dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 45 z 45
  1. #41
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    wtstheone

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Posty
    8
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    O ile zyzol19, to zapewne pracownik m3system (o ich nowej stronie na fb nie piszą, o On o niej już wie), to jak weźmiemy, że cena za metr zabudowy to 1649 netto, czyli 1781 brutto. Licząc dla jednego całego łuku o długości 6.6 metra i szerokości 1 metra (6,6 m^2 za 11754 brutto), części użytkowej z tego bym obstawiał, że jest 5,4 m^2 (może mniej, może więcej) , to daje coś w okolicach 2176 za m^2 użytkowej powierzchni. Dużo czy nie dużo, nie mi to oceniać, każdy ma własne kryterium, a ja tak chciałem sobie to policzyć

    Zyzol19 jak jesteś pracownikiem to się ujawnij, bo chciałbym popisać z kimś kompetentnym, bo mnie interesuje budowa domu w tej technologii.

  2. #42

    Domyślnie

    Dodam swoje 3 grosze. Jak dla mnie to m3 jest technologią nr1 na chwilę obecną. Podobnie jak posiada&Ksawery bardzo chce zamieszkać w domu nowoczesnym i ekonomicznym. Jak każda technologia zapewne i ta ma swoje minusy ale jeśli chodzi o całokształt to 5+. Też stawiam na elektrykę ale bez pompy ciepła tylko ogrzewanie elektryczne. Cena ponad 180 tyś za 103 powierzchni zabudowy. Dla 2 osób wystarczy a właściwie to i tak dużo. Ludzie mieszkają w blokach 60 mk w 4 osoby i jest ok. Dom nie musi mieć 150 w imię zasady zastaw się a postaw się, później płacz o opłaty. Cieszy fakt że coraz więcej osób przekonuje się do tej technologii co widać na zamieszczanych zdjęciach na facebooku. Te domy z zasady i użytych materiałów są ciepłe, może są firmy budujące energooszczędne domy ale przy tradycyjnych materiałach budowlanych miałbym obawy o solidność wykonania i gwarancje energooszczędności.

  3. #43

    Domyślnie

    Odświeżę temat. Czy są na forum użytkownicy domów wybudowanych z M3system???

  4. #44
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    simon83

    Zarejestrowany
    Oct 2019
    Kod pocztowy
    59-900
    Posty
    1

    Domyślnie

    Również jestem zainteresowany ofertą firmy M3.
    Chętnie zobaczę na własne oczy jak to wygląda, najlepiej w województwie dolnośląskim.

  5. #45
    WITAJ, czytaj i pytaj... :) Avatar Iziadło
    Zarejestrowany
    Jun 2020
    Skąd
    Sulechów
    Kod pocztowy
    66-100
    Posty
    1

    Domyślnie

    Dopisuję się do wątku żeby było mi go łatwiej obserwować
    Właśnie rozważamy m3 system... Trochę szkoda, że tak mało osób, które mają taki dom, nie zostawiło jakiegoś śladu po sobie w sieci. Trochę tez mnie zdziwiło że @Pusia&Ksawery ze swojego dziennika budowy - pokasowała początkowe wpisy Do pewnego stopnia to rozumiem - pewnie miała dość komentarzy w którymś momencie, ale naprawdę żal, że je skasowała.
    ale ok, jeszcze się nie zraziłam do końca- póki co badam temat.
    Planowana budowa - okolice Zielonej Góry/Sulechów.

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony