dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Atiwe

    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    1

    Domyślnie ogrzewanie domu gazem z małej butli

    Ogrzewam dom kominkiem z płaszczem wodnym. Jako pomocniczy mam gaz płynny ze zbiornika. Tego gazu idzie mi b. mało. Od września zużyłam 130 litrów, dlatego muszę rozwiązać umowę z firmą dostarczającą mi gaz, ponieważ nie jestem w stanie wywiązać się z umowy. Proszę o informacje, może ktoś się orientuje, czy można do sporadycznego ogrzewania domu korzystać z takich małych (chyba)11 litrowych butli? Czy w ogóle możliwe jest podłączenie pieca gazowego do takich butli?

  2. #2

    Domyślnie

    Moj instalator mowi ze bez problemu mozna to zrobic, trzeba jedynie dokupic waz gazowy z zaworem, jakie uzywa sie do kuchenek gazowych na propan. Ja narazie tak bede dzialac tz mam pozyczona butle 33 litrowa. Tez rozwiazuje umowe, bo chociaz nie mam ustalonego zuzycia, to stwierdzili ze za malo sie tankuje i zwiekszyli mi znacznie dzierzawe ... no to teraz kupno zbiornika bedzie bardziej ekonomiczne. Ale obecny zbiornik odbieraja mi pod koniec kwietnia a na nowy nie mam jeszcze potwierdzenia kiedy bedzie i przezornie zalatwilam mala butle - ciepla wode trzeba miec.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony