano parapety zewnętrzne, to chyba uszczelniono dół okna pod ościeżnicą?

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    zanka07

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    2

    Domyślnie

    od strony zewnetrznej owszem!!!!
    Nawet Panowie mi pokazywali, wszystko pieknie uszczelnione pianka i silikonem od zewnatrz!! tylko co z tego jak nadal wieje...
    moze faktycznie powinni wyrwac te parapety...
    nie wiem co mam robic
    Ostatnio edytowane przez zanka07 ; 05-03-2011 o 12:23

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony