dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    gabi135

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Opole
    Kod pocztowy
    45-656
    Posty
    7

    Domyślnie Budvar vs. OknoPlus za i przeciw.

    Witam.Jestem nowa na tym forum,proszę o opinie na temat wyżej wymienionych firm,czy watro dopłacić 1500zł do OknoPlusa
    bo taka jest różnica w wycenie obu firm,a może ktoś poleci jakąś inną,z góry dziękuję za każdą poradę.

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał gabi135 Zobacz post
    Witam.Jestem nowa na tym forum,proszę o opinie na temat wyżej wymienionych firm,czy watro dopłacić 1500zł do OknoPlusa
    bo taka jest różnica w wycenie obu firm,a może ktoś poleci jakąś inną,z góry dziękuję za każdą poradę.
    Obie firmy produkują dobre okna, ale w Polsce jest ponad 2000 producentów, więc pewnie każdy z nich mógłby ci polecic swoje okna. Powinnas najpierw określic jakich okien szukasz, jakie powinny mieć podstawowe chociaż parametry. Polecam najpierw Poradnik. pzdr

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    gabi135

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Opole
    Kod pocztowy
    45-656
    Posty
    7

    Domyślnie

    Mieszkam w bloku,a jakie parametry...nie wiem,nie znam się, a akurat te dwie firmy mam w pobliżu, czy ktoś może mi powiedzieć coś z własnego doświadczenia o tych oknach? ,szczególnie o Firmie Budvar,bo jest wiele negatywnych opinii w necie,czy się poprawiły czy lepiej sobie odpuścić.

  4. #4
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Malwina03
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Kod pocztowy
    05-140
    Posty
    164

    Domyślnie

    w mieszkaniu mam okno plusa - już z 10 lat i naprawdę nic się nigdy nie działo, nic nie zacięło, odbarwiło itp.

  5. #5
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    gabi135

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Opole
    Kod pocztowy
    45-656
    Posty
    7

    Domyślnie

    Proszę o więcej informacji, mam czas do poniedziałku.

  6. #6

    Domyślnie

    A nad którymi z rozwiązań tych firm się zastanawiasz? Różnica 1500 pln na oknach w bloku to sporo, logika podpowiada że w jakości musi też być sporo różnica. Jakie profile masz w ofercie?
    Wyedytowany, a szkoda...

  7. #7
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    gabi135

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Opole
    Kod pocztowy
    45-656
    Posty
    7

    Domyślnie

    Budvar to KBE Comfort a OknoPlus Aktiv Plus.

  8. #8

    Domyślnie

    Wg tego co pisze Oknoplus na swojej stronie, Aktiv Plus to nazwa okna produkowanego z profilu Brugmann AD. Jeżeli Oknplus - to bym przeskoczył piętro wyżej na Brugmann Arte czyli Artplus Oknoplusa. Profil KBE Comfort ma rdzeń z recyklatu - popatrz na przekroje ... poczytaj. Ja zamówiłem okna na Brugmannie Arte ale od innego producenta.

  9. #9
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    gabi135

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Opole
    Kod pocztowy
    45-656
    Posty
    7

    Domyślnie

    Znalazłam też firmę domix-p z Dobrzenia Małego(koło Opola), produkują okna na profilu Veka i okuciach Winkhaus,czy ktoś o niej słyszał?

  10. #10
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar witek86
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    2.460

    Domyślnie

    może juz nie dodawaj firm bo bedzie za dużo do porównywania.ważne jest to abyś porównywała podobne do siebie okna czyli ich parametry itd.
    jak dla mnie z tych dwóch to bym wybrał okno plusa bo budwar tak jak wspomniałaś nie ma najlepszej opini wiec nie wiem czy warto ryzykować że może u ciebie bedzie ok!
    ale to ty wybierasz!a w jakim mieście szukasz?

  11. #11
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    gabi135

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Opole
    Kod pocztowy
    45-656
    Posty
    7

    Domyślnie

    Opole

  12. #12
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar witek86
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    2.460

    Domyślnie

    szukasz dobrych czy tanich bo to nie zawsze idzie w parze!a pozatym i tak duzo zależy od montazu wieć warto też zobaczyć czy są jakieś opinie o konkretnej firmie bo kazdy przedstawiciel moze inaczej wykonywać swoją prace. budvar postrzegam przez pryzmat swojej miejscowości i lokalnego dystrybutowa i nie robi dobrego wrażenia a opinia również nie powala.1500zł różnicy na mieszkanie to sporo ale gdzieś ta różnica musi być

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony