dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 16
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 318
  1. #21
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Włodek W.
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Skąd
    warszawa była
    Dzielnica
    zachodnie
    Posty
    1.929

    Domyślnie

    Skończyłem czytać ,,Ręce Precz od tej ksiązki" J .Helsing
    Tylko dla ludzi o mocnych nerwach
    real
    Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło..

  2. #22
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar gliczarowianin
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Gliczarow Gorny
    Posty
    109

    Domyślnie

    Pewne czesci ksiazki opisuja faktyczne rzeczy, inne zas sa ............ chyba trudne do uwierzenia.

    Sam tytul chwyta marketingowo jednak nie zmienia to stanu rzeczy kiedy mozemy sie dowiedziec sie o piorunujacyh ciekawostakach w swiecie w ktorym zyjemy.

  3. #23

    Domyślnie

    Witam,jakiś czas temu skończyłam Vargasa ''Jak ryba w wodzie",ksiązka nie należy do lekkich i łatwych do czytania,ale jest ciekawa i prawdziwa,na pewno sięgnę po inne książki tego autora.Teraz czytam ''Noce i dnie" Dąbrowskiej,każdy chyba oglądał film z Barańską i Binczyckim w rolach Barbary i Bogumiła Niechciców więc streszczać nie trzeba,czasem warto wrócić do klasyki,naprawdę jest to dobra literatura na długie,jesienne wieczory.

  4. #24
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Tomek W
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Cigacice
    Kod pocztowy
    66-131
    Posty
    1.742
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19
    Klub SUPER WYKONAWCA Chciałbym jednocześnie zaprosić do odwiedzenia grupy Izolacja Rockwool na Facebooku gdzie odnajdziecie sporo informacji na temat izolacji z wełny skalnej Rockwool www.facebook.com/groups/izolacjerockwool

    Domyślnie

    Philip K. Dick "Ubik" w oryginale - drugi po Lemie autor sci-fi.
    Tomek W.

    e-konsultant Rockwool

  5. #25
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar nastka79
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    3.023
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    89

    Domyślnie

    Jestem w trakcie "Roku potopu" Margaret Atwood i jak zawsze u tej autorki jest super (tzn. super ciekawa książka, bo fabuła już nie taka super zabawna...).

  6. #26
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    mbz

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    5.509

    Domyślnie

    "W komnatach Wolf Hall" - nagrodzona Bookerem powiesc Hilary Mantel - o tym, jak Anna Boleyn stala sie krolowa angielska
    chwilowo na sygnaturke pomyslu brak

  7. #27

    Domyślnie

    W pół godzinki przeleciało "jedenaście tysięcy pałek, czyli miłostki pewnego hospodara", Guillaume'a Apollinaire'a.
    nie wiem czy to rzeczywiście najbardziej szokująca ksiązka na rynku, jak głosi reklama...

  8. #28
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar barto307cc
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Ruda Śląska
    Posty
    1.223
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    42

    Domyślnie

    Ja obecnie czytam sagę kryminalną Camilli Lackberg - KAZNODZIEJA,pierwsza częśc to KSIĘŻNICZKA Z LODU-bardzo fajna

  9. #29
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Nysza
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Niepołomice
    Dzielnica
    Śródmieście
    Posty
    106

    Domyślnie

    polecam do przeczytania "Cukiernia pod Amorem" Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk. Saga rodziny Zajezierskich z tajemnicą w tle. Wątki przeszłości przeplatają się z teraźniejszością. Książka jest jak narkotyk na początku zauroczy, następnie będzie trzymać w napięciu, ale też wywołała kilka wzruszeń. Po skończeniu pierwszego tomu samoistnie sięga się po kolejny ....
    tom I - Zajezierscy
    tom II - Cieślakowie
    tom III- Hryciowie
    Piękno tkwi w każdej z nas - pozwól je w sobie odkryć ...
    Nysza

  10. #30

    Domyślnie

    ja czytam "Wyprawę" Marka Kamińskiego, polecam
    "Dom to tam, gdzie choćby pod gołym niebem ludzie są razem." Wiktor Woroszylski

  11. #31

    Domyślnie

    dostaliscie jakies ksiazki godne polecenia pod choinke?
    "Dom to tam, gdzie choćby pod gołym niebem ludzie są razem." Wiktor Woroszylski

  12. #32
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar nastka79
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    3.023
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    89

    Domyślnie

    Na święta książek nie dostałam, ale czytam wypożyczoną z biblioteki "Katedra w Barcelonie" I. Falcones - polecam.

  13. #33

    Domyślnie

    Witam
    A ja co jakiś czas wracam do książek które już czytałam. Teraz naszło mnie na Łysiaka - dobry; lepszy; najlepszy. Ciekawa jestem czy teraz w ogóle czyta się Łysiaka?

    pozdrawiam
    zdolność opierania się pokusom jest miarą charakteru
    "Ostateczna walka rozegra się między złodziejami pamięci a okradanymi z niej narodami" - G.Herling-Grudziński

  14. #34

    Domyślnie

    Też wracam do książek,które już kiedyś czytałam, niektóre z nich odbieram dziś zupełnie inaczej,a co do Łysiaka to lubię i czytam,ostatnio była to ''Francuska ścieżka'',czytana zresztą po raz drugi,pozdr....

  15. #35

    Domyślnie

    Serię "Kot, który...", aktualnie cz.5 "Kot, który lubił Brahmsa". Super dodatek do gorącej herbaty z sokiem malinowym i kominka.
    Świstak wczoraj przewidział jeszcze 6 tygodni zimy, a tomików tej serii jest 30, wiec jest co czytać.

  16. #36
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Tomasz Antkowiak
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    WLKP
    Kod pocztowy
    62-030
    Posty
    2.105
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    "Swit" Tim Lebbon
    Tomasz Antkowiak
    GG 7772401

    Nasz Dziennik Budowy - bez murarzy, bez ekip, wlasnorecznie - budujemy Nasz Dom

    ...i wiem ze moge, wiem ze moge
    choc mam pod skora cos jakby strach...

    ...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń
    chcę ubrudzić ręce by wybudować szczęście...

    ...w domu będzie ogień a do domu proste drogi
    wiodą słusznie moje stopy - nie zabraknie mi sił...

    MIESZKAMY od 23.12.2014

  17. #37

    Domyślnie

    Polecam dość zabawna książkę, która nadaje się raczej na miłe i sympatyczne spędzenie czasu w autobusie lub kawiarni " Czy to prawda, że..." -> http://ksiegarnia.pwn.pl/produkt/111...prawda-ze.html
    O wielkości mężczyzny świadczy jego kobieta...

  18. #38
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar galka
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Posty
    1.783

    Domyślnie

    Cytat Napisał alic Zobacz post
    Też wracam do książek,które już kiedyś czytałam, niektóre z nich odbieram dziś zupełnie inaczej,a co do Łysiaka to lubię i czytam,ostatnio była to ''Francuska ścieżka'',czytana zresztą po raz drugi,pozdr....
    Pierwszy Łysiak ,którego czytałam to "Asfaltowy saloon'' czyli jego relacja z podróży po Ameryce.
    zatrzymałam się na "Muzeum wyobrażni". Popatrzyłam przed chwilą na bibliografię...jest dużo do nadrobienia
    Wszystko jest trudne nim stanie się proste

  19. #39
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar nastka79
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    3.023
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    89

    Domyślnie

    Ja jestem w trakcie "Achai" Ziemiańskiego.

  20. #40

    Domyślnie

    Skończyłam Trylogię Ukraińską Nurowskiej; podobała mi się,nawet bardzo, ale ....jest jakieś ale, tym bardziej,że juz sięgałam po Nurowską i mam jakieś odniesienie...

    duże wrażenie zrobiła na mnie książka "Przedostatnie marzenie" Angeli Becerry, chociaż okładka sugeruje trochę tanie romansidło i długo odkładałam ją na potem, a POTEM to nie mogłam się oderwać
    Ostatnio edytowane przez gahan ; 10-02-2012 o 09:01

Strona 2 z 16

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony