dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 79 z 80
Pokaż wyniki od 1.561 do 1.580 z 1585
  1. #1561

    Domyślnie

    Ciemne podłogi ładne, ale niepraktyczne widać na nich kurz.

  2. #1562
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Stefcja

    Zarejestrowany
    Apr 2019
    Skąd
    Inowrocław
    Kod pocztowy
    88-100
    Posty
    6

    Domyślnie

    Ostatnio oświetlenie pokoju mi zrobiło takiego psikusa... Chciałam pomalować w końcu sufit ale nie na taki typowy biały tylko troszkę "brudniejszy" (co by pasował do nowej szarej tapety) no i niestety kolor przy świetle nowego żyrandolu nie wyglądał tak dobrze jak na sklepowym wzorniku

  3. #1563

    Domyślnie

    Również odradzam ciemne podłogi, moim zdaniem nie są praktyczne, wszystko na nich widać, a najbardziej jak są zrobione w błysku, wtedy to już najmniejsze zarysowanie jest zauważalne gołym okiem,

  4. #1564
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    JuliaM

    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    Zabrze
    Kod pocztowy
    41-800
    Posty
    13

    Domyślnie

    Hej, podchodzę do remontu własnego M (w końcu na swoim) i zauważyłam dziwną rzecz. Do tej pory, wynajmując mieszkania czy remontując mieszkania ze znajomymi, ailka ich było, bardzo beztrosko podchodziłąm do wyboru kolorów, paneli, jakoś było mi łatwiej. Teraz kiedy mam swój kąt, nic mi nie pasuje, gubie się w kolorach, nie wiem czego chce. O odcieniach szarości nie będę nawet wspominać. Stoje przed wyborem wykończenia do łazienki- podłoga, ściany, urządzenia sanitarne. łazienka jest mała, zaledwie 3m2, zastanawiałm się nad zakupem kafelek z outletu. Znacie jakies stacjonarne na Śląsku? jak każdy- wole pójśc poogladac i podotykać. Albo

  5. #1565
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    JuliaM

    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    Zabrze
    Kod pocztowy
    41-800
    Posty
    13

    Domyślnie

    A co do samych wzorników- raczej ich nie używam, kupuje próbki farb i maluje nimi kawąłki brystolu- duży format A3 i naklejam na ścianę. Większa plama koloru jakoś lepiej do mnie przemawia.

  6. #1566

    Domyślnie

    Czy ktoś wie co to za producent robi dla IKEA blaty kuchenne. Chciałem kupić stół w takim samym deseniu jak blat z IKEA - "ekbacken imitacja jasnego dębu" i zastanawiam się, czy można to kupić poza IKEĄ. Ktoś wie coś na ten temat?

  7. #1567

    Domyślnie

    Ja szukałbym ciemnych kolorów.

  8. #1568
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Bernard123

    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Skąd
    Pułtusk
    Kod pocztowy
    00-811
    Posty
    21

    Domyślnie

    Cytat Napisał matips Zobacz post
    Czy ktoś wie co to za producent robi dla IKEA blaty kuchenne. Chciałem kupić stół w takim samym deseniu jak blat z IKEA - "ekbacken imitacja jasnego dębu" i zastanawiam się, czy można to kupić poza IKEĄ. Ktoś wie coś na ten temat?
    Meble w Ikea produkowane są w ramach struktur firmy

  9. #1569

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bernard123 Zobacz post
    Meble w Ikea produkowane są w ramach struktur firmy
    Potwierdzam. Jeśli coś ulegnie uszkodzeniu bądź chce się dorobić jakiś element jak stół na przykład, pozostaje jedynie szukać zbliżonego rodzajem i wyglądem materiału.Co ciekawe, sprzęt AGD znanych producentów też jest robiony specjalnie pod ikee w niestandardowych rozmiarach

  10. #1570

    Domyślnie

    Ja podczas remontu kupiłem właśnie kilka próbek kolorów i testowałem w mało widocznym miejscu ten sposób zdał u mnie swój egzamin
    Reklama na forum jest płatna

  11. #1571

    Domyślnie

    Cześć, poszukuję rady doświadczonych domowych dekoratorów

    W moim sercu kształtują się dwa pomysłu. Podłoga w trochę starym, szarym stylu (najchętniej w jodełkę - jeszcze szukam ) w podobnym odcieniu jak podane poniżej:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	panele.jpg
Wyświetleń:	53
Rozmiar:	21,0 KB
ID:	447500

    Z drugiej marzy mi się jasny dębowy blat do białej kuchni (zapewne stanie na tym standardowym z Ikei)

    Z drugiej strony rozum podpowiada "to się będzie gryzło". Co sądzicie? Przjdzie to czy odpuścić?

  12. #1572
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Mario La

    Zarejestrowany
    Sep 2020
    Skąd
    Mirsk
    Kod pocztowy
    59-630
    Posty
    3

    Domyślnie

    Jasne że przejdzie. Szarawy brąz/beż dębu z popielatą podłogą bedą bardzo ładnie wspolgraly. Zalezy tez od odcieni. Ogolna zasada doboru kolorow jest taka że albo z tej samej gamy albo przeciwienstwa. Zresztą najwazniejsze zeby sie Tobie podobało. Powodzenia ☺

  13. #1573

    Domyślnie

    Też ostatnio szukałem informacji (również tutaj) o doborze kolorów ścian, mebli etc. Znalazłem fajny poradnik. Może się komuś przyda.

    Szczególnie te złudzenia optyczne sa ciekawe [
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 26-02-2021 o 15:27

  14. #1574
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    marysia buzek

    Zarejestrowany
    Oct 2020
    Skąd
    Opole
    Kod pocztowy
    45-404
    Posty
    1

    Red face Odpowiednie zastosowanie szaty barw

    Odpowiednie zastosowanie szaty barw jest definitywnie ważnym elementem urozmaicenia naszego wnętrza. Zachęcam skorzystać z Szybko i tanio można urządzić swoje wymarzone wnętrze!
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 26-02-2021 o 15:26

  15. #1575

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gurowa Zobacz post
    Cześć, poszukuję rady doświadczonych domowych dekoratorów

    Z drugiej strony rozum podpowiada "to się będzie gryzło". Co sądzicie? Przjdzie to czy odpuścić?
    Moim zdaniem będzie w porządku, ale do tego dobierz jeszcze cztery (Co najmniej) aspekty - reszta mebli, dodatki, naświetlenie i kolory ścian. W każdym przypadku to ważny element...

  16. #1576
    Banned
    mebleszafa

    Zarejestrowany
    Feb 2021
    Skąd
    Płock
    Kod pocztowy
    09-410
    Posty
    8

    Post

    Ładne szafy przesuwne mają na stronie . Kilka ładnych szaf w hurtowych cenach.
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 11-02-2021 o 23:03

  17. #1577

    Domyślnie

    Jest tyle możliwości, ze trudno się w tym połapać. Te same kolory w sklepie będą zupełnie inaczej wyglądały niż w domu. najlepiej skorzystać z porady projektanta wnętrz oni mają swoje myki i sposoby na super kolory. Człowiek zaoszczędzi wiele czasu energii i pieniędzy na próby i błędy. Mi pomagała super babka:
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 17-02-2021 o 15:52

  18. #1578
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    agawaw

    Zarejestrowany
    Mar 2021
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-307
    Posty
    2

    Domyślnie

    W mojej ocenie będzie się gryzło. Odcienie, nie muszą być takie same, ale temperatura odcieni już tak. Jak zrobisz zimny odcień podłogi to taki sam zrób blatu. Inaczej, będziesz miała miszmasz i będzie Cię tylko drażnić

  19. #1579

    Domyślnie

    A macie pomysł na kolor ściany w tle dla takiej różowej/łososiowej sofy? Kupiłam sobie Carlę od Puszmana, szarpnęłam się i piękna jest, ale ściana za nią czysto biała i jakoś bym to może urozmaiciła. Reszta ścian też jest biała, tę jedną tylko bym malowała. Meble są ciemne, pod czerń wręcz.

  20. #1580

    Domyślnie

    Zanim cokolwiek urządzę u siebie, to się dziesięć razy zastanawiam nad tym jak kolor w danym pokoju będzie na mnie wpływał i jakiego wpływu potrzebuję Niebieski relaksuje, zielony poprawia nastrój, biel energetyzuje i tak dalej. Chyba na ] trafiłam kiedyś na fajny artykuł na ten temat (teraz nie mam jak go znależć ;/). Poza tym funkcjonalność, ktoś już odradzał ciemne podłogi i podpisuję się pod tym, jeszcze bym odradziła czarną armaturę. Strasznie będzie zbierać kłaki i śmieci.
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 18-04-2021 o 16:09
    Reklama na FM jest płatna

Strona 79 z 80