dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie ile czekaliście na warunki zabudowy

    Witam, złożyłem wniosek na wydanie decyzji o warunkach zabudowy i czekam już prawie 3 miesiące i żadnego odzewu. Ile wy czekaliście na swoją decyzję ? Gdzieś słyszałem że maksymalny okres to jest własnie trzy miesiące, czy to prawda ?

  2. #2

    Domyślnie

    Nie jest to prawda, że na warunki zabudowy jest termin 3 miesiące. W pewnych przypadkach wydanie warunków może trwać i 2 lata (gmina przystąpi do określenia planu zagospodarowania). Ja na swoje warunki czekałem 5 miesięcy i był to termin naprawdę szybki bo gmina musiała uzgodnić je z ochroną środowiska, konserwatorem zabytków i różnymi dziwnymi instytucjami, o których istnieniu pojęcia nie miałem. ;(

    Jak dostaniesz warunki w ciągu pół roku to możesz uważać się za szczęśliwego człowieka.

  3. #3

    Domyślnie

    to nic tylko czekać, dzięki za odpowiedź

  4. #4

    Domyślnie

    5 miesięcy
    Ostatnio edytowane przez aksamitka ; 26-07-2011 o 11:55
    aksamitkowy dom
    komentarze

    Laim*PL Domowa Hodowla Kotów Rasowych Ragdoll

  5. #5
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar franelka1
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    305
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Ja czekałam 9 miesięcy, a jak już przyszły to zawierały błędy i były niezgodne z moim wnioskiem, chociaż w uzasadnieniu wpisano że są z nim zgodne. Musiałam odwoływać się i w plecy poszły dalsze 4 miesiące.

    Pozdrawiam,

    F.

  6. #6

    Domyślnie

    Czekam już 8 miesiąc i dalej cisza. Byłem w urzędzie się dowiadywać to powiedzieli że niedługo prześlą projekt decyzji i będą uzgadniać z ochroną środowiska itd. Trochę przesada moim zdaniem, ciekawe co na to Kodeks Postępowania Administracyjnego ? Złożył bym na nich skargę ale sprawa nie jest pewna bo obok jest zabudowa zagrodowa i boje się że dadzą mi odmowną decyzję.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony