dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    sosik

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Głogów
    Kod pocztowy
    67-200
    Posty
    11

    Domyślnie DANIEL - komentarze

    Proszę o komentarze do dziennika: http://forum.muratordom.pl/showthread.php?175210-Daniel

  2. #2

    Domyślnie ytong

    witam, budujesz, widzę, z ytonta, ale chyba 24 cm, ja mieszkam już drugi rok w 40-tce, bez ocieplenia, tylko tynk, świetna sprawa, ciepły zimą, latem trzyma chłód, jest ekstra; wybierz okna Urzędowskiego, trochę drogie, ale sprawują się OK, z tym że od wschodu (w kuchni) mam potrójne szyby i od południa (tarasowe) też trzyszybowe; ogrzewanie mamy wszędzie elektryczne (maty grzejne), też świetna sprawa, jest cieplutko i niedrogo (taryfa G12 weekend); też mamy parterowy, strych jest tylko strychem, i tutaj ostrzegam: ktoś nas namówił na sufit z desek, profili, ocieplony watą, bo po co, bo taniej i takie tam. Lepiej zrób normalny, wylany betonowy. My żałujemy, że tego nie zrobiliśmy, życzę powodzenia w zmaganiach, pozdrawiam
    rubinowa

  3. #3
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    sosik

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Głogów
    Kod pocztowy
    67-200
    Posty
    11

    Domyślnie

    Co do Ytonga - część elewacji będzie z klinkieru lub innych kształtek ceramicznych - nie wiem jeszcze czy będą to płytki klejone do styropianu, czy np. kształtki na konstrukcji typu Novabrick a może Euronit lub jakiś wynalazek poliuretanowo-klinkierowy ? nie wiem ... dlatego Ytong 24 cm pozostawia mi najszersze pole manewru.
    Urzędowski - zawsze myślałem, że robi tylko drzewo ... a ja jakoś nie jestem przekonany aby dopłacać kilkadziesiąt procent do drzewa ... choć widzę, że ma też PCW w ofercie.
    Strop już zamówiony i zapłacony - opierać się będzie na pasie dolnym wiązara w części budynku a częściowo tylko podwieszony sufit to pasa dolnego wiązarów.
    Dzięki za życzenia !
    Ostatnio edytowane przez sosik ; 30-05-2011 o 10:52

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Witaj.

    O tu już koniec budowy.

    Powodzenia.

  5. #5
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    lord_black

    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    Kraków
    Posty
    125

    Domyślnie

    Witam
    Bardzo ciekawy projekt, podoba mi sie pomimo,ze nie lubie parterowek. Dziennik prowadzony bardzo rzeczowo. Jeszcze nie raz tu zajze.

    Powodzenia

  6. #6

    Domyślnie

    Witam, jak tam postępy, bardzo mi się podoba ten projekt z modyfikacjami które pan wprowadził, pozdrawiam

  7. #7
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    sosik

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Głogów
    Kod pocztowy
    67-200
    Posty
    11

    Domyślnie

    Miło mi to słyszeć
    Postępy są, skończone tynki, praktycznie całość ocieplona, dach ukończony w 99%, pomalutku zaczyna się robota wewnątrz, sufity itp. ... w przyszłym tygodniu będzie już skończony dach wtedy wrzucę jakieś zdjęcia.
    pozdrowienia

  8. #8
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    jajcekts

    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Poznan
    Kod pocztowy
    60-461
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam sosik

    Musze przyznac że szukam projektu od dluzszego czasu i Daniel spełnia wszystkie wymagania.
    Pogratulować zmian, jak je zobaczyłem to pomyślałem sobie że gdybym stawiał Daniela to pewnie zrobiłbym podobnie bo potrzebuje 4 sypialni ( 1 goscinna wiec moze byc jakas mala zeby goscie za dlugo nie zostawali )
    Czy była by możliwość kontaktu mailowego chciałbym zapytać o kwestie kosztów i czemu wybrał Pan wiazary vs standardowa wiezba drewniana.
    Pewnie będę mieć pare innych pytań jak się zdecyduje na ten projekt.
    Jeśli molbym prosić o dokładniejsze zdjęcie rzutu po przerubkach chciałbym zobaczyć wymiary jak wyszły bo dokładnie nie widac tu na tym.

    Dziękuje i pozdrawiam

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony