dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Domyślnie Ile płaciliście za beton B20 warmińsko-mazurskie

Witam
    Jestem na etapie rozpoczęcia fundamentów.Bardzo prosze o podanie ceny betonu z gruchy B20 .Budowac bede w okolicach Gizycka.Ile płaciliście za robociznę stanu zero?

FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    zygi72

Kod pocztowy
    14-100

Domyślnie

witam. Ostróda. b-20---190zł netto

Domyślnie

Beton: brutto 270 zł.
    Robocizna 50 000 za stan SO; budynek ok. 140 m kw pow użytkowej, całkowicie podpiwniczony. Dużo...?
    Ostatnio edytowane przez evitare ; 05-05-2011 o 12:55
    '...jeszcze by można rzekę w oddali i cień od dłoni, i woń konwalii dziką;
    ławkę przy murze, a mur przy sadzie i taką drogę, która prowadzi donikąd...'

DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    antech

Domyślnie

dowóz 40 km białystok B20 320 zł, ceny maja wzrosnać rozmawiałem z betoniarniami, podnoszone są ceny kruszywa min..plus paliwo

50 tys? bez materiału duzo
    Ostatnio edytowane przez antech ; 05-05-2011 o 19:54

Domyślnie

Tak właśnie myślę, że dużo... Na Śląsku u siostry postawiliby w tej cenie dwa takie budynki. Niestety, na naszych terenach ceny są niebotyczne - wykonawcy zostali "rozbestwieni" przez napływowych warszawiaków :/
    Te 50 tys to i tak po tzw. "znajomości"... No cóż, zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce. W umowie mają 3 miesiące na wykonanie, ponieważ wchodzi w termin czas schnięcia dwóch lanych stropów. Pozdrawiam.

antech

Domyślnie

to ile oni maja w umowie za domek? bo to zaczyna być cena nieadekwatna do pracy .

Domyślnie

Nasi wykonawcy mają w umowie 50000 za SO. Ale kiedy szukaliśmy jeszcze przed rozpoczęciem budowy, to ceny wahały się od 50000 - do (!) 75000... I niekoniecznie nawet były to firmy budowlane z prawdziwego zdarzenia, szukaliśmy także zwyczajnych ekip znających się na robocie po prostu. Niestety jak juz wyżej pisałam mieszkańcy napływowi, którzy w ostatnich latach w jakiś dziwny sposób "umiłowali" sobie nasz region - znacznie zawyżyli ceny robót budowlanych. Przynajmniej ja myślę, że to jest główny powód - bo jeśli 100 km dalej ceny zaczynają spadać na łeb na szyję w dół, to jakiś diabeł musi w tym tkwić. pozdrawiam

Domyślnie

Evitare
    A gdzie dokładnie była budowa,skoro tak dużo Ci wyszło?
    Ja w tym roku na jesieni zaczynam w Gizycku budowę ale chyba z Białego ekipę wezmę bo widać u nas sa znacznie nizsze ceny.

antech

Domyślnie

Avitare..czekaj to ty podałeś cene stanu surowego otwartego? Czy stanu zerowego? bo kontekst był odnośnie fundamentów a teraz piszesz SO .

Domyślnie

Pisałam o SO, może nie zrozumiałam kontekstu. Wydawało mi się, że pytanie było o stan surowy...?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia