dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Edyta.Ch

    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    Sekłak
    Posty
    1

    Domyślnie Chciała bym polecić firme Wodnik s.p. z.o.o

    W zeszłym roku zamówiłam u nich dach wraz z montażem, po jakimś czasie znajomy nastraszył mnie że dopiero zimie zobaczę jak ten ich dach przecieka. Jednak nic takiego nie miało miejsca poddasz jest suchutkie, umowa i wykonanie wszelkich prac było na czas. Jednym słowem POLECAM

  2. #2

    Domyślnie Ja też mogę wystawić dobrą opinie

    Firma właśnie skończyła mój daszek czterospadowy, co prawda było małe opźnienie ale za to dostałem rabat za cały tydzień opóźnienia, więc równierz polecam.

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    superkamil

    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Posty
    1

    Domyślnie

    Też polecam solidna firma i mają naprawdę niskie ceny za wycenę nie biorą ani grosza a przemaglowałem ich dobrze bo nie mogełem sie zdecydować i zrobili mi dobrze ponad 10 wycen gratis!!

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    sami sobie szkodzicie.... polecenia od 1 postowców ... nono... chyba lekka desperacja włączona?
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  5. #5

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Andrzej Wilhelmi
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-313
    Dzielnica
    Polesie
    Posty
    14.207

    Domyślnie

    Żeby się nie okazało, że z jednego komputera wyszły! A przecież jest dział "Ogłoszenia drobne" gdzie można się afiszować do woli bez potrzeby wypisywania takich farmazonów. Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez Andrzej Wilhelmi ; 12-04-2011 o 23:12
    miłego dnia
    mój nowy adres e-mail: [email protected]

  7. #7

    Domyślnie

    Cześć. Ma ktoś jakieś doświadczenia z firmą Wodnik od dachów?

  8. #8
    ELITA FORUM (min. 1000)
    piotrmak

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Szubin
    Kod pocztowy
    89-200
    Posty
    1.596

    Domyślnie

    Dla mnie jest to antyreklama. Na opinie od jednopostowców to jestem bardzo uczulony i negatywnie nastawiony. Czysta desperacja w wykonaniu tej firmy. Lepiej jak by sobie wykupili reklamę i grali w otwarte karty. Byli by wtedy wiarygodni a tak to dupa blada. Miało byc dobrze a wyszło fatalnie

  9. #9
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar koka1
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    NWW
    Kod pocztowy
    86-060
    Posty
    173
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    39

    Domyślnie

    A ja na ten temat, bardzo szybko zakończyłam swe netowe poszukiwania, zwłaszcza jak sobie u wujka googla znalazłam poniższy link:

    http://tematy.forum.gazeta.pl/szukaj...ch+centrum+bis

    Wszystkie ich firmy zlokalizowane są głównie w mazowieckiem.
    Na Alle, ów jegomość występuje o nazwie: "atklosi" i daje megazaporowe ceny..
    Polecam uwadze i radzę więcej ostrożności idącej w parze ze zdrowym rozsądkiem, bo dach, to inwestycja, duużżżaaaa i to na lata.
    Pozdrawiam,
    kasia
    Ostatnio edytowane przez koka1 ; 30-09-2011 o 21:03

  10. #10
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Andrzej Wilhelmi
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-313
    Dzielnica
    Polesie
    Posty
    14.207

    Domyślnie

    Firmę Wodnik można by tak sparafrazować: "lanie wody wyszło z mody!". Pozdrawiam.
    miłego dnia
    mój nowy adres e-mail: [email protected]

  11. #11

    Domyślnie Firma Wodnik, Roofus, Dachcentrum bis Łomianki, SklepCegiełka

    Cytat Napisał Andrzej Wilhelmi Zobacz post
    Firmę Wodnik można by tak sparafrazować: "lanie wody wyszło z mody!". Pozdrawiam.
    Co ciekawe to jedna i ta sama osoba ma te firmy, wystarczy zajrzeć do KRS lub na allegro. Desperacja i cwaniactwo,co do jakości to wystarczy poczytać na google.
    JakubM

  12. #12
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar G*anbu
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    05-090
    Posty
    91

    Domyślnie

    Myślę że nikt rozsądny nie da się nabrać na takie rzeczy.
    Parówkowym skrytożercom mówimy NIE.
    Gentleman to taki człowiek, który nazwie kota kotem, nawet jeśli się o niego potknie.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony