dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Czy jesteście zadowoleni z wyboru koloru kostki?

    Moje pytanie kieruję zwłaszcza do osób, które na podjeździe położyły jasną kostkę, czy po kilku latach macie problemy ze śladami opon, oleju itp? Czy powtórnie położylibyście jasną kostkę czy raczej ciemną?
    Przeglądam dziesiątki zdjęć w internecie i widzę, że w przewadze są podjazdy z jasnej kostki i do tego próbowała nas też zachęcić projektantka przygotowująca projekt nawierzchni, ale nam się podobają ciemne kostki - kolor torfowy brąz z antycznych Libetu. Najchętniej wszystko zrobiłabym z tej ciemnej kostki, ale wiele osób mnie "ostrzega", że to będzie smutne i nudne
    Chcę, żeby kostka mi się podobała, była praktyczna i stanowiła tło dla roślin, dlatego bronię się przed szlaczkami, ramkami z innego koloru, no jakoś to mi nie pochodzi a jak przeglądam realizacje w internecie, to przewaga jasnej kostki i wszędzie mieszanie kolorów.
    Może ktoś z forumowiczów układał przy swoim domu podjazd i alejki jednokolorowe z ciemnej kostki i mógłby pokazać zdjęcie?

    pozdrawiam
    Basia, chyba z dziwnym gustem...

  2. #2

    Domyślnie

    Osobiste nie mam kostki.Ale myślę ze każdy układa to co się komu podoba a nie jak większość ma.A czy ta sama projektantka nie może zaprojektować rożnych przykładowych realizacji w rożnych odcieniach.Moim zdaniem powinna mięć jakieś poglądowe projekty.

  3. #3

    Domyślnie

    Czyżby wszyscy mieli podjazdy i alejki z kilku kolorów kostki, nikt nie zdecydował się na całość w jednym kolorze?

    pozdrawiam
    Basia

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony