dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 3107
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 62138

Temat: Nasz domek

  1. #1

    Domyślnie Nasz domek

    Witam, za namową forumowych koleżanek, zakładam tę galerię.
    Może napiszę kilka słów o sobie. Mam na imę Renata i od 2 miesięcy mieszkam z mężem i dwójką dzieci w naszym wymarzonym domku. W środku prawie wszystko wykończone, kilka rzeczy do poprawy, brakuje dodatków, ale na nie obecnie brakuje funduszy , no i mój przyszły ogród to prawdziwa zgroza, w zasadzie to posprzątana budowa, a najgorsze jest to że nie lubię grzebać w ziemi, więc czarno to widzę.

  2. #2

    Domyślnie

    Na początek moje kochane okna.







    Ostatnio edytowane przez joliska ; 10-03-2011 o 07:15 Powód: Trochę uporządkowałam :)

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    reni1980, nareszcie!

    Strasznie się cieszę, że w końcu się odważyłaś, bo naprawdę masz co pokazywać .

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ilona Agata Zobacz post
    reni1980, nareszcie!

    Strasznie się cieszę, że w końcu się odważyłaś, bo naprawdę masz co pokazywać .
    a witam moją ulubioną z forumowych koleżanek, bardzo się cieszę że tak szybko zagościłaś

  5. #5

    Domyślnie



    zaczątek płytek


    zdjecie jadalni i salonu

  6. #6
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Klamki w oknach są naprawdę niesamowite - pierwszy raz takie widzę - ja w ogóle lubię duże okna w dużych ilościach, a Twoje tarasowe są w dodatku suwane - zazdroszczę

  7. #7

    Domyślnie

    łazienka na górze































    Ostatnio edytowane przez reni1980 ; 13-03-2011 o 21:40

  8. #8

    Domyślnie

    domek ? co za skromność bardzo ładnie się zapowiada będę podglądać.

  9. #9

    Domyślnie

    Pięęęękna łazienka..Ja też czekam na dalsze odsłony

  10. #10
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Warmia
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    296

    Domyślnie

    Przepiękna łazienka. Moje marzenie to drewno w łazience, no ale cóż, nie wszystko można mieć. Będę więc zaglądać do ciebie, żeby się pozachwycać

  11. #11

    Domyślnie

    anbama i anagat witam w moich progach, mówię domek ze względu na wielkość, nie całe 200 metrów

    Cytat Napisał Warmia Zobacz post
    Przepiękna łazienka. Moje marzenie to drewno w łazience, no ale cóż, nie wszystko można mieć. Będę więc zaglądać do ciebie, żeby się pozachwycać
    a dlaczego? wbrew pozorom, wcale nie jest takie drogie, jeśli to masz na myśli.

  12. #12
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agalind
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    10.098
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Piękny domek. Łazienka - rewelacja!!!! Uwielbiam połączenie różnych materiałów. Na pewno będę podglądać
    Czym jest pokryty dach, bo wygląda ciekawie?

  13. #13

    Domyślnie

    agalind to dachówka tegalit z brassa, witam i pozdrawiam

  14. #14

    Domyślnie

    No wkońcu jest galeria . Nie ładnie tak kłamać i pisać, że nie masz co pokazać . Obserwuję cały czas Twoje dzieła, które zamieszczasz na forum i jestem pod wrażeniem. Super wnętrza, konsekwentnie urządzone. Gratuluję smaku i stylu
    Było bardzo daleko, teraz już tylko daleko do celu...

    Rzeczywistość dziś to utopia wczoraj.
    Le Corbusier

  15. #15

    Domyślnie

    Reni zapisuję Twoją galerię w ulubionych.Z reszta juz wiesz , ze Cie "podglądam "od dłuższego czasu.A teraz będziemy miały Twoje wnetrza w jednym. Więc czekamy na dalsze odsłony.Wklej pozostałe zdjęcia. Wreszcie pokazałaś elewacje i "moje" dłuuuugie okno Czy się nie mylę , ze ono będzie kontynuowane w postaci deseczek> Na górze przy oknie balkonowym tez chyba widzę stelaż pod drewno.... Zdradź prosze jak bedzie to wykonane?Jaki sposób montażu i z jakiego drewna....

    Reni i jeszcze mam pytanie co do panelu na wannie.Podałaś mi stronę z cennikiem DHL i tam znalazłam merbau z fugą w cenie 560zł za format 62cm x 242cm. i mam pytanie jak biegną fugi? równolegle do dłuższego czy do krótszego boku?

  16. #16

    Domyślnie

    rere79 czekałam na ciebie i witam serdecznie!!!!!!!!!!!

    Agi również witam, fuga biegnie równolegle od krótszego do dłuższego boku.

  17. #17

    Domyślnie

    Agi tak elewacja z drewna egzotycznego, to tatajuba.


  18. #18

    Domyślnie

    Cytat Napisał reni1980 Zobacz post
    rere79 czekałam na ciebie i witam serdecznie!!!!!!!!!!!

    Agi również witam, fuga biegnie równolegle od krótszego do dłuższego boku.
    Agi źle napisałam, poprawnie to fuga biegnie równolegle od krótszego boku względem długiego

  19. #19
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    reni, heloł! fajnie że założyłaś galerię. A co tak skromnie wkleiłaś fotki? Ja się pytam gdzie jest Twoja cudna kuchnia, fajowe pokoje dzieciaków i ekstra salon co?

  20. #20

    Domyślnie

    Cytat Napisał MarJel Zobacz post
    reni, heloł! fajnie że założyłaś galerię. A co tak skromnie wkleiłaś fotki? Ja się pytam gdzie jest Twoja cudna kuchnia, fajowe pokoje dzieciaków i ekstra salon co?
    a witam serdecznie, jak wkleję wszystko to co będę potem wklejać, ha,ha

Strona 1 z 3107

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony