dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    szymon1979

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Piotrków Trybunalski
    Kod pocztowy
    97-300
    Posty
    5

    Domyślnie Firma marpit s.c. Partner handlowy firmy eurocolor z kielc???

    Witam serdecznie chcę wymienić okna w swoim domu, zależy mi na solidnych i dobrych oknach, dostałem bardzo interesującą mnie ofertę od firmy MARPIT S.C. z Kielc na okna na profilu Schuco Rondo z fabryki EUROCOLOR.
    Mam do was pytanie.

    Co sądzicie o oknach firmy EUROCOLOR znalazłem już jeden wątek na forum na temat tej firmy opinie były bardzo korzystne więc raczej skuszę się na ich okna , ale stwierdziłem, że zawsze warto wznowić ten wątek i zaczerpnąć nowych informacji.

    Kolejne pytanie dotyczy firmy MARPIT S.C. czy miał ktoś styczność z tą firmą?? Znalazłem ich stronę internetową wygląda ładnie wszystko dobrze opisane. Pisałem z jedną osobą z końskich, której ta firma wykonywała dach, oraz wstawiała okna właśnie firmy EUROCOLOR, była bardzo zadowolona prace, podobno przebiegały sprawnie i solidnie.

    Bardzo proszę o odpowiedź czy dokonam dobrego wyboru kupując okna EUROCOLOR od firmy MARPIT S.C. ??

  2. #2

    Domyślnie

    Eurocolor jedna z wielu firm robiacych na Schuco, robia duzo szumu a oferte maja jak wiele innych firm w branzy.
    Marpit - pewnie lokalny przedstawiciel , nie znam.

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar witek86
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    2.460

    Domyślnie

    robią okna i dachy? to może jeszcze pierogów nalepią
    wczoraj miałem przypadek że montowaliśmy okna u klienta gdzie okna miała wstawiać firma która buduje mu dom.
    podczas naszego montażu jak słuchałem jak by to zrobił ten "majster" itd itp to wtedy pewnie by był post na forum "okna ..... shit fuck itd

  4. #4
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    szymon1979

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Piotrków Trybunalski
    Kod pocztowy
    97-300
    Posty
    5

    Domyślnie

    Cytat Napisał witek86 Zobacz post
    robią okna i dachy? to może jeszcze pierogów nalepią
    wczoraj miałem przypadek że montowaliśmy okna u klienta gdzie okna miała wstawiać firma która buduje mu dom.
    podczas naszego montażu jak słuchałem jak by to zrobił ten "majster" itd itp to wtedy pewnie by był post na forum "okna ..... shit fuck itd
    A może ty się weźmiesz, za mycie sedesów w miejskim szalecie?? Chciałem usłyszeć normalne opinie użytkowników, którzy mieli do czynienia z tymi firmami a nie z cfaniaczkami, którzy uważają się za najlepszych na świecie!! A okna dachowe wstawia piekaż, czy ekipa która robi dach?? Wydaje mi się, że dekarze powinni mieć pojęcie o oknach. Nie widzę nic złego w tym, że firma zajmuje się sprzedażą i montażem okien oraz pokryć dachowych. A pomyślałeś, że mogą mieć 2 osobne ekipy do obu zadań lub jedną ale dużą i sprawną?? Jeżeli firma czuje się na siłach i wykonuje oba zajęcia dobrze i solidnie to plus dla niej.

  5. #5
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar witek86
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    2.460

    Domyślnie

    no to jak tyle już wiesz o tej firmie to po co pytasz
    bedzie trzeba to i szalet umyje.cwaniak jak już!

  6. #6
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    klardar

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    6

    Domyślnie

    Słyszałem, że w kwietniu będą targi DOM i OGRÓD w kielcach. Pewnie będzie na nich również eurocolor.
    Pójdź na stoisko i sam ich zapytaj o opinie na temat kieleckiego dystrybutora.
    Pokaż rękę a producent prawdę Ci powie...

  7. #7
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    szymon1979

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Piotrków Trybunalski
    Kod pocztowy
    97-300
    Posty
    5

    Domyślnie

    Po urlopie w sierpniu zdecydowałem się wymianę okien tak jak planowałem skorzystałem z usług firmy Marpit s.c. partnera Eurocoloru jestem bardzo zadowolony zakupiłem okna Schuco Ct70 Clasic okna są super !! Wykonanie okien jest bardzo ładne !! Ekipa sprawnie wyrwała, i zamontowała nowe okna, solidnie i równo Wszystko prezentuje się zakomicie i działa jak należy !! Bardzo polecam tą firmę współpraca z nimi to czysta przyjemność !! Pozdrawiam.

  8. #8

    Domyślnie

    super !
    brawo !
    świetny wybór !
    gratuluje !
    ciesze sie twoim szcześciem szymon !

    p.s.
    założyłes sobie tutaj konto zeby oznajmic gdzie kupujesz okna ?

  9. #9
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar firewall
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Górny Śląsk
    Kod pocztowy
    41-400
    Posty
    4.749

    Domyślnie

    Gdzie są administratorzy? Dlaczego nie zbanują szymona1979 za taką ordynarną formę reklamy firmy?

  10. #10
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    Też uważam, że tak prymitywne reklamy powinny być usuwane bez ostrzeżenia. Niepotrzebnie zaśmiecają forum i jeszcze ktoś pomyśli by takiego naśladować..

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony