dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11
  1. #1

    Domyślnie Sprzątanie po budowie

    Będę wdzięczna za sprawdzony namiar na kogos (osoby, firma?) kto sprawnie i nie za drogo sprzata po budowie - tak pod klucz. Aha, w Poznaniu!
    Dzięki!

  2. #2
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Masiwa
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    61-677
    Posty
    19

    Domyślnie

    A ja mam pytanie, czy ktoś korzystał z tej firmy (tez Poznań) http://www.clarsystem.pl/ i może powiedzieć, czy warto? Czy wszystko było na tip top? Chodzi o sprzątnięcie po gruntownym remoncie mieszkania dziadków - sami tego nie zrobią, a my jako rodzina nie możemy poświęcić temu aż tyle czasu, stąd pomysł, by zajęła się tym firma (bo chyba pojedyncza sprzątająca pani nie podoła?).

  3. #3
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Ewabrotha

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    3

    Domyślnie

    Ja przed świętami robiłam z mężem remont i zachciało mi się kominka, myślałam, że już nigdy nie posprzątam...kurz po prostu wszędzie...ciężko było doczyścić podłogę i szyby. Uznałam, że chemia profesjonalna, taka do sklepów może tylko mi pomóc. Okazało się, że nie łatwo to kupić, MODEROWANO znalazłam kilka rodzajów w internecie. Mi pomogło, więc się dziele powodzenia z bałaganem
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 15-11-2015 o 23:26 Powód: Reklamy są niezgodne z regulaminem forum

  4. #4
    Banned
    cezarywinnicki

    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-061
    Posty
    4

    Domyślnie

    Też trzeba uważać kogo brać, bo raz wziąłem ekipę i sprzątanie po cekolowaniu pozostawiało wiele do życzenia. Nie dokładnie, szybko i bardzo nieprofesjonalnie. Podłogi przez miesiąc czyściłem. Lepiej kupić sobie sprzęt i pomału sprzątać samemu, a różnego rodzaju sprzętu do czyszczenia, mopów, itp. jest w sieci od groma. Mopy w promocji kupiłem w firmie [moderowano], do tego jeszcze coś do okien i samemu można dokładnie posprzątać.
    Ostatnio edytowane przez joliska ; 16-01-2015 o 21:52

  5. #5

    Domyślnie

    inwestowanie w sprzęt to jedno, ale pytanie jakie środki użyć do posprzątania mieszkania po remoncie...wszędzie pył, zachlapania od farb i lakierów, czym to wszystko doczyścić, żeby z drugiej strony nie uszkodzić czyszczonych powierzchni? jakieś rady?
    Ostatnio edytowane przez sylvy ; 06-06-2016 o 17:32
    reklama na FM jest płatna

  6. #6

    Domyślnie

    Ja ostatnio byłem właśnie na etapie porządkowania prac bo budowie i korzystałem z usług firmy []. Efekty są naprawdę*świetnie, dom i tereny wokół uporządkowane i już kolejnego dnia można było się wprowadzać. W ofercie mają też inne prace porządkowe więc jeżeli trzeba rozszerzyć*zakres to pewnie nie będzie najmniejszych problemów.
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 08-12-2016 o 13:05 Powód: Reklamy są niezgodne z regulaminem forum

  7. #7
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    kamil_radkowski

    Zarejestrowany
    Sep 2019
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-649
    Posty
    0

    Domyślnie

    Z własnego doświadczenia wiem, że sprzątanie po budowie bywa często udręczające. Rozwiązałem ten problem dzięki firmie , która w profesjonalny sposób posprzątała/ta budynki mojej firmy. Link do stronki:

    Polecam,
    Kamil
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 09-09-2019 o 11:09

  8. #8

    Domyślnie

    Generalnie, jeśli faktycznie nie masz czasu, żeby samemu to zrobić (np. wynająć sprzęt, tak jak już było wspominane), to firma jak najbardziej będzie okej. Ja korzystałem z poznańskiego i wszystko poszło super, no i całkiem niedrogo. Trwało chwilę, bo sprzątania było sporo i to różnego rodzaju (pył, farba, kleje, jakieś pozostałości po materiałach), ale po wszystkim bez zarzutu.
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 29-10-2021 o 09:42

  9. #9

    Domyślnie

    wybór profesjonalnych urządzeń jest w tym wypadku oczywisty
    reklama na FM jest płatna

  10. #10
    Banned
    Jagnst

    Zarejestrowany
    May 2022
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    09-987
    Posty
    12

    Domyślnie

    Takie rzeczy najlepiej myć na bieżąco jak jeszcze nie wyschły. Farby zdrapuje z paneli nie mam rys, a inaczej nie chciało zejść. To samo robiłam z zaschnietymi plamami po gładziach, delikatnie nożykiem zdrapalam plamki, można wcześniej namoczyc, żeby lepiej schodziło.



    Polecam jednak stronę. Wszystko jest tutaj dobrze opisane.
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 10-01-2023 o 13:02

  11. #11
    Banned
    mati2345

    Zarejestrowany
    Jan 2024
    Skąd
    Jelenia Góra
    Kod pocztowy
    58-500
    Posty
    0

    Domyślnie MS usługi sprzątające

    Polecam profesjonalną firmę sprzątającą MS usługi sprzątające. Zajmują się specjalistycznym sprzątaniem pobudowlanym i poremontowym obiektów wielkopowierzchniowych, hal, apartamentowców oraz obiektów sportowych.
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 26-01-2024 o 13:50

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony