dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 40
  1. #1
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie Czy ta komoda jest ładna?



    Czy pasuje do nowoczesnego wnętrza, na korytarz? Czy raczej jest zbyt mało oryginalna i zwykła lub brzydka poprostu?
    Chodzi o białą.

    http://www.kolorowychsnow.pl/pl/Prod...COSMIC-5/Show/

    Może macie propozycje szafek, komódek, które pasowałyby do nowoczesnego wnętrza, a które byłyby dość ciekawe i oryginalne, żeby przyciągały wzrok.
    Ostatnio edytowane przez monikaa13 ; 14-03-2011 o 08:01

  2. #2

    Domyślnie

    Barxdzo subiektyny temat
    Mnie się nie podoba.

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Mnie się podoba - na pewno pasuje do nowoczesnych wnętrz.

  4. #4

    Domyślnie

    mnie sie podoba, do nowoczesnych wnętrz ok, ale wtedy dodatki muszą byc w tym samym kolorze
    aksamitkowy dom
    komentarze

    Laim*PL Domowa Hodowla Kotów Rasowych Ragdoll

  5. #5

    Domyślnie

    Bardzo mi się podoba ta komoda. Wiem, że Ty chcesz białą, ale ta zieleń też fajna.
    Kolor odważny, ale ciekawie wyglądałby jako akcent do głębokiej szarości na przykład

  6. #6
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Dzięki za opinie.

    Taki kolor odpada. Fajny jest, żywy i ciekawy ale ja mam białą kuchnię otwartą na salon i korytarz, a w niej grafitowe ściany i żółte kafelki więc zielony nijak tu pasuje. Dlatego pomyślałam nad białym. Jeszcze jeden plus tej komody...nogi wenge Ponieważ jakimś niezrozumiałym cudem zrobiłam szafę wnekową w hallu wenge, to te nogi by może do niej pasowały?

    Poproszę o kolejne opinie.

    Tej i tak nie kupię ale dałabym do zrobienia na wzór. Dlatego pytam o nią ale też szukam innych, fajnych i oryginalnych komód czy szafek na korytarz.

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    wolałabym już powieszaną całkowicie, bo oczami wyobraźni widzę te "koty" zbierające się za podpórką i ekwilibrystykę miotłą, by je usunąć

  8. #8
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    wolałabym już powieszaną całkowicie, bo oczami wyobraźni widzę te "koty" zbierające się za podpórką i ekwilibrystykę miotłą, by je usunąć
    O to się w ogóle nie boję i tak prawie codziennie odkurzam. Miotły raczej nie używam.

  9. #9

    Domyślnie

    zółta by ci pasowała!
    mi też się podoba!
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  10. #10

    Domyślnie

    też mi się podoba, i biała i zielona !!!

  11. #11
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Cytat Napisał duś Zobacz post
    zółta by ci pasowała!
    mi też się podoba!
    A gdzie ja żółtą dostanę??? No chyba, że...i tak dam do zrobienia więc mogę i żółtą zrobić ale nie wiem czy to nie za dużo żołtego będzie.

  12. #12
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    A co sądzicie o takim pomyśle?


  13. #13
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Ta jest świetna, ale pod warunkiem, że będzie pasowała stylistycznie do reszty wnętrza... Przyznam, że gubię się w Twoim urządzaniu Jest szansa, ze zaktualizujesz dziennik?

  14. #14
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Cytat Napisał joliska Zobacz post
    Ta jest świetna, ale pod warunkiem, że będzie pasowała stylistycznie do reszty wnętrza... Przyznam, że gubię się w Twoim urządzaniu Jest szansa, ze zaktualizujesz dziennik?
    Joliska nie mam dziennika mieszkania. Mój dziennik założyłam kiedyś tam, kiedy planowaliśmy budowę. Mieliśmy już wszystko przygotowane aż tu nagle, bach...nie dostaliśmy pozwolenia.
    Kupiliśmy zatem mieszkanie i powoli je urządzam.

    Nie wiem czy chcę zakładać dziennik, chyba nie ma po co. Moje mieszkanie na pewno nie będzie jakieś super i nie będzie nadawało się do pism wnętrzarskich

    Pytam tu o różne rzeczy i dziękuję Wam za porady.

    W kuchni stanęło na tych żółtych płytkach. O kuchni mam wątek - link w sygnaturze. Do urządzenia został mi przede wszystkim przedpokój i salon i tak powoli zbieram pomysły. Ze względów finansowych nie mogę tego wszystkiego robić na raz.

    Cytat Napisał joliska Zobacz post
    Ta jest świetna, ale pod warunkiem, że będzie pasowała stylistycznie do reszty wnętrza...
    Do jakiego wnętrza ona pasuje?

  15. #15
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    O widzisz, info o zamianie budowy na kupno mi umknęło i dlatego pytałam o dziennik (zmyliła mnie Twoja sygnatura).

    Do jakiego wnętrza pasuje beżowo-czarna komoda w stylu new-vintage? Do nowoczesnego, ale bez szaleństw kolorystycznych - niech gra pierwsze skrzypce... Widziałabym ją w towarzystwie białych ścian, lustra w srebrnej ramie - coś z klimatów Darcy

  16. #16
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Ja właśnie chciałabym nowoczesne wnętrze ale nie minimalistyczne, nie super nowoczesne - bo też mnie na takie nie stać.

    Korytarz planowałam jasno szary. Podłogę mam ciemną grafitową. Szafę w zabudowie w nieszczęsnym kolorze wenge Kiedyś doradzono mi w róg korytarza dać białą komodę. Dlatego teraz jej szukam. W korytarzu chciałabym jeszcze dać ramki ze zdjęciami i ew. jakiś napis.

    To ten róg. Teraz tam stoi tymczasowy stolik. Nad komodę planuję ramki.


  17. #17
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    W takim otoczeniu ta komoda nie zagra Jakoś bardziej neokolonialnie mi to wygląda...

  18. #18
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    A jaka zagra?

  19. #19
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    A możesz zrobić zdjęcie w świetle dziennym? Tu są mocno przekłamane kolory...

  20. #20
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie





    Tego kącika akurat nie mam.

    Co do kolorów to drzwi są wenge ale taki jasny, szafa ciemny wenge, drzwi wejściowe całkiem inne ale ich nie bierzemy pod uwagę jeśli chodzi o kolor (takie już były i na razie zostaną). Podłoga grafitowa ze wstawkami białymi (ale nie są całkiem białe, raczej brudno białe). Ściany są nie pomalowane.

    I dla przypomnienia kuchnia:
    Ostatnio edytowane przez monikaa13 ; 15-03-2011 o 19:20

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony