dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 79 z 79
Pokaż wyniki od 1.561 do 1.568 z 1568

Domyślnie

Ciemne podłogi ładne, ale niepraktyczne widać na nich kurz.

WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Stefcja

Kod pocztowy
    88-100

Domyślnie

Ostatnio oświetlenie pokoju mi zrobiło takiego psikusa... Chciałam pomalować w końcu sufit ale nie na taki typowy biały tylko troszkę "brudniejszy" (co by pasował do nowej szarej tapety) no i niestety kolor przy świetle nowego żyrandolu nie wyglądał tak dobrze jak na sklepowym wzorniku

Domyślnie

Również odradzam ciemne podłogi, moim zdaniem nie są praktyczne, wszystko na nich widać, a najbardziej jak są zrobione w błysku, wtedy to już najmniejsze zarysowanie jest zauważalne gołym okiem,

SYMPATYK FORUM (min. 10)
    JuliaM

Kod pocztowy
    41-800

Domyślnie

Hej, podchodzę do remontu własnego M (w końcu na swoim) i zauważyłam dziwną rzecz. Do tej pory, wynajmując mieszkania czy remontując mieszkania ze znajomymi, ailka ich było, bardzo beztrosko podchodziłąm do wyboru kolorów, paneli, jakoś było mi łatwiej. Teraz kiedy mam swój kąt, nic mi nie pasuje, gubie się w kolorach, nie wiem czego chce. O odcieniach szarości nie będę nawet wspominać. Stoje przed wyborem wykończenia do łazienki- podłoga, ściany, urządzenia sanitarne. łazienka jest mała, zaledwie 3m2, zastanawiałm się nad zakupem kafelek z outletu. Znacie jakies stacjonarne na Śląsku? jak każdy- wole pójśc poogladac i podotykać. Albo

SYMPATYK FORUM (min. 10)
    JuliaM

Kod pocztowy
    41-800

Domyślnie

A co do samych wzorników- raczej ich nie używam, kupuje próbki farb i maluje nimi kawąłki brystolu- duży format A3 i naklejam na ścianę. Większa plama koloru jakoś lepiej do mnie przemawia.

Domyślnie

Czy ktoś wie co to za producent robi dla IKEA blaty kuchenne. Chciałem kupić stół w takim samym deseniu jak blat z IKEA - "ekbacken imitacja jasnego dębu" i zastanawiam się, czy można to kupić poza IKEĄ. Ktoś wie coś na ten temat?

Domyślnie

Ja szukałbym ciemnych kolorów.

SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Bernard123

Kod pocztowy
    00-811

Domyślnie

Cytat Napisał matips Zobacz post
    Czy ktoś wie co to za producent robi dla IKEA blaty kuchenne. Chciałem kupić stół w takim samym deseniu jak blat z IKEA - "ekbacken imitacja jasnego dębu" i zastanawiam się, czy można to kupić poza IKEĄ. Ktoś wie coś na ten temat?
    Meble w Ikea produkowane są w ramach struktur firmy

Strona 79 z 79