dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 126
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 2520
  1. #21

    Domyślnie

    też mi się podoba, mam wybrane płytki na dół beżowo - brązowe, a na górę chcialabym cos innego. Podobało mi sie też adrenalina cersanitu, np. połączenie białego z różem, zobacz, może też ci się spodoba,
    A ten bonsai ile kosztuje???

    Pozdrawiam Edyta

  2. #22

    Domyślnie

    cena bonsai 34-40 zł, oczywiscie zalezy od "sklepu"....
    ale my myslimy intensywnie o II gat. dlaczego ? podobno paradyz ma II gat baaaaaaaardzo dobrej jakości,.... poza tym ta łazienka bedzie dla domowników , kibelek, umywalka, pralka ... czyli załatwienie pierwszej potrzeby bez biegania na góre oraz pranie i suszenie .... nie chce oczywiście zupełnie byle jakich płytek bo szkoda pieniędzy, czasu i pracy.
    a te płytki bardzo nam wpadły w oko i dlatego (chyba)je wybierzemy ...są nowoczesne i ładne po prostu ... inne niz wszystkie ... taki mały odjazd ...

  3. #23

    Domyślnie

    rzeczywiscie fajne ... i to oryginalne połaczenie z zielenią ...no no http://www.cersanit.com.pl/bath.php?cms_id=1357&lang=pl

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Napisał edyta kozłowska
    też mi się podoba, mam wybrane płytki na dół beżowo - brązowe, a na górę chcialabym cos innego. Podobało mi sie też adrenalina cersanitu, np. połączenie białego z różem, zobacz, może też ci się spodoba,
    A ten bonsai ile kosztuje???

    Pozdrawiam Edyta

    rzeczywiscie piekna ta adrenalina
    wg duzo bardzij odlotowa niz bonsai
    Życie zaczyna sie po trzydziestce!

  5. #25
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    tnk

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    1

    Domyślnie

    My właśnie zrobiliśmy łazienkę i toaletę w plytkach bonsa/ bonsai - biało - różowych i wygląda to świetnie, kolory o wiele bardziej intensywne niż w przypadku adrenaliny i moim zdaniem bardziej eleganckie ale to rzecz gustu

  6. #26

    Domyślnie

    ... masz może jakieś zdjecia... choćby nawet zdjątka .... po niedzieli przywiozą nam te płytki tj. bonsa, i nie wiem do końca jak je ułożyć żeby było ładnie ... myślałam tak : podłoga biała, dwie płytki od podłogi różowe, potem 2 w odcieniu żółtym, border w paseczki i 1 w odcieniu żółtym ?! ... może jakieś sugestie ?! cekam niecierpliwie

  7. #27
    plaza123
    Guest
    plaza123

    Domyślnie

    Jak dla mnie, to wyglada to jak III gatunek filizanki(w roze) made in prl.

    sorry takie mam wrazenie.

  8. #28
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    Cytat Napisał house of $$$$
    Jak dla mnie, to wyglada to jak III gatunek filizanki(w roze) made in prl.

    sorry takie mam wrazenie.

    He,heeee Niestety 75% wzornictwa europejskiego nigdy nie wejdzie i nie przyjmie sie na rynku amerykanskim. Przecietny Smith czy Brown kupi sobie rustykalny czy inny "witkorianski" kamien lub jakas jego podrobke . Pod wzgledem tzw. standardowego wzornictwa przemyslowego przecietny gust Ameryki jest niezwykle ekhmmm..konserwtywny .
    Tak to juz jest , ze np tworcy takiego popartu nie maja u siebie nastepcow robiac z zaczatku ciekawego przeciez stylu kicz wrecz modelowy, natomiast ten trafiajac na rynek europejski towrzy sobie nurt niezwykle progresywny. Co smieszniejsze trafia on z powrotem do Ameryki juz jako sztuka niezwykle elitarna i.... europejska .
    Czemu wiec w Ameryce, kraju samochodowego bogactwa, bugatti jest synonimem wzornictwa awangardowego, snobistycznego i ekscentrycznego kiedy w Europie jest przykladem jedynie estetycznego wyrafinowania ?
    Ba! Sytuacje mozna odwrocic - badziewiata raczej corvetta czy dodge viper sa przedmiotem westchnien Maliniaka z nad Wisly

  9. #29

    Domyślnie

    my mamy dużą łazienkę w Bonsa. Wyszła świetnie, płytki sa przepiekne. Gratuluje gustu
    podłoge mamy malinową (rózową), sciany białe, plus żółte dekory z mozaiką, ale obudowa wanny, geberita i blat pod umywalkę sa znowu z malinowej płytki, plus półeczki koło wanny, pod lustrem. Na styku biała płytka - ściana pomalowana na biało dalismy cienką mozaike, płytki siegaja u nas tylko do1,5 metra.

  10. #30

    Domyślnie

    a moze jakies zdjęcia .... choćby zdjatka ...plizzzzzzz

    sorki babina za niezamierzoną (ale przyznarz ze bezbolesną) zmianę płci ....

  11. #31

    Domyślnie

    podaj mi swój email to ci cos wyślę

  12. #32

  13. #33

    Domyślnie Paradyż płytki Foresta

    Zalezy mi najbardziej na opinii fachowcó, wykonawców i tych, którzy kładki u soebie te płytki. Trochę mnie zastanawia jak tnie się takie płyteczki o prawie metrowej długości? Musi być jakas specjalna maszyna? Chce porobić dekory z płytki tnąc ją wzdłuż...ale boję się, ze będzie się "chrępoliło".... plisss powiedzcie, ze jednak da się i ładnie wygląda

  14. #34

    Domyślnie PESCA/CUERO płytki Paradyż

    Czy ktoś takie posiada bo nie mogę ich nigdzie spotkać?Czyżby już zostały wycofane ze sprzedaży????

  15. #35
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    agata_p

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    1

    Domyślnie Płytki Paradyż, Bambus - kto ma niech sie pochwali...

    Za 2 tygodnie kłade płytki Bambus w łazience ale nie mam na nie jeszcze pomysłu. Jeśli ktos z Was je ma to bardzo prosze o jakies zdjątka.

  16. #36

    Domyślnie

    "boss"ton poruszał ten sam wątek niedawno. Zajrzyj tam

  17. #37

    Domyślnie

    DWA WĄTKI NIŻEJ "BAMBUS PARADYŻA"
    Grazia-Ol

  18. #38

    Domyślnie

    Ładnie wygląda ale tylko cięta oryginalnie. Zwykły fachowiec nie ma odpowiedniego sprzętu do cięcia takich długości. Jednakże Paradyż ma w tej kolekcji również cienkie listwy o 2 szerokościach oraz mozaikę i spokojnie można poszaleć z dekorami Ja poszalałam i jestem w 100% zadowolona. Płytki Z Foresty(ciemne) są genialne nawet pod prysznicem przy najtawrdszej wodzie jaką widziałam na świecie

  19. #39

    Domyślnie B A M B U S -Paradyż -ma ktoś łazienke ?

    Czy ktos z was zrobil lazienke w tej kolekcji ?

    Jesli tak, to baaaardzo prosze o fotki tu na forum lub na [email protected]

    pozdrawiam serdecznie : ))
    Watton
    : )

  20. #40

    Domyślnie

    Poszukja w tym dziel, to znajdziesz całą dyskusję na temat tej kolekcji płytek.

Strona 2 z 126

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony