dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 74

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar klaudiuszozo
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Ozorków
    Posty
    1.453
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie Dziennik Agaty i Klaudiusza - Sadyba B

    Długo się zastanawiałem czy zacząć pisać swój dziennik, ale muszę przecież mieć takie miejsce w sieci, do którego będę mógł wrócić i przemyśleć ile pracy wykonałem i ile jeszcze przede mną.
    Na początku kilka zdań na temat projektu. Miała być Lawenda II B z horyznotu, potem dom w Czarnuszce 2g, dom w Kalateach 2. Ale biorąc pod uwagę rozmiar dachów, ich skomplikowanie przy budowie, cały dom byłby na pewno dużo za drogi na moje możliwości. W końcu stanęło na Sadybie B z pracowni Opusdom. Dlaczego Sadyba? Ponieważ ma kuchnię z przodu, ma spiżarnię przy kuchni, nie ma otwartych schodów, ma garaż na dwa auta, fajne schody do salonu, duże pokoje i w miarę prosty dach do konstrukcji.
    Kilka słów na temat budowy i materiałów. Przy budowie będzie pracowała (mam taką nadzieję) cała moja rodzina. Tata, dwaj bracia, ja, i oczywiście najważniejsza osoba dziadek, który jest/był mistrzem na setkach budów m.in. Szpitala Wojewódzkiego w Zgierzu.
    Obecnie jestem na etapie czekania na mapkę do celów projektowych, adaptacji i składania wniosku do starostwa. Chciałbym móc wbić pierwszy szpadel w okolicach czerwca, ale może być bardzo ciężko.
    Na koniec dodaję zdjęcia działki, a na niej właściciela i niedługą współwłaścicielkę i brata kopiącego dołek na słupek.








    Ostatnio edytowane przez klaudiuszozo ; 23-06-2011 o 19:49

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony