dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie jaka podbitka PCV komorowa czy siding ?

    Komorowa wydaje mi sie bardziej sztywniejsza. Jeden z fachowców próbuje mnie przekonać ze komorowa to przeżytek, że przyszłość to siding ? Dodam że u mnie będą długie odległości paneli i zależy mi na sztywności paneli. Która będzie lepsza ?

  2. #2

    Domyślnie

    jakiś nawiedzony ten fachowiec, oba rodzaje funkcjonują z powodzeniem obok siebie, widocznie nie umie lub nie chce robić na panelu komorowym, wiadomo co położyć 10 cm to nie od razu 30
    ja zdecydowałem się na panel komorowy, bo ponoć właśnie sztywniejszy, gęściej mocowany, solidniejszy, narazie nie narzekam, najdłuższe panele maja chyba coś ok. 1,3mb i nie zauwazyłem zeby było z nimi coś nie halo, do tego panel wentylacyjny mogłem sobie umieścić tam gdzie chciałema nie być ograniczony rozstawem co 30 cm, podstawa oczywiście to zakup paneli czy sidingu który jest przeznaczony do zastosowań zewnętrznych
    Ostatnio edytowane przez edde ; 01-05-2011 o 14:43

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Andrzej Wilhelmi
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-313
    Dzielnica
    Polesie
    Posty
    14.207

    Domyślnie

    A no jacy "fachowcy" takie rady. Na szczęście kończy się czas "fachowców" a zaczyna profesjonalistów. Tacy "fachowcy" to przeżytek. Z tych dwóch materiałów zdecydowanie siding o profilu kanałowym. Pozdrawiam.
    miłego dnia
    mój nowy adres e-mail: [email protected]

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony