dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Archon czy archeton

    Witam,

    potrzebuję wiedzieć które z 2 biur projektowych jest większe, bardziej znane, z którego projektów wy korzystaliście.

    Proszę o pomoc: Archon czy archeton???

    Z góry dziękuję

  2. #2

    Domyślnie

    a jakie to ma znaczenie które biuro jest większe czy bardziej znane? Z tego co widzę szukacz projektu gotowego - wybież projekt taki żeby Ci pasował, a nie biuro projektowe...

  3. #3

    Domyślnie

    nie chodzi o projekt bo ja już mam - indywidualny ;0 a pytałam z zupełnie, zupełnie innego powodu- powiedzmy, że jest to mojej znajomej potrzebne do celów marketingowych...

  4. #4

    Domyślnie

    Dla kogoś, kto chce się budować i szuka projektu, oba biura są równie znane. Takie jest moje zdanie.

  5. #5
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    szymczyk

    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Cały kraj
    Posty
    4

    Domyślnie

    Polecam Archon ponieważ kupiłem świetny projekt domu.
    Profesjonalna obsługa klienta.
    20 lat doświadczenia w branży !!!

  6. #6
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar bowess
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Skąd
    TG
    Posty
    2.049
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    34

    Domyślnie

    Kupiłam projekt w Archetonie. Wydaje mi się, że dla osób, korzystających przy wyborze projektu z internetu, oba biura są tak samo znane i oferują podobną liczbę projektów do wyboru. Archon w moim odczuciu bardziej przykłada się do projektów elewacji i ma bardziej atrakcyjne wizualki z punktu widzenia przeciętnego nabywcy projektu, dla którego jest to jedno z najważniejszych kryteriów wyboru. Przy wyborze projektu z katalogów drukowanych, akurat u mnie o wiele bardziej dostępne są wydawnictwa Archonu. Archeton ma z kolei troszkę więcej regionalnych biur sprzedaży.
    Budujemy domek
    Dziennik budowy
    Komentarze do dziennika
    Bez linków zewnętrznych, proszę

  7. #7

    Domyślnie Archeton

    Czemu ma służyć ten post? Ja zbudowałem wg projektu z Archetonu, jestem zadowolony, plusem jest czytelna dokumentacja w skali 1:50 i dobry kontakt z biurem, zgoda na zmiany za friko - ale to chyba mają wszyscy. Z tego co wiem większą firmą jest Archeton - na pewno pod względem ilości zatrudnionych, wielkości biura i działalności "okołoprojektowej".
    Pozdrawiam
    PR

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony