dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Smile Alarm Powiadomienie na komórkę za 20zł :)

Alarm Powiadomienie na komórkę

Potrzebne rzeczy

1) Stary telefon (nie Nokia) coś co pewnie trzyma kabel od ładowarki)
    2) Coś co wywoła alarm czujnik od halogenu alarm na pilota z allegro za 8zł itp.
    3) Karta sim play
    4) Doładowanie play 5zł
    5) Przekaźnik (napięcie zadziałania około 1-2v dla alarmu z pilotem z allegro za 8zł)

11) Telefon programujemy tak żeby pod klawiszem 1 był wprowadzony nasz numer (ranczami blokadę klawiatury)
    22) Instalujemy kartę sim Play doładujemy za 5zł i mamy ważny numer 1 rok
    33)Telefon rozbieramy i pod klawiszem 1 wlutowujemy 2 kabelki pod klawisz 1
    44) 2 kabelki lutujemy do styków przekaźnika które będą zwierane po zadziałaniu
    55)Przekaźnik (styki cewki) 2 kabelki dajemy równolegle do syreny alarmy bądź w inne źródło wywołania napięcia)
    66)W swoim telefonie wpisujemy numer play jako UWAGA ALARM ZAŁĄCZONY

Po wywołaniu alarmu syrena zawyje równolegle zadziała zwarcie przekaźnika gdzie klawisz 1 zostanie przytrzymany chwile i telefon do nas zadzwoni .

Więc info serwis24-24@tlen.pl
    Ostatnio edytowane przez michalmonika2009 ; 01-04-2011 o 10:54

ELITA FORUM (min. 1000) Avatar ja14
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    143

Domyślnie

Sory ale to jest kicha a nie alarm.
    Wystarczy, ze przyjdzie sms z loteria albo jakies pomylkowe polaczenie i klawisz szybkiego wybierania przestanie dzialac.
    No chyba, ze sa jakies modele w ktorych klawisz szybkiego wybierania dziala zawsze, trzeba by posprawdzac.

Domyślnie

powiadomienie satela koszt 480zł wiec nie marudź sms można na pewno zapełnić skrzynkę a połączenia przychodzące można zablokować numery spoza książki żeby nie miały dostępu (alcatele miały takie cos) nie pieniądze nie ideał ale każdy telefon stary ma a 20zł można zainwestować w razie co uratujemy sporo więcej

SYMPATYK FORUM (min. 10)
    emgielka

Kod pocztowy
    02-676

Domyślnie

Są różne aplikacje na telefon umożliwiające sterowanie alarmem. Ostatnio czytałam fajny artykuł na ten temat - np. aplikacja MobileKPD2 umożliwia zdalną obsługę central alarmowych INTEGRA - fajna sprawa, testowałam i mogę polecić. A jakby ktoś chciał poczytać artykuł to można zerknąć tutaj

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia