dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 46
  1. #1

    Smile Robot w kuchni - wasze opinie

    Kuchnia dopieszczona, nie chciałabym zagracić, ale marzy mi się funkcjonalny robot. Żeby stał na blacie a nie był specjalnie widoczny, wszystko umiał, był prosty, ale solidny I elegancki. Myślałam o MUM 4756, ale boję się czy nie za mało ma mocy. Pojawiły się MUM 5coś tam, ale trochę więcej zajmują miejsca i nie ma jeszcze opinii użytkowników - a tanie nie są. Liczę na Wasze opinie i pomoc

  2. #2
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Havena
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    981
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    59

    Domyślnie

    Zdecydowanie Kitchen Aid.

  3. #3

    Domyślnie

    Oj piękny rzeczywiście, ale chyba strasznie drogi .....A gdzie go można obejrzeć i kupić?

  4. #4

    Domyślnie

    A może jednak ktoś ma jakieś doświadczenie i mógłby się podzielić opinią? Będę wdzięczna. Bardzo lubię takie różne techniczne udogodnienia w domu i myślę że nie ja jedna....

  5. #5
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Havena
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    981
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    59

    Domyślnie

    Cytat Napisał sonieczka Zobacz post
    Oj piękny rzeczywiście, ale chyba strasznie drogi .....A gdzie go można obejrzeć i kupić?
    Na przyklad tutaj. Oczywiscie, mozna o WIELE taniej na Amazonie, choc niektorzy maja jakies dziwne obawy. Ja mam juz taki od kilku lat kupiony za $200 i sprawuje sie bez zarzutow. Nie dosc, ze ladnie sie prezentuje w kuchni (maja bogata kolorystyke), to jeszcze naprawde dobrze ubija, uciera czy szatkuje (ale to ostatnie wymaga dokupienia przystawki). Same przystawki sa przerozne - do robienia roznego rodzaju makaronow, pierozkow; jest i walek (niezastapiony!); mozna przecierac owoce, wyciskac cytrusy, mielic. Fajna zabawka

  6. #6

    Domyślnie

    Oj, rzeczywiście fajna zabawka. A ten wałek na filmie robi wrażenie. Tylko jak zaczynam liczyć z dodatkami, to włos się jeży. Nie wiem czy udałoby mi się kupić tak okazyjnie.....

  7. #7

    Domyślnie

    ja mam tego MUM, ale trzymam go w szufladzie (ikeowa szafka z trzema szufladami) mieści się idealnie co cieszy mnie tym bardziej, bo na wierzchu trzymam tylko rzeczy maksymalnie użyteczne lub ozdobne

  8. #8

    Domyślnie

    ładne ma kolorki, jak ma służyć latami to warto wydać raz trochę więcej niz byle co kupować.

  9. #9

    Domyślnie

    Natalutka, a jakiego masz MUM-a? Czy jesteś zadowolona, używasz często?

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Napisał sonieczka Zobacz post
    Natalutka, a jakiego masz MUM-a? Czy jesteś zadowolona, używasz często?
    mam MUM4675EU
    używam go do czarnej roboty ciasto zagniata fajnie ale żeby było idealnie to trzeba ręcznie dokończyć, za to tarcie warzyw, ścieranie ziemniaków i pozostałe funkcje to rewelacja

  11. #11
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    beti571

    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    1

    Domyślnie

    Ja też używam MUM4675EU i jest nie zastąpiony w kuchni , a najbardziej do ścierania ziemniaków i zagniatania ciasta na makaron

  12. #12
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Havena
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    981
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    59

    Domyślnie

    Z tanszych moge polecic Fenomena Zelmera. Jest nieoceniony w obieraniu marchewki czy ziemniakow. Rowniez trze, miksuje koktajle. Ale taki niezbyt do trzymania na wierzchu w dopieszczonej kuchni

  13. #13

    Domyślnie

    Miejsca w kuchni mam sporo, chcę go mieć na wierzchu i korzystać i...cieszyć oko. A jak wam się widzi taki? http://www.magicznaplaneta.pl/dzial/...=67&bid=365127

  14. #14

    Domyślnie

    wygląda fajniej niż ten mój MUM, bajerów też ma więcej
    co do ozdabiania blatu robotem to Ci nie doradzę, dla mnie takie rzeczy powinny być schowane

  15. #15

    Domyślnie

    Ja tez lubię ład w kuchni, co prawda takiego robota nie mam, ale staram się mieć wszystkie urządzenia schowane. Tym bardziej, ze mam aneks

  16. #16
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Havena
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    981
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    59

    Domyślnie

    Cytat Napisał natalutka Zobacz post
    dla mnie takie rzeczy powinny być schowane
    Boj sie Boga, chowac KA!!!


  17. #17

    Smile

    Oj nie, na pewno bym tego cuda nie chowała. Śliczny taki a i bicepsy u mnie mizerne....Większość rzeczy mam pochowane, ale ekspres do kawy i właśnie robot będą stać zawsze w pogotowiu, więc muszą "wyglądać". Dlatego tak trudno wybrać, żeby i ładne i funkcjonalne

  18. #18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Havena Zobacz post
    Boj sie Boga, chowac KA!!!

    nieeee, Kiciusia bym nie chowała.
    nie wyobrażam sobie jak wyglądałoby wyciąganie go za każdym razem

  19. #19

    Domyślnie

    A co sądzicie o KENWOOD KM 266 - może ktoś ma, albo słyszał opinie? Ciągle nie mogę się zdecydować...

  20. #20

    Domyślnie

    ja tam zwykłego (niezwykłego) zelmera.. bez miski... bo duzo pieke, stale coś nim kręcę i w różnych garnkach lub miskach, bo jedna mi nie strarczy... robię na szybko ciasto jasne w jednej misie, ciemne w drugiej, krem, czy ser w trzeciej... nie wyobrażam sobie mieć takiego z jedną misą i myć trzy razy przy robieniu jednego placka... ma też blender i takie tam różne końcówki i jest ok... i nie psuje się, a używam często...

    i też jak dla mnie to robot powienien być schowany, nawet w nowoczesnej kuchni, nawet jak kosztował majątek i jest super ładny....

Strona 1 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony