dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 18 z 18
  1. #1
    Administrator ADMINISTRATOR FORUM Avatar admin
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Murator
    Posty
    280
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie Zapraszamy do portalu ogłoszeniowego - www.OFERO24.pl

    Portal Ofero24.pl działa na rynku usług, zleceń, ogłoszeń. Jest serwisem ogłoszeniowym. Zawiera codziennie aktualizowaną bazę usług, zleceń i ogłoszeń oraz bazę wykonawców.

    W Ofero24.pl można oferować usługi, zlecenia za pośrednictwem Internetu, zamieszczać oferty, tworzyć własne wizytówki, prezentować swoją działalność. Z kolei zleceniobiorcy mogą bezpłatnie wyszukiwać i przeglądać zamieszczone oferty.

    Jest to platforma prezentująca oferty z kategorii Budowa i remont, Instalacje i naprawy, Wokół budowy, Nieruchomości, Praca, Projekty domów, Dom, wnętrza, wyposażenie, Ogród, Finanse i prawo, Sprzęt RTV, AGD, Motoryzacja, transport, spedycja, Zdrowie i uroda, Rozrywka, imprezy, turystyka, Dla dzieci, dla rodziców, Dla firmy i biura, Pozostałe.

    Ofero24.pl jest częścią portalu muratordom.pl, kontynuacją serwisu ogłoszeń drobnych portalu muratordom.pl. Dlatego też społeczność użytkowników największego w Polsce forum budowlano-wnętrzarskiego może integrować dostęp Forum.muratordom.pl z Ofero24.pl. Użytkownicy Forum mogą bezpiecznie logować sie do Ofero24.pl korzystając z nazwy użytkownika i hasła używanych na Forum.muratordom.pl. Z kolei na Forum można dyskutować, wymieniać sie doświadczeniami oraz uzyskać praktyczne porady.

    W razie pytań, prosimy o kontakt: [email protected]

    Pozdrawiamy
    Redakcja
    Kontakt z adminem: [email protected]

    Portal: www.murator.pl

  2. #2

    Domyślnie

    Zdecydowanie odradzam szukanie na tym portalu chyba że szukacie jakiegoś fuszeranta żaden pożądny fachowiec nie będzie robił za grosze przebiją go tam początkujący fachowcy bez doświadczenia , sam 2 razy złożyłem ofertę zrobienia dachu po czym zadzwoniłem do ogłoszeniodawcy ten powiedział że zrobią mu to za 100% mniej i mnie wyśmiał ,a na gwarancji mu nie zależy .a póżniej za takich fuszerantów się poprawia ,szczególnie w moim zawodzie Dekarza

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar 1950
    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Skąd
    Bieruń
    Posty
    8.119

    Domyślnie

    Dobry wieczór
    nie wiem czy to dobry adres,
    ale w niedzielę rejestrowałem się na Ofero24.pl
    do dzisiaj nie zostało aktywowane konto

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar 1950
    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Skąd
    Bieruń
    Posty
    8.119

    Domyślnie

    to se wydłuż

  5. #5
    Administrator ADMINISTRATOR FORUM Avatar admin
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Murator
    Posty
    280
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    grzechu33
    Ofero24.pl jest miejscem jakich mało w polskim internecie. Jest miejscem skupiającym oferujących swoje usługi wykonawców i szukających wykonawców, producentów i klientów na produkty. A że jest konkurencja rynkowa - wydaje się, że nie dotyczy to wyłącznie zawodu dekarza - to raczej nie powinna być NOWOŚĆ. To chyba dobrze, prawda? Można w latwy sposób zweryfikować oferty na Ofero24.pl uczestnicząc w dyskusjach na Form.muratordom.pl.
    Polecam
    Kontakt z adminem: [email protected]

    Portal: www.murator.pl

  6. #6
    Administrator ADMINISTRATOR FORUM Avatar admin
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Murator
    Posty
    280
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał FlashBack Zobacz post
    farciaz ja nie moge bo moje dane sa za krotkie w/g wymagan formularza
    FlashBack prośba o wiadomość na PW z czym jest konkretnie kłopot?
    Kontakt z adminem: [email protected]

    Portal: www.murator.pl

  7. #7
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    antech

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    Białystok
    Posty
    553

    Domyślnie

    +

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał grzechu33 Zobacz post
    Zdecydowanie odradzam szukanie na tym portalu chyba że szukacie jakiegoś fuszeranta żaden pożądny fachowiec nie będzie robił za grosze przebiją go tam początkujący fachowcy bez doświadczenia , sam 2 razy złożyłem ofertę zrobienia dachu po czym zadzwoniłem do ogłoszeniodawcy ten powiedział że zrobią mu to za 100% mniej i mnie wyśmiał ,a na gwarancji mu nie zależy .a póżniej za takich fuszerantów się poprawia ,szczególnie w moim zawodzie Dekarza
    Widocznie sa klienci ceniący sobie cene a nie jakość. Nie znam produktu ani usługi zrobionej tanio i dobrze.

  9. #9
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    beton44

    Zarejestrowany
    Sep 2005
    Posty
    4.848

    Domyślnie

    no nie wiem

    raczej każdy wybierze cenę o 100% niższą...

    coś mnie się zdaje że poziom szkół zbliża się do dna....

  10. #10
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    porucznikzbik

    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-765
    Posty
    26

    Domyślnie

    Jakość to podstawa, fakt, ale ogłaszają się nawet najwięksi wykonawcy w branży budowlanej, więc nie ma co się obrażać na rzeczywistość, panie dekarzu

  11. #11
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar 123budujemy
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-123
    Posty
    132
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    47

    Domyślnie

    U mnie na blogu budowlanym można zamieścić swoje ogłoszenie / ofertę za darmo.
    Prowadzę blog budowlany 123budujemy.pl

    Budowa domu krok po kroku. Budujemy lekko zmodyfikowany projekt "Archiskowronek"...
    Zdjęcia moich ulubionych wnętrz Zdjęcia moich ulubionych wnętrz

  12. #12
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    domowadama

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    21

    Domyślnie

    jakość, jakość, jak toś nie ma pieniędzy i chce zrobić coś najmniejszym kosztem to niestety cena liczy się najbardzijej

  13. #13

    Domyślnie

    Cytat Napisał domowadama Zobacz post
    jakość, jakość, jak toś nie ma pieniędzy i chce zrobić coś najmniejszym kosztem to niestety cena liczy się najbardzijej
    a pózniej ta kasa idzie na poprawki i naprawy.Często trzeba coś usunąć i robić od nowa,jak np;posadzki które wylewają"artyści".

  14. #14
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar intercuuren89
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Siemnocha
    Kod pocztowy
    07-402
    Posty
    27
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    konkurencja konkurencją, ale ceny co nie których fachmanów to strzał w głowę dobrze, że jest jeszcze coś takiego jak praca z polecenia, bo bazując na tego typu portalach bym się nie utrzymał

  15. #15
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    anita_d

    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Zabrze
    Kod pocztowy
    41-800
    Posty
    63

    Domyślnie

    Ja próbowałam integrować oferto24 z kontem z muratora i za każdym razem wyświetla błąd.
    Podając te same dane otrzymuję błąd o nieprawidłowym loginie lub haśle, a jak się poszczęści to, że warunki nie zostały zaakceptowane, mimo że są domyślnie akceptowane (i nic z nimi nie robię)

    (przeglądarka: google chrome)

  16. #16
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar luki8l
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Środa Śląska
    Kod pocztowy
    55-300
    Posty
    59
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    16

    Domyślnie

    Korzystałem już kilkukrotnie z Oferteo i jedyne co mogę zarzucić temu portalowi to mała ilość maili zwrotnych od firm (!). Jest to o tyle dziwne, że składane przeze mnie oferty dotyczyły typowych materiałów budowlanych, jak styropian XPS, stal zbrojeniową, beton, a ostatnio porotherm, terivę, komin i dachówkę...
    Dużo więcej ofert uzyskałem dzwoniąc i wysyłając maile osobiście.
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Dom w budowie: Dom w Wisteriach 2 Termo. Płyta fundamentowa 20cm XPS, Porotherm Dryfix, 25cm Styro Grafit, PC + Reku + CHG

  17. #17

    Domyślnie

    trochę mało popularny ciągle ten portal. mało nowych ogłoszeń. przydałoby się dac mu trochę wiecej reklamy

  18. #18
    WITAJ, czytaj i pytaj... :) Avatar MartynaG.pl
    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    99-400
    Posty
    9

    Domyślnie

    Zapraszam na swój blog z realizacjami budowy i inspiracjami wykończenia wnętrz
    BLOG JEST Z REKLAMAMI, WIĘC STOPKA NIEDOZWOLONA

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony