dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Sprawdzony organizator kolonii letnich (Wawa)

    Czy możecie mi polecić (z doświadczenia) firmę organizującą letni wypoczynek dla dzieci?
    Moje dzieci w tym roku wybierają się po raz pierwszy i chętnie bym skorzystała z poleconych adresów.
    Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    A może coś takiego: http://www.obozy-taneczne.pl/ ?
    Wypoczynek nad morzem a do tego warsztaty taneczne. Organizują wyjazdy letnie i zimowe od kilku lat, można ich sprawdzić. A w zeszłym roku był zorganizowany także wyjazd z Warszawy. Oczywiście nie są to zwykłe kolonie, ale to może nienajgorzej, że dzieciaki będą miały tez trochę zdrowego ruchu?

  3. #3

    Domyślnie

    Moi synowie zdecydowanie nie są taneczni, ale dzięki za odzew.

  4. #4

    Domyślnie

    No tak, to może być przeszkoda Mam nadzieję, że znajdziesz im coś fajnego. Powodzenia

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Moja córka jeździła przez 2 lata do Huzara (KJ Huzar) pod Wawą. Plus - bo blisko, można odwiedzić. A walorem albo przeszkodą może być jazda konna. Bardzo sobie chwaliła te wyjazdy, ale w tym roku znalazłam obóz pod Łodzią - nie chce mi się jej wozić.
    Wejdź sobie na stronę www tego Huzara i popatrz. Ale szybko, w kwietniu mają same resztki terminów...

  6. #6
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    budowniczy212

    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-466
    Posty
    1

    Domyślnie

    Jeśli w tym roku tez szukasz kolonii letnich dla swoich dzieci. To spróbuj może coś takiego http://www.trybala.com.pl/lowcy-przygod.
    Mają swoje ośrodki w górach i w nich robią kolonie letnie dla dzieci. Powodzenia

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony