dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 22

Temat: Bramy NITUS

  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mfaruga

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Pszczyna
    Kod pocztowy
    43-200
    Posty
    2

    Domyślnie Bramy NITUS

    Witam,

    czy ma ktoś jakiekolwiek doświadczenia z bramami garażowymi firmy NITUS? Będę wdzięczyny za opinie.

    pozdrawiam,
    Michał

  2. #2
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar ciężarek74
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    DOMASZCZYN
    Kod pocztowy
    55-095
    Posty
    26

    Domyślnie

    Witamcie mfaruga.mam takie srednie doswiadczenie z tymi bramami.po 1 brak jakiejkolwiek instrukcji montażu,po 2chyba producentowi niechce sie dbac o jakosc brama zarazem o klijentów bo nawet nie nawiercają otworów pod zawiasy. Proponowałbym ci sie zastanowic nad kupnem tej bramya bardziej polecił bym wisniowskiego.jak masz jeszcze jakies pytania to pisz

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mfaruga

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Pszczyna
    Kod pocztowy
    43-200
    Posty
    2

    Domyślnie

    Dziękuje,

    zastanawiam się nad kupnem bo firma została polecona - nie znalazłem jednak zbyt wielu informacji w sieci. Myślę, że pójdę w kierunku czegoś z bardziej wyrobioną marką - może Hormann. Nie ma chyba sensu eksperymentować - szczególnie, że ceny porównywalne.

    pozdrawiam,
    Michał

  4. #4
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    faat32

    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam!
    Mam nadzieję , że nie kupiłeś tego badziewia na które ja się zdecydowałem rok temu. Po zaledwie 3 miesiącach użytkowania musiałem już ją reklamować i jak myślisz, przyjechał ktoś? Do dnia dzisiejszego nikogo od nich nie było. Bramę naprawiłem na swój koszt i miałem zamiar dochodzić praw na drodze sądowej o zwrot pieniędzy za naprawę, ale koszty sądowe i podróże do Nowego Sącza zniechęciły mnie. Naprawdę nie polecam tej firmy.
    pozdrawiam Marek.

  5. #5
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    jetunia

    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    malopolska
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam
    W bramach jak piszą na forum ważnym czynnikiem jest montaż... i stąd częste problemy z firmami.
    Jeśli chodzi o Nitus to z tego co wiem to nie jest on z Nowego Sącza.... a przeróbki zdarzają się wszędzie
    Pozdrawiam

  6. #6
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    solu1223

    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Posty
    1

    Domyślnie

    Mam brame Nitusa i jest ok - narazie chula bez zarzutów. Jak mówili i monteży są dwie firmy Nitus - w nowym sączu i porąbce. Podobno te z sącza są do bani - jakis byly pracownik otworzyl firme, podszyl sie pod logo i robi badziew.
    pzdr

  7. #7
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    agatonia

    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    5

    Domyślnie

    Cytat Napisał solu1223 Zobacz post
    Mam brame Nitusa i jest ok - narazie chula bez zarzutów. Jak mówili i monteży są dwie firmy Nitus - w nowym sączu i porąbce. Podobno te z sącza są do bani - jakis byly pracownik otworzyl firme, podszyl sie pod logo i robi badziew.
    pzdr
    A czy montażyści nie powiedzieli Panu może jak nazywa się ten "pracownik"
    Ostatnio edytowane przez agatonia ; 10-10-2012 o 18:05

  8. #8

    Domyślnie

    Witam!
    Ja od 3 dni mam zamontowaną taką bramę - z tego co zauważyłem to na opakowaniu wymieniono Żory jako miasto pochodzenia. Ogólne wrażenie wykonania dobre, ale jeszcze nie jest podłączony siłownik więc trudno mi powiedzieć jak działa.

  9. #9
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Conrad&Beata
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    372
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Ja mam bramę od 2 lat, jak się zamontuje starannie to całość chodzi ok. Większość producentów opiera się o te same rozwiązania konstrukcyjne. Panele w nitusie to niemiecki ThyssenKrupp, przynajmniej ja takie miałem, kolor zloty dąb, nie blakną, a garaż od południa, automat to faac, też górna półka. Cena ok, ja polecam.
    Barwny z Muratora+wykusz, lukarna dachowa, budowa "tymi ręcami" fachowcy tylko dach, tynk, wylewki. Pow. po podłogach 200m2, użytkowa 150m2 +garaż 20m2, Kocioł Junkers 14-3+zasobnik kwadro 100l, całość podłogówka, kominek Pama PM+400 kg szamot, reku Brookvent (był 1.1 jest 1.2), ściany BK24+ 15cm, dach25-30, podłoga 10cm. okna 3 szyby 0,7 W/m2K dla całego okna. Mieszkamy od 01.07.2012
    Nasz dziennik budowy - komentarze i uwagi mile widziane

  10. #10
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    behemot222

    Zarejestrowany
    Jul 2018
    Skąd
    Krakowiany
    Kod pocztowy
    01-318
    Posty
    2

    Domyślnie

    Odświeżę trochę temat i sam się wypowiem na temat firmy. Posiadam bramę segmentową do garażu od nich i przez 5 lat od kiedy ją mam nie było większych problemów. Polecam, bardzo solidne wykonanie.

  11. #11

    Domyślnie

    Jak teraz wygląda sytuacja z bramami od Nitus? Widzę, że firma prężnie się rozwija, wybudowali dwa kolejne oddziały, widowiskową siedzibę w Jurkowie. Wszędzie
    spotykam się z ich produktami, czy to na drzwiach do sklepów widnieje ich logo, czy na roletach, więc domniemam, że muszą być dość popularni i efektowni. 4 lata temu zamówiłem u nich okna i jestem póki co bardzo zadowolony, i z obsługi i z jakości produktów. Natomiast po powyższych wpisach mam lekką obawę, co do bramy. To dość spora inwestycja, więc czułbym się bezpieczniej, gdyby ktoś się wypowiedział na temat ich aktualnych produktów bramowych. Z góry dzięki!

  12. #12
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał FederGreg Zobacz post
    Jak teraz wygląda sytuacja z bramami od Nitus? Widzę, że firma prężnie się rozwija, wybudowali dwa kolejne oddziały, widowiskową siedzibę w Jurkowie. Wszędzie
    spotykam się z ich produktami, czy to na drzwiach do sklepów widnieje ich logo, czy na roletach, więc domniemam, że muszą być dość popularni i efektowni. 4 lata temu zamówiłem u nich okna i jestem póki co bardzo zadowolony, i z obsługi i z jakości produktów. Natomiast po powyższych wpisach mam lekką obawę, co do bramy. To dość spora inwestycja, więc czułbym się bezpieczniej, gdyby ktoś się wypowiedział na temat ich aktualnych produktów bramowych. Z góry dzięki!
    Ciekawe.. znasz firmę zupełnie jakbyś był ich sąsiadem. Właśnie pierwszy raz słyszę o ich szerokim zakresie działania, a o bramach, które jako jedyne kojarzą się z tą marką zupełnie nic nie wiesz? Ciężko w to uwierzyć...
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  13. #13

    Domyślnie

    Cytat Napisał FederGreg Zobacz post
    Jak teraz wygląda sytuacja z bramami od Nitus? Widzę, że firma prężnie się rozwija, wybudowali dwa kolejne oddziały, widowiskową siedzibę w Jurkowie. Wszędzie
    spotykam się z ich produktami, czy to na drzwiach do sklepów widnieje ich logo, czy na roletach, więc domniemam, że muszą być dość popularni i efektowni. 4 lata temu zamówiłem u nich okna i jestem póki co bardzo zadowolony, i z obsługi i z jakości produktów. Natomiast po powyższych wpisach mam lekką obawę, co do bramy. To dość spora inwestycja, więc czułbym się bezpieczniej, gdyby ktoś się wypowiedział na temat ich aktualnych produktów bramowych. Z góry dzięki!
    Mam dwie bramy od firmy Nitus zamówione w zeszłym roku, w tym roku do nowego domu montowała od Nitusa bramę także moja córka. Cała realizacja zmówień, jak i montaż przebiegły bez zarzutów. Mimo nietypowych wymiarów i kolorów jednej z bram, firma podołała zadaniu i jesteśmy bardzo zadowoleni. Po roku czasu bramy działają bez zarzutów.

  14. #14

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Ciekawe.. znasz firmę zupełnie jakbyś był ich sąsiadem. Właśnie pierwszy raz słyszę o ich szerokim zakresie działania, a o bramach, które jako jedyne kojarzą się z tą marką zupełnie nic nie wiesz? Ciężko w to uwierzyć...
    Dokładnie, brawo za spostrzegawczość. Mieszkam w tej samej miejscowości co nowa siedziba firmy. Tak jak wspomniałem, okna zamówiłem, wiec tylko na ten temat mogę się wypowiadać z własnego doświadczenia. Pytam o bramy, bo widzę negatywne komentarze z przed 10 lat, a chciałbym uzyskać opinię kogoś, kto niedawno montował od nich i wie jak aktualnie wyglądają bramy jakościowo. Nie rozumiem, co ma wnosić do mojej wypowiedzi Twój komentarz, ale zdziwię się, jeśli nie zostanie usunięty przez administratora.

  15. #15

    Domyślnie

    Cytat Napisał Danka554 Zobacz post
    Mam dwie bramy od firmy Nitus zamówione w zeszłym roku, w tym roku do nowego domu montowała od Nitusa bramę także moja córka. Cała realizacja zmówień, jak i montaż przebiegły bez zarzutów. Mimo nietypowych wymiarów i kolorów jednej z bram, firma podołała zadaniu i jesteśmy bardzo zadowoleni. Po roku czasu bramy działają bez zarzutów.
    Dziękuję za opinię!

  16. #16
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Ktoś wołał moderatora? Jestem!
    Tak samo spostrzegawczo widzę, że w martwym temacie ujawnia się dwa nowe nicki i piszą teksty promocyjne. Niezłe w stosunku do ogólnie panującego poziomu spamerów, ale jednak nienaturalne... i tylko tyle
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  17. #17
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał Danka554 Zobacz post
    Mam dwie bramy od firmy Nitus zamówione w zeszłym roku, w tym roku do nowego domu montowała od Nitusa bramę także moja córka. Cała realizacja zmówień, jak i montaż przebiegły bez zarzutów. Mimo nietypowych wymiarów i kolorów jednej z bram, firma podołała zadaniu i jesteśmy bardzo zadowoleni. Po roku czasu bramy działają bez zarzutów.
    Podzielisz się z nami fotką? To bardzo uwiarygodni Twój post i zamknie usta niedowiarkom.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  18. #18

  19. #19
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    To jest ta jedna czy któraś z dwóch? i co w niej jest nietypowego?
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  20. #20

    Domyślnie

    To brama u mnie, nietypowa znajduje się u córki, jeśli nie zapomnę i córka pozwoli, to zrobię zdjęcie, gdy będę u niej i podeślę. Pozdrawiam serdecznie

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony