dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    woraf

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    1

    Exclamation Łazienka na półpiętrze. Czy to bezpieczne?

    Witam serdecznie.
    Jestem nowa na forum. Bardzo proszę o podpowiedź bardziej doświadczonych.

    Mamy w planach kupić projekt z garażem dwustanowiskowym, nad którym mąż uparł się zrobić łazienkę (w pokoju nad garażem). A z niej drzwi do suszarni i pralni.
    Dom (ukochany Zefirek II) ma poddasze użytkowe, gdzie są 3 pokoje, w tym sypialnia rodziców z łazienką i garderobą. OK.

    Pozostałe dwa pokoje (jeden powiększony o zaplanowana w projekcie łazienkę, którą mamy właśnie zamiar przenieść na półpiętro) przeznaczone są dla dzieci.

    BARDZO SIĘ BOJĘ o to, aby dziecko wstając w nocy do łazienki nie spadło po schodach na dół

    Myślałam już o zabezpieczeniach typu półoświetlenie, lampki, drzwiczki, barierki, ale jeżeli zapomni ktoś zamknąć...
    W nocy każdy jest mniej przytomny niż za dnia. Tym bardziej małe dzieci

    A tych cholernych dwóch schodków z poddasza na półpiętro nijak (podobno) da się zlikwidować

    Już nawet myślałam o tym, aby zrobić właśnie tam sypialnię rodziców z łazienką i garderobą, a w miejscu naszej sypialni właśnie łazienkę dla dzieci.

    Co o tym myślicie? Proszę o pomoc >>>

    Czy zrobienie łazienki na półpiętrze nadal będzie mi spędzało sen z powiek w trosce o bezpieczeństwo naszych Skarbów?

    Będę wdzięczna za odpowiedzi.

  2. #2

    Domyślnie

    Ja bym się bała o dzieci, chyba że nie macie już takich zupełnie małych.

  3. #3

    Domyślnie

    My mamy nad garażem naszą sypialnię, prowadzą do niej 3 schody. Bardzo szybko się do nich przyzwyczailiśmy. Co noc wędrujemy do budzącego się dziecka, na korytarzu zawsze palą się ledowe lampki w podłodze, inaczej panowałyby tam egipskie ciemności.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony