dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar f.5
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

Domyślnie Co to za cegła klinkierowa ? proszę o pomoc - foto!!

Witam szukam nazwy i producenta takiej cegły , moze ktos ma cos podobnego.
    W CRH takiej cegły nie widziałem.
    zapodaję zdjęcie.

pozdrawiam radek
    Powierzchnia użytkowa 200 m2 / Dom budowany przez Dewelopera / BK Ytong 30cm / Styro 12 cm !!!!!! KABE THERM NV / Dach ocieplony wełną około 20 cm ,2 okna dachowe / Podłogówka na dole co 10 cm na górze tylko przedpokój , garderoba , łazienka / 3Pokoje ne górze grzejniki / okna profil Rehau z pakietem 3 szybowym / Piec Viessmann Vitodens 343 F 3.8-19 Kw / Kominek Spartherm Varia Bh + nasada wodna około 4kW / Zużycie gazu rok 2017 1260 m3 / rok 2018 1058 m3 / rok 2019 1012m3

OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Kod pocztowy
    09-472
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Płock, Warszawa, Cała Polska

Domyślnie

CRH, wydaje mi sie że kalahari ton
    Dostawca materiałów (cała PL)
    Styropiany: na elewacje / na podłogę / na fundament
    Dekoracje na elewacje: imitacja deski / panele kwarcowe / imitacja piaskowca

Systemy elewacyjne:
    grunt, klej, tynk, siatka
    Dodatki:
    narożnik, bonia itp.-też są ale już się nie mieści w stopce.

Nie pisz PW kliknij >> Czat <<
    Obejrzyj moje filmy na YT

FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar bodeek

Domyślnie

KOSMO - WIENERBERGER podobna.

WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    psz73

Domyślnie

Mam kosmo na kominie i wygląda to tak jak na załączonej fotce.

1

Domyślnie

Cytat Napisał psz73 Zobacz post
    Mam kosmo na kominie i wygląda to tak jak na załączonej fotce.
    Dziękuję Panowie za odpowiedz
    psz73 masz moze fotkę komina? piszesz o kominie dymowym na dachu - bedzie ciezko zrobic zblizenie.
    Podoba mi sie nierownosc wypalenia w crh kalahari te wypalenia są rowne i mało jest odcieni czarnych więcej czerwieni.
    Dlaczego pytam - mam czerwony dach i palisandrową podbitkę a ta cegła by mi pasowała do ogrodzenia.
    Raz jeszcze dziekuje

psz73 jak bys dał radę wyskrobac fotkę był bym wdzięczny
    pozdro radek
    Powierzchnia użytkowa 200 m2 / Dom budowany przez Dewelopera / BK Ytong 30cm / Styro 12 cm !!!!!! KABE THERM NV / Dach ocieplony wełną około 20 cm ,2 okna dachowe / Podłogówka na dole co 10 cm na górze tylko przedpokój , garderoba , łazienka / 3Pokoje ne górze grzejniki / okna profil Rehau z pakietem 3 szybowym / Piec Viessmann Vitodens 343 F 3.8-19 Kw / Kominek Spartherm Varia Bh + nasada wodna około 4kW / Zużycie gazu rok 2017 1260 m3 / rok 2018 1058 m3 / rok 2019 1012m3

1

Domyślnie

Koncząc temat pytałem włascicielki ogrodzenia fakt jest to kosmo -
    moze komus sie kiedys przyda bo cegła pasuje do dachowki braas ceglanej i ciemnej podbitki to sa te kolorki.
    pozdrawiam radek

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia