dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie dom parterowy z dachem kopertowym jak rozbudować?

    Mam pytanie może ktoś już przerabiał temat a mianowicie chce rozbudować domek po rodzicach kostka parterowa z lat 80-tych z dachem kopertowym.Dach wiekowy do wymiany więc pomyślałem aby trochę podnieść dwa spady jakieś facjatki może ktoś już coś podobnego robił i ma jakieś propozycje,zdjęcia lub projekty z przyjemnością bym odkupił .Z góry dzięki

  2. #2

    Domyślnie

    bartek nie możesz takich rzeczy odkupywać. Żeby zrobić remont domu w zakresie jakim napisałeś musisz zatrudnic projektanta (konstruktora), musisz mieć projekt przebudowy i zgodę (powiatu lub gminy) na przebudowę. To nie jest prosta sprawa z takim remontem domu....

  3. #3

    Domyślnie

    tak to ja wszystko wiem ale mi chodzi o to że ja nie mam żadnego poglądu jak to może wyglądać a może ktoś przerabiał ten temat i ma jakieś materiały różnego rodzaju gazety (miesięczniki ,tygodniki) lub gotowe wzory projektów którymi mógł bym się zainspirować abym mógł podpatrzeć i podpowiedzieć ewentualnie projektantowi żeby wyszło coś ciekawego o to mi chodziło
    Ostatnio edytowane przez bartekiaga1 ; 22-03-2011 o 18:49

  4. #4

    Domyślnie

    Może to Cię zainteresuje. Forumowicz właśnie rozbudował taką podpiwiniczoną kostkę.

    http://forum.muratordom.pl/blog.php?...Rafała/page75

  5. #5

    Domyślnie

    tak chodzi o te że parter mam wykończony kuchnia dwa pokoje i szkoda tego tak zostawić 3 sciany ocieplone,okna wymienione na plastiki w kolorze dębu. I interesuje mnie rozbudowa a dach do wymiany a przy okazji myślałem o zagospodarowaniu poddasza w tę sposób aby podmurować dwie ściany i zrobić dwa spady skoro i tak mam dach do wymiany.

  6. #6

    Domyślnie

    nikt nic nie ma z materiałów aby coś podpowiedzieć

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony