Witam wszystkich forumowiczów!

Od jakiegoś czasu z żoną nosimy się z zamiarem wybudowania własnego domku co by już w bloku dłużej nie kwitnąć i dzieci w normalnych warunkach wychować
I tak po długim i mozolnym procesie rycia i kopania w świecie projektów natrafiliśmy na projekt Aslan 2 http://www.domenaprojekt.pl/pr/opis/n/43.aspx z DOMENY.
Domek ten urzekł nas prostotą formy i funkcjonalnością wnętrza. Na pierwszy rzut oka konstrukcja domu nie wygląda na zbyt skomplikowaną (co może się wiązać z niższymi kosztami realizacji takiego projektu). W Domenie powiedziano mi, że projekt jest bardzo świeży bo z grudnia 2010 roku i to mi dało trochę do myślenia. Mianowicie jak można się domyślić świeże projekty mają to do siebie, że niewiele osób je budowało a co za tym idzie nie wiadomo tak naprawdę jakie potencjalne wady i usterki czyhają na inwestora w trakcie ich realizacji. Z uwagi na to, iż jesteśmy kompletnymi laikami w tej materii zwracamy się w stronę Was, doświadczonych o wszelakie rady i wskazówki co w tym projekcie może być nie tak (mając na uwadze fakt, iż nie ma projektów doskonałych).

Serdecznie pozdrawiamy i liczymy na szeroki odzew