dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3107
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 62138

Temat: Nasz domek

  1. #41
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    reni, czy te szufladki w wiszących szafeczkach to ikea?
    Nie chcę być nudna i powtarzać, ale cudnie u Ciebie

  2. #42

    Domyślnie

    Cytat Napisał MarJel Zobacz post
    reni, czy te szufladki w wiszących szafeczkach to ikea?
    Nie chcę być nudna i powtarzać, ale cudnie u Ciebie
    tak ikea, sa jeszcze szare, czarne, białe a nawet w lakierze na polysk, czerwone niestety były na wyprzedaży, wiec padlo na nie, myślalam o tych szarych ale jak teraz patrzę to myśle że troszkę ożywiły ten pokoik, pozdrawiam

  3. #43
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Cytat Napisał reni1980 Zobacz post
    tak ikea, sa jeszcze szare, czarne, białe a nawet w lakierze na polysk, czerwone niestety były na wyprzedaży, wiec padlo na nie, myślalam o tych szarych ale jak teraz patrzę to myśle że troszkę ożywiły ten pokoik, pozdrawiam
    O to świetnie, bo właśnie mam w planach zerżnąć od Ciebie te półki z szufladkami i też tak powiesić na ścianie u córki
    Czerwone u Ciebie idealnie pasują, u mnie będzie tapeta liliowo,wrzosowo,różowo, szara więc każdy inny od czrwonego kolor, który wymieniłaś będzie pasował.

  4. #44

    Domyślnie

    Reni1980 jestes zadowolona z tych opraw Briluxa w kuchni?Chodzi mi o wygląd samej oprawy ale rownież o to jakie dają światło .
    Bardzo podobne oprawy ma chors http://www.chors.pl/index.php?l=pl&m=3&r=80&p=148 ale niestety cena nie jest juz taka fajna.Ze zdjęć wydaje mi sie ze obie firmy maja podobne rozwiazanie jeśli chodzi o źrodlo światła (żarowka odwrócona jest w stronę odbłysnika czyli chyba nie razi tak bezposrednio jak "zwykly" halogen ) Widać ze chors ma bardzo ładną tą stal szczotkowaną natomiast na zdjeciach brilux trudno ocenic jak wyglada ramka tej oprawy.Mogłabys zrobic jakieś zblizenie swojej oprawy?-prosze
    Jeśli kupowłas je przez neta to poprosze o namiar na stronke.Nie wiem czemu ale na niektoróch pisze ze jest dość dlugo termin oczekiwania i proponują oprawy Mateo a te juz mniej mi sie podobają.
    kaka

  5. #45

    Domyślnie

    ja jestem zadowolona z tych opraw, za tę cenę są ok, oglądałam chorsy i te które mam i doszłam do wnosku ze różnica w cenie nie jest adekwatna do róznicy wykonania, te które ja mam są metalowe i pomalowanie farbą, w słońcu delikatnie świecą, ale wogóle nie przypominają stali szczotkowanej, trudno tak doradzić to chyba zależy od zasobności portfela, ja tę róznicę wolałam wydać na coś innego.

    zdjęcie w wolnej chwili

  6. #46

    Domyślnie

    To czekam na fotki i poprosze o namiar na sklep (jeśli kupowalaś netowo) bo ja rownież wole wydać zaoszczedzone pieniążki na inne rzeczy zwłaszcza ze cała wykończeniówka dopiero przede mną a już nie wiem skąd wziaść an to fundusze.Bede musiała poszukać jeszcze pojedynczych opraw w podobnym kolorze bo te z briluxa sa za duze .
    Rozumiem że zadawala Cie swiatło jakie one daja?
    kaka

  7. #47

    Domyślnie

    obiecane zdjęcie



  8. #48

    Domyślnie

    Tubądzin kolekcja colour

  9. #49

    Domyślnie

    Cytat Napisał MagdaBartek Zobacz post
    Dziękuję piękny dom - ma styl. Pozdrawiam serdecznie i będę podglądywac
    bardzo dziękuję

  10. #50

    Domyślnie

    moje schody



















    Ostatnio edytowane przez reni1980 ; 13-03-2011 o 09:08

  11. #51
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    syla_mama

    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Posty
    7

    Domyślnie

    Mam pytanko: Co to za płytki w łazience, chodzi mi o te szare.Dzięki.

  12. #52

    Domyślnie

    Dopisuję się, jako wielbicielka Twoich wnętrz.
    Wreszcie będzie można obejrzeć wszystko w jednym miejscu.
    Zadałam już to pytanie na Łazienkowym wątku, ale powtórzę i tutaj.
    Reni - wyczytałam, że w łazience masz wannę, umywalki i miskę każdą z innej firmy. Czy zauważalne są dla ciebie różnice w odcieniu bieli?

  13. #53

    Domyślnie

    Cytat Napisał syla_mama Zobacz post
    Mam pytanko: Co to za płytki w łazience, chodzi mi o te szare.Dzięki.
    to tubądzin kolekcja braid

    Cytat Napisał mefiko Zobacz post
    Dopisuję się, jako wielbicielka Twoich wnętrz.
    Wreszcie będzie można obejrzeć wszystko w jednym miejscu.
    Zadałam już to pytanie na Łazienkowym wątku, ale powtórzę i tutaj.
    Reni - wyczytałam, że w łazience masz wannę, umywalki i miskę każdą z innej firmy. Czy zauważalne są dla ciebie różnice w odcieniu bieli?

    nie, kompletnie nie widzę różnicy jeśli chodzi o toaletę czy umywalkę, bo wanna jest akrylowa, więc nie ma z czym porównać

  14. #54

    Domyślnie

    Reni śliczne dzieki za fotke Mam ostatnia prośbe i przestaje nudzić z tymi lampami-jeśli zamawialaś przez neta podaj proszę linka do sklepu .
    kaka

  15. #55

    Domyślnie

    Cytat Napisał kakusek Zobacz post
    Reni śliczne dzieki za fotke Mam ostatnia prośbe i przestaje nudzić z tymi lampami-jeśli zamawialaś przez neta podaj proszę linka do sklepu .
    hejka, zamawiałam przez alergo, ale teraz nie mogę ich znaleźć, braklo mi nawet jednej lampy i kupowałam gdzie indziej, także tu ci nie pomogę

  16. #56

    Domyślnie

    Cytat Napisał reni1980 Zobacz post
    nie, kompletnie nie widzę różnicy jeśli chodzi o toaletę czy umywalkę, bo wanna jest akrylowa, więc nie ma z czym porównać
    Dziękuję za info

  17. #57

    Domyślnie

    Ok -dziekuje i tak juz duzo pomogłas
    kaka

  18. #58
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Jordi

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    12
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Bardzo fajne okna , szczególnie kuchnia i jadalnia . Jeżeli mółbym poprosić to napisz jaki wymiar ma to okno w kuchni?
    Ostatnio edytowane przez Jordi ; 13-03-2011 o 11:07

  19. #59

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jordi Zobacz post
    Bardzo fajne okna , szczególnie kuchnia i jadalnia . Jeżeli mółbym poprosić to napisz jaki wymiar ma to okno w kuchni?

    witam, wymiary okno dłuższe 240 dł, okno krótsze 150 dł, wysokośc 70 cm, pozdrawiam

  20. #60

    Domyślnie

    pokój mojego syna












Strona 3 z 3107

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony