dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    majk-el

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    3

    Domyślnie Jak bardzo mogę obciążyć szafkę wiszącą?

    Szafka niestety jest ciężka i sama waży około 40 kg, wisi na 4 kołkach rozporowych. Czy jak obciążę ją książkami o wadze około 50 kg to kołki utrzymają? Czy ktoś wie jak to można sprawdzić?

  2. #2

    Domyślnie

    A to jakas stara szafka, nie można zapytać producenta?
    Pamiętam, że przy mojej półce z BFM miałam podaną informację o maksymalnym obciążeniu.

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000)
    ANSE72

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    KOSTRZYN NAD ODRĄ
    Posty
    986

    Domyślnie

    Cytat Napisał majk-el Zobacz post
    Szafka niestety jest ciężka i sama waży około 40 kg, wisi na 4 kołkach rozporowych. Czy jak obciążę ją książkami o wadze około 50 kg to kołki utrzymają? Czy ktoś wie jak to można sprawdzić?
    w tej Kwesti jest KToś taki jak NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM - 2112 wojtek i on Tobie przestawi odpowiednie wytyczne , -

  4. #4
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie


    Nie wiem ile masz lat, ale po wypowiedzi sądzę ,że emocjonalnie i tak nie więcej niż uczeń z podstawówki.
    Biorąc dodatkowo pod uwagę ortografię i gramatykę, to raczej uczeń z klasy młodszej.

    Staram się to jednak zrozumieć, że w ten sposób leczysz jakieś swoje kompleksy a może nawet i poważniejsze problemy.
    Musisz się strasznie nudzić albo ambicję masz przerośniętą ponad swoje możliwości intelektualne.
    Współczuję Ci, bo teraz już nawet nie jesteś smieszny, tylko wręcz żałosny z tą swoją zapalczywością do marnych złośliwości za naruszenie Twojego nieskazitelnego ego.
    Ostatnio edytowane przez 2112wojtek ; 27-03-2011 o 14:25

  5. #5
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    majk-el

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    3

    Domyślnie

    Dziękuję za odpowiedzi - kołki są osadzone w tzw. wielkiej płycie. Szafka jest nowa, spróbuję jeszcze zadzwonić do producenta.

  6. #6
    ELITA FORUM (min. 1000)
    ANSE72

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    KOSTRZYN NAD ODRĄ
    Posty
    986

    Domyślnie

    ok , na priv miałes napisane co i jak , a powracając do wcześniejszego tematu , jak widać NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM , potrafi tylko pisać bzdury , a z doradztwem to raczej niema nic wspólnego

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony