dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 44 z 45
Pokaż wyniki od 861 do 880 z 891
  1. #861

    Domyślnie

    Chciałbym skorzystać z podpowiedzi dotyczącej aranżacji mieszkania jednak plan mieszkania (wydruk z spółdzielni) jaki posiadam jest mało precyzyjny.
    Jaki polecicie program do stworzenia planu mieszkania który będę mógł wrzucić tutaj na forum i który w łatwy sposób będzie można edytować

  2. #862
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    PaixProject-wnętrza

    Zarejestrowany
    Sep 2018
    Skąd
    Radzymin
    Kod pocztowy
    05-250
    Posty
    4

    Domyślnie

    Proszę przesłać ten plan ze spółdzielni. Może coś się da z tym zrobić

  3. #863
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Ewela34

    Zarejestrowany
    Nov 2018
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    61-541
    Posty
    1

    Domyślnie Wizualizacja 3d

    A korzystaliście kiedyś z profesjonalnych wizualizacji 3D?
    Reklama na FM jest płatna

  4. #864

    Domyślnie

    nie, tylko z amatorskich

  5. #865

    Domyślnie

    Witam,

    Ostatnio miałem duży problem ze znalezieniem programu do wizualizacji ułożenia płytek. Oczywiście są takie programy ale albo były płatne, albo zbyt skomplikowane. Napisałem więc prostą aplikację na Windowsa, która w 90% spełnia moje potrzeby. Jeśli ktoś byłby zainteresowany to prześlę na maila i byłbym wdzięczny za pomysły i uwagi. Screen poniżej. Umożliwia:
    - wczytanie dowolnej grafiki kafelka, wybranie rozmiaru i orientacji
    - rozmiar i kolor fugi
    - rozmiar ściany, sposób ułożenia płytek
    Program też wyliczy odpowiednią ilość płytek
    Można pisać na maila: [email protected]

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	screen.jpg
Wyświetleń:	294
Rozmiar:	90,0 KB
ID:	423419

  6. #866
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    iska100_31

    Zarejestrowany
    Dec 2018
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-130
    Posty
    1

    Domyślnie Test

    Prosze usunac. Zapis testowy

  7. #867
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    drap909

    Zarejestrowany
    May 2019
    Skąd
    Jelenia Góra
    Kod pocztowy
    58-560
    Posty
    5

    Domyślnie

    Witam, aranżuje lazienkę.Projekt ładny , nowoczesny, szarość na podłodze,plus białe kafli na ścianie, armatura biała, dodatki typu blat ,czy półki drewno. Moje pytanie czy biała fuga będzie dobra do tego? a jeśli tak to jaka? na tej nieskazitelnej czystości jaką sobie wymyśliłem nie chciałbym żółtej fugi po czasie

  8. #868
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    Cytat Napisał drap909 Zobacz post
    Witam, aranżuje lazienkę.Projekt ładny , nowoczesny, szarość na podłodze,plus białe kafli na ścianie, armatura biała, dodatki typu blat ,czy półki drewno. Moje pytanie czy biała fuga będzie dobra do tego? a jeśli tak to jaka? na tej nieskazitelnej czystości jaką sobie wymyśliłem nie chciałbym żółtej fugi po czasie
    Do szarej podłogi i białych kafli, to ja bym się nie bał białej. Będzie Ci pasowała nie tyko żółta po czasie ale nawet zielona fuga.
    A poważnie, to na podłogę dajesz szarą fugę, najbliższą jej kolorystyki ( w każdej firmie masz zawsze co najmniej 4 odcienie szarości) a na ściany białą o dobrej retencji. To powinno wystarczyć.
    Dzisiaj porządne firmy nie robią już żółknących fug.
    Zżółknąć może tylko tani epoksyd lub inny badziew w środowisku agresywnych podchlorynów.

  9. #869
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    drap909

    Zarejestrowany
    May 2019
    Skąd
    Jelenia Góra
    Kod pocztowy
    58-560
    Posty
    5

    Domyślnie

    Cytat Napisał 2112wojtek Zobacz post
    Do szarej podłogi i białych kafli, to ja bym się nie bał białej. Będzie Ci pasowała nie tyko żółta po czasie ale nawet zielona fuga.
    A poważnie, to na podłogę dajesz szarą fugę, najbliższą jej kolorystyki ( w każdej firmie masz zawsze co najmniej 4 odcienie szarości) a na ściany białą o dobrej retencji. To powinno wystarczyć.
    Dzisiaj porządne firmy nie robią już żółknących fug.
    Zżółknąć może tylko tani epoksyd lub inny badziew w środowisku agresywnych podchlorynów.
    To nie jest zły pomysł. szare do szarego. Biel do bieli . epoksyd mówisz nie,czyli cementowa tylko wchodzi w grę? Sopro może być? Bo rozumiem,że lepiej dać te samą firmę tylko różne odcienie/?

  10. #870

    Domyślnie

    Hej, szukam programu, najlepiej darmowego, lub nuedrogiego w którym mogłabym zaprojektować wnętrze (drzwi, plytki, meble). Może coś polecicie ? Nadmienię tylko że mam dość skomplikowaney układ ścian - w tym ściany skośne, co spowodowało że w kilku programach z którymi miałam do czynienia nie dało się zbytnio odtworzyć układu ponieważ programy sugerują zazwyczaj układ pokoi prostokątnych...

  11. #871

    Domyślnie

    jakis program do zaprojektowania kuchni darmowy oczywiście ?

  12. #872
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Plannery z Ikea

  13. #873

    Domyślnie

    Witam,
    Bardzo dobre pytanie, tez bym chętnie skorzystał z takiej aplikacji, ale nie koniecznie płatnej Nie wiem czy w ogóle są jakieś warte uwagi, może coś już powstało? Plannery z Ikei jakoś nie do końca mnie zadowalają ;/

  14. #874

    Domyślnie

    Cytat Napisał donvitobandito Zobacz post
    Nadmienię tylko że mam dość skomplikowaney układ ścian - w tym ściany skośne, co spowodowało że w kilku programach z którymi miałam do czynienia nie dało się zbytnio odtworzyć układu ponieważ programy sugerują zazwyczaj układ pokoi prostokątnych...
    To jest właśnie problem z tymi darmowymi planerami itp. Nauczysz się, czas poświęcisz i potem nic nie można w nich zrobić. Polecam z czystym sumieniem SketchUp (chcesz darmową wersję to szukaj SketchUp Make 2017 na stronie sketchup.com.pl). Potem mnóstwo darmowych materiałów w necie, na youtube lub polecam jeżeli chcesz nauczyć się raz i porządnie to najlepszy kurs dla zielonych: [SPAM]
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 17-02-2020 o 15:30 Powód: reklama płatnego kursu

  15. #875
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar ŁUKASZ ŁADZIŃSKI
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    Katowice, Mysłowice
    Kod pocztowy
    41-400
    Posty
    3.942

    Domyślnie

    Kchojnacki

    a jaki ma to związek z tematem wątku ?
    dobra ARCHITEKTURA sama się obroni

  16. #876
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Wolt

    Zarejestrowany
    May 2020
    Skąd
    Tarnów
    Kod pocztowy
    33-100
    Posty
    8

    Domyślnie

    Ja polecam program Blender, jest darmowy i ma fajne możliwości. Można samemu zaprojektować meble lub pobrać gotowe modele i ustawić w pomieszczeniu. Fajnym pomysłem jest też znalezienie początkującego grafika, który za niewielką opłata możne zaprojektować wnętrze

  17. #877
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    aranzacje_Lublin

    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-313
    Posty
    3

    Domyślnie Najlepszy program do projektowania wnętrz ARCHLine

    Cytat Napisał adamkokon Zobacz post
    Witam poszukuje dobrego programu do aranżacji wnętrz. Chciałbym żeby był dosyć zaawansowany, z dużą biblioteką obiektów, nie musi być tani i warunek konieczny to świetne wizualizacje. Pozdrawiam będę wdzięczny za podpowiedzi.
    Przetestowałam dużo programów do aranżacji wnętrz. Moim zdaniem, bezsprzecznie najlepszym, wprost idealnym programem dla architektów wnętrz jest ARCHLIne. Jest intuicyjny, bardzo prosty do nauki. Ma niesamowite możliwości zarówno w zakresie wizualizacji, jak także dokumentacji. Ja jestem nim zachwycona i poznając go coraz bardziej jestem przekonana, że jest to najlepszy program na rynku.

    architekt wnętrz Urszula Tomaszewska
    REKLAMA JEST PŁATNA

  18. #878
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    bazik

    Zarejestrowany
    Sep 2019
    Skąd
    Szczecin
    Kod pocztowy
    71-178
    Posty
    2

    Domyślnie

    Podpinam się pod pytanie, czy z darmowych programów jest coś godnego polecenia?

  19. #879

    Domyślnie

    Witam serdecznie! Ja też chętnie się dowiem czy macie jakieś darmowe, godne do polecenia programy do aranżacji wnętrz. Architektem nie jestem, wiadomo, także coś prostego i intuicyjnego sprawdziłoby się idealnie razem z żoną będziemy urządzać na jesień nowe mieszkanie, nasz pierwszy własny kąt także wiecie, ważne wydarzenie na razie jesteśmy na etapie podłóg także długa droga przed nami, wybieramy panele online ze stron ikei, castoramy czy Imello.pl ale fajnie byłoby zobaczyć jak to będzie się komponowało z meblami itp z góry dzięki wszystkim za polecenia!
    Ostatnio edytowane przez PenelopeVaughan ; 31-03-2021 o 16:24

  20. #880
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    bazik

    Zarejestrowany
    Sep 2019
    Skąd
    Szczecin
    Kod pocztowy
    71-178
    Posty
    2

    Domyślnie

    Ja jednak zrezygnowałem z samodzielnej próby - zakończyła się fatalnie, niby wszystko na papierze dobrze wyglądało, a jak przyszło co do czego to efekt był mizerny :/ Skorzystałem zatem z fachowca, wyszukałem w googlu projektant wnętrz wrocław i wybrałem p. Filipinę.

Strona 44 z 45

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony