dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Eko groszek

  1. #1

    Domyślnie Eko groszek

    Może nie jest to odpowiedni wątek dla tego tematu ale wiem że jednak tutaj zagląda najwięcej " grup pracowniczych " i innych znawców a temat mam niecierpiący zwłaki. Otóż kupiłam w zeszłym roku 5,5 ton węgla ( z kopalni ) , taka ilość zawsze starczałam nam na cały rok , ten zakupiony był tak badziewiasty że właśnie dzisiaj się nam skończył ( po 6- 7 miesięcach ) . Ponieważ nie mam wyboru znów chcę zakupić w tej kopalni ale tam jest założenie że do 1 miesiąca mogę reklamować ten EKO GROSZEK , ponoć przyjeżdza pracownik kopalni i zabiera próbkę do analizy . Ponieważ już teraz wiem jaki będzie wynik badania tej próbki przez kopalnię , chciałabym w tym samym czasie poddać badaniu swoją próbkę węgla , ale mieszkam w Opolu . Napiszcie proszę gdzie ?, w jakich stacjach badawczych ?można przeprowadzić takie badanie . A może macie namiar na sprawdzonego dostawcę EKO groszku ?

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Trociu

    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    7.907

    Domyślnie

    Ale dlaczego chcesz kupić w tym samym miejscu i narażać się na tej samej "jakości" węgiel, potem jakieś niezależne badania i na koniec walkę z kopalnią

    Karoka65 chyba w Twojej okolicy działa to powinien pomóc znaleźć dobry węgiel.

  3. #3

    Domyślnie

    No cóż ja też nie kupowalabym już w tym samym miejscu.No ewentualnie kupiłabym najpierw niewielką ilość np worek, jak się sprawdzi to wtedy już tony...
    Tylko trezba zwrócić uwagę z jakiego składu biora ten węgiel, żeby potem nie podrzucili jakiegoś bubla;/
    Bo każdy dzień jest piękny, nawet ten pochmurny ... gdy odwzajemnisz uśmiech swojego rozmówcy...

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) GRYFNY KARLUSFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar jamles
    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    18.833

    Domyślnie

    na każdej kopalni są labory badające węgiel (kaloryczność, zasiarczenie, zawartość popiołu)
    a jaki ekogroszek kupowałaś .... pieklorz, boruta, retopal?
    albo z której kopalni i czy tam byłaś czy tylko ktoś przywiózł prosto z kopalni(rzekomo)?
    węgiel był workowany czy luzem?

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    karoka65

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Stary Grodków
    Kod pocztowy
    48-319
    Posty
    11.077

    Domyślnie

    Cytat Napisał duduś Zobacz post
    Napiszcie proszę gdzie ?, w jakich stacjach badawczych ?można przeprowadzić takie badanie .
    Jak byłem ostatnio ICHPW w Zabrzu u forumowego kolegi Zawijana to mówił że takie badanie węgla to koszt około 800 pln.
    Prawie codziennie jestem w Opolu na dworcu autobusowym między 11.20 a 11.50 jak masz czas o tej porze podjechać to mogę ci wziąć na próbę kilka worków.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony