dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 534 z 534
Pokaż wyniki od 10.661 do 10.665 z 10665
  1. #10661
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar minertu
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Wodzisław Śląski
    Kod pocztowy
    44-348
    Dzielnica
    Skrzyszów
    Posty
    5.942
    AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR KOTŁÓW RBR. Sprzedaż,montaż,serwis kotłów z podajnikiem automatycznym na paliwa stałe eko groszek oraz pellet. minertu.eu Wodzisław Śl., Rybnik, Żory, Jastrzębie Zdrój, Racibórz, Gliwice

    Domyślnie

    Dokładnie to nie błąd ludzki. To tylko spaw z zastrzału .

  2. #10662

    Domyślnie

    Spaw zastrzału na środku ściany paleniska?

  3. #10663
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar animuss
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Warmia&Mazury
    Posty
    4.820

    Domyślnie

    Cytat Napisał kamil777 Zobacz post
    Mam Pep 25 kw od 2012 tokut.
    Chyba masz Oep 25 kw, Ogniwo eko Plus.
    Na pocieszenie mogę dodać, mój, innej firmy po 7 latach zaczął cieknąć, a po zaspawaniu pociągnął jeszcze sezon i poszedł na złom.
    Źródła ciepła na paliwa stale w nowo budowanych domach, powinno się kalkulować razem z kominem i każdym dodatkowym m2 kotłowni potrzebnej do obsługi takiego kotła.

    PV 9,72 kWp dach. Kocioł Rakoczy 38kW-MultiFun i Ecoal, komora szam.
    Dom-440m2 do ogrzania. Sezon 2015-2016
    https://forum.muratordom.pl/album.php?albumid=4756

  4. #10664

    Domyślnie

    Ale syf w tym kotle, nie wyczyszczony, nie wyskrobany, toteż taki skutek. Mam kociołek 19 lat, i o niego dbam. Nigdy nie wrzucam wilgotnego paliwa, nawet drewna wysuszam do zerowej wilgotności

  5. #10665

    Domyślnie

    Cytat Napisał Alessandro Zobacz post
    Ale syf w tym kotle, nie wyczyszczony, nie wyskrobany, toteż taki skutek. Mam kociołek 19 lat, i o niego dbam. Nigdy nie wrzucam wilgotnego paliwa, nawet drewna wysuszam do zerowej wilgotności
    Widzisz kawałek a twierdzisz że smoluch, opał zawsze suchy kupowany latem, kolega wyżej pokazuje wyciek z powodu korozji zwykłego śmieciucha, ja nie kupiłem swojego Oep gdzieś od firmy garażowej płacąc 9000 zł w 2012 roku też liczyłem że posłuży mi dłużej, otrzymałem w tej cenie bubel ponieważ nikt mi nie powie ze ten wyciek jest spowodowany złym użytkowaniem. Dziura na środku ściany gdzie nie ma żadnych elementów łączących się ze sobą. Producent doskonale o tym wiedział, mogli chociaż nad spawać łate a tylko tak nasmarkali.... Wszędzie są błędy w produkcji, decydując się na ogniwo sądziłem że place za jakość...

Strona 534 z 534

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony